Taksim'de Namaz Kılanlar

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,666
Puanı
1,060
6666_664296966930743_144909604_n.jpg

Eylem amacına ulaştı :D Alkolden namaza dönüş. :D

2. resimdeki o çömelen adam napıyo? 😕

Onu bırakın.

1. resimde kadının erkekler arasında namaz kılmaması gerek. Bir de kadının bazı yerleri açık.

Yine 1. resimde el bağlamalar yanlış. Sol tarafta hafif gri gömlekli adamın el bağlaması çok yanlış.

Kırmızı kutu içine alınmış adamın ne yapmış olduğunu anlamadım. :D

Onu bırakın.

1. resimde kadının erkekler arasında namaz kılmaması gerek. Bir de kadının bazı yerleri açık.

Yine 1. resimde el bağlamalar yanlış. Sol tarafta hafif gri gömlekli adamın el bağlaması çok yanlış.

Kırmızı kutu içine alınmış adamın ne yapmış olduğunu anlamadım. :D

1-) İbadet yapıyor kadın erkekler içinde olması yadırganmamalı ordan evine gidip ibadetini yapıp geri mi gelsin.
2-) Yanlış olabilir önemli olan niyet sadece bir resme göre bunu söyleyemeyiz tam o anda çekmişlerdir belki...

1-) İbadet yapıyor kadın erkekler içinde olması yadırganmamalı ordan evine gidip ibadetini yapıp geri mi gelsin.
2-) Yanlış olabilir önemli olan niyet sadece bir resme göre bunu söyleyemeyiz tam o anda çekmişlerdir belki...[/SIZE]

Kadınlar erkeklerin arasında kılamaz. Arkasında kılar. Heleki başı açık hiç kılamaz.[/B][/COLOR][/FONT]

Son düzenleme:

2-) Yanlış olabilir önemli olan niyet sadece bir resme göre bunu söyleyemeyiz tam o anda çekmişlerdir belki...

1) Ben evine gitsin diye bir şey demedim. Gitsin bari arka tarafta bir yerde kılsın. Hem avret yerleri açık.
2) Ben öyle bir el bağlama şekli hiçbir yerde görmedim.

orda içki içenlere nasıl kimse bişey demiyorlarsa (bende içtim kimse bişey demedi:D) namaz kılanlarada dememeleri lazım

Şu resim bana direk Babam ve Oğlum'u hatırlattı :F
OBt78PJ.png
8QkRtDe.png

Son düzenleme:
2-) Yanlış olabilir önemli olan niyet sadece bir resme göre bunu söyleyemeyiz tam o anda çekmişlerdir belki...[/SIZE]

1.kadınla erkek yan yana iç içe namaz kılamaz o namaz hiçbir şekilde kabul olmaz kılacak cami mi yok bahanelere yer yok.
2.niyet önemli de namazın farzları diye bi şey var ama dediğin gibi olayı bi resme bakarak değerlendiremeyiz

- - - Ekleme - - -

orda içki içenlere nasıl kimse bişey demiyorlarsa (bende içtim kimse bişey demedi:D) namaz kılanlarada dememeleri lazım

zaten feriştahı gelse bişey diyemez tabi ki namaz kılacaklar FARZ...[/B][/COLOR][/FONT]

1.kadınla erkek yan yana iç içe namaz kılamaz o namaz hiçbir şekilde kabul olmaz kılacak cami mi yok bahanelere yer yok.
2.niyet önemli de namazın farzları diye bi şey var ama dediğin gibi olayı bi resme bakarak değerlendiremeyiz

o namaz hiçbir şekilde kabul olmaz

Valla bunu bilecek Allah sen ne kadar dersen de. Yakında yok demek ki mekanı bilmiyoruz o yüzden yorum yapamayız.
2-) Konusunda anlaşmışız zaten sıkıntı yok. :D

- - - Ekleme - - -

Kadınlar erkeklerin arasında kılamaz. Arkasında kılar. Heleki başı açık hiç kılamaz. Dinden çıkar hatta.

Dinden çıkarttın kadını namaz kıldı helal olsun. :D

Herkes yine ahkam kesmeye başlamış. Orada o zor şartlar altında namaz kılan insanları tebrik ederim. Yoruma gerek yok. Başı açık ya da kapalı farketmez, niyet önemli. İnsanları kışkırtmak için açılmış bir konu.

namaz kaldı da namazın şartları var başı açık namaz mı kılınır

Dinen yasaklanmış birşeyi sen yadırganmamalı diyorsun.:):)

Temel hareketler var namaz kılmada.Bunu bilmeyen bir insan hayatında hiç namaz kılmamıştır.Burada da gösteriş için kılıyordur.Hala niyet diyorsun.:):) Niyetler açık değil mi?:)