En Son İzlediğiniz Film? 🎞

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan şirin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
The Truman Show

Jim Carrey'nin usta performans sergilediği bir film. Küçüklükten bu yana takipte olan bir yıldızdır Truman Burbank ama bunu kendisi dışında herkes bilmekteydi. Herşey sahteydi yani. Daha sonradan öğreniyor. Sonunda zaten çıkıyor gidiyor ve bu şekilde bitiyor. Çok ilginç bir film ama çok çok iyi bir film. Jim Carrey varsa zaten o film genel olarak baktığımızda iyi oluyor.

Se7en 8.5/10

Filmin kurgusu,olaylar şahaneydi. Brad Pitt reyiz yine döktürdü filmde. Hele sonunu tahmin ettim ama içim bi hoş oldu. :(

Planımı ifşa etmeyeydin eyiydi. :D Departed'de DiCaprio'dan çok Mark reyis için izledim feci döktürmüş. :D

Ben onu tanımıyordum Departed'i izlediğim zaman o yüzden yer edinmemiş kafamda. :D

Ama o filmden en çok aklımda kalan DiCaprio ile Matt Damon'un benzerliğiydi, özellikle başlarında. :D

Ben onu tanımıyordum Departed'i izlediğim zaman o yüzden yer edinmemiş kafamda. :D

Ama o filmden en çok aklımda kalan DiCaprio ile Matt Damon'un benzerliğiydi, özellikle başlarında. :D

Evet benziyorlardı. :D

Aday'da olmuş Mark reyis ama alamamış. :(

Jack Nicholson'da bir harikaydı. :D

Yalnız şöyle bir şey de söyleyim filmle ilgili. Filmde bazı sahneler falan klişe gibi gelebilir korku filmleri açısından ama bunların çoğunu 1980'de ilk olarak yapandır bu film. :)

Tamam. :)

Başka önerin var mı? :D Korku olsun.Bi de komedi filmi tavsiye edersen çok iyi olur gelecek hafta ihtiyacım olacak. :D

Tamam. :)

Başka önerin var mı? :D Korku olsun.Bi de komedi filmi tavsiye edersen çok iyi olur gelecek hafta ihtiyacım olacak. :D

Korku pek izlediğim bir tür değildir o yüzden aklıma gelen film yok. Eğer eski siyah beyaz filmleri izleyebilirim dersen Psycho tavsiye ederim.

Komedi olarak Groundhog Day izleyebilirsin. Tam komedi sayılmaz romantik komedi gibi ama konusu çok güzel beğenirsin büyük ihtimal. :D

Korku pek izlediğim bir tür değildir o yüzden aklıma gelen film yok. Eğer eski siyah beyaz filmleri izleyebilirim dersen Psycho tavsiye ederim.

Komedi olarak Groundhog Day izleyebilirsin. Tam komedi sayılmaz romantik komedi gibi ama konusu çok güzel beğenirsin büyük ihtimal. :D

Teşekkürler. :)