Show TV'yi Neler Bekliyor?

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Yıllardır Çukurova Holding'in bünyesinde ekrana gelen "İlklerin Kanalı" sloganıyla ekrana gelen Show TV'nin Ciner Yayın Grubu'na satılması ile hem Çukurova Holding'te hemde Ciner Grubu'nda tam bir karışıklık söz konusu.

Kanal yönetiminin çalışanlarına maaşlarını ödeyememesinden dolayı olaya müdahale edip yönetime ve Çukurova Holding'in bünyesinde barınan diğer kuruluşlara el koyan TMSF yönetiminin satışı erkenden gerçekleştirmesi Ciner Yayın Grubu ve Çukurova Holding'te bir karışıklık yarattı.

İç Yapımlar Koordinatörü "Caner Erdem" ve ekibinin yeni bir kanala transfer olabilme gibi bir durumda hakim. Caner Erdem'in uzun zamandır Kanal D ile görüştüğü de bir diğer söylentiler arasında ancak hiç bir şey henüz kesinleşmiş görünmüyor. Show TV'nin haber spikeri Ali Kırca ve ekibi ise eş zamanlı olarak şu an SkyTürk 360'ta da çalışıyor. Show TV, Lig TV, SkyTürk360 gibi bir çok yayın kuruluşunun bir arada bulunduğu binasının ise şu an olarak hangi yayın grubunun olacağı hakkında ise kesin bir bilgi yok.

Tdl7AtYoJigAO6LKS6vSmepH.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Yeni bir binaya taşınılacak.
İç yapımlar koordinatöründen böyle bir açıklama yok. @dizi kolik

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Hayırlısı neyse o olsun bence. Show TV için umutsuz konuşmak pek istemiyorum ama umarım düzelir kanal...
Kusura bakma Esra bu konularda biraz hassasım hemen disledim özür.

Ben bazı yöneticiler ile görüşüyorum çok yakında iyi bir açıklayıcı yazı çıkarıcam inşallah.

dizi kolik

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Kusura bakma Esra bu konularda biraz hassasım hemen disledim özür.

Ben bazı yöneticiler ile görüşüyorum çok yakında iyi bir açıklayıcı yazı çıkarıcam inşallah.

Yok ya sorun değil, seni anlıyorum. Yazını ve açacağın konuları da bekliyorum şimdiden... :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,223
Puanı
1,061
Caner erdem kanal d ye giderse kanal d gündüz kuışağı atv ve fox u çokrahat geçer şimdiki gibi rekabet olmaz :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Caner Erdem'i başarılı bulmuyorum, Kanal D gündüz kuşağında da iç yapımı kullanıyor zaten ihtiyacı yok. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Caner Erdem'i başarılı bulmuyorum, Kanal D gündüz kuşağında da iç yapımı kullanıyor zaten ihtiyacı yok. :)
Bence maddi olanak sağlanırsa Caner Erdem iyi işler çıkarıyor....

- - - Ekleme - - -

Show Tv'yi sildim ben. Kanal ile ilgilenmiyorum :)
Aynı cesaretini Kanal D - Star TV - ATV içinde bekliyorum eğer gerçekten yandaş medyaya kızgınsan bu kanalları da silersin.:ok:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Faaliyet göstermeyen bir kanalı niye listemde tutayım @mrt-06 ?
Gündeme gelmek için Habertürk gibi taraflı bir haber kanalı ile ortak yayın yaptılar.
Diğer kanallar sırada zaten. Özellikle Star 20 dk. bittikten sonra silinir. Acun TV izlemeye gerek yok.

- - - Ekleme - - -

Ayrıca bu kadar kanal fanatiği olmayın. Millet kanal yöneticisi sanacak..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Faaliyet göstermeyen bir kanalı niye listemde tutayım @mrt-06 ?
Gündeme gelmek için Habertürk gibi taraflı bir haber kanalı ile ortak yayın yaptılar.
Diğer kanallar sırada zaten. Özellikle Star 20 dk. bittikten sonra silinir. Acun TV izlemeye gerek yok.

- - - Ekleme - - -

Ayrıca bu kadar kanal fanatiği olmayın. Millet kanal yöneticisi sanacak..

Tmm tamda bu cevabı bekliyordum teşekkürler.

Atalarımızın çok güzel bir lafı vardır hep söylerim ama Düşenin dostu olmaz!

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Show TV bir zamanlar çok iyi bir kanaldı. Acı Hayat, yanılmıyorsam Deli Yürek, KV, MY, Acun.. bu yapımların hepsi Show'dan çıktı. Ama yönetim o kadar başarısız oldu ki, kanal çalışanlarına parasını bile düzgün veremiyor.

Tüm bunların üstüne Eylemlere destek vermeyip üstüne RTEye destek verdiler.

Bunlar kuru ve faaliyeti olmayan bir kanal için yeterli sebepler silmek için.

(mobil)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,376
Puanı
1,061
SHOW tv Türkiye'nin en köklü kanallarindan.Bence gelecek sezona kadar toparlanacaklar,insAllah

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Show TV'ye karsi olan tüm yorumlara dislike yapmis @mrt-06
dislike modasi bir haftadir sinirlari zorlamakta :D