TVen FavoriForumum İtirafları 15.Bölüm (Sezon Finali)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DR
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tam olarak itiraf gibi değil ama tamamen katılıyorum herkes kendi çıkarını düşünerek oy veriyor :)

- - - Ekleme - - -

İtiraf 19 a katılmıyorum. Herkes her aklına geleni söylerse olmaz. Bunu diyen kişi kaç ay ban yemiş ? :F :F
Tam itiraf sayılmaz evet.RevaN çok rica edince bunu itirafmış gibi yapmak istedim. :)

@Arslan Bey ben o itiraftaki görme olayına takılmıştım. :D Görüyorsa gerçekte de o kişiyi tanıyor olmalıydı. :D Başka birini tahmin edemiyorum o itiraf için. :D

- - - Ekleme - - -

Ama sen değilmişsin. :D

ben sınıflar arasındaki maçta teknik direktörlük yaptım hem basketbolda ve futbolda futbolda finalde kaybettim sürekli final da oynayan takımla karşı karşıya gelindi basketbolun finalinde 20-0 yenik durumdaydı sınıfım 50-20 kazandı bu bodrumda oldu

Yaaaa çoook güzel kafası var :F:F Akşama senle bara gidelim senle ne içiyorsan aynısından banada ismarla :F:F

Bu kim hemen açıklasın hadi bekliyoruz. :D

Kimden: Anonim
-----------------------------------------------------------------

İtiraf 17 :

İtiraf ediyorum, ben bu forumda birini çok seviyorum. Ama öyle böyle değil yani. Ama o kişi bunu bilmiyor. O kişiyi foruma gelmeden önce tanıyordum, ama o daha beni çözemedi. Ama açıklamayacağım, çünkü onun başkasından hoşlandığını görüyorum/biliyorum.

İtiraf 17 benim eski peşimde olan kızlardan biri olabilir :F
Ama takmıyorum kardeşim benim sevgilim var hadi tak sepeti koluna herkes kendi yoluna naş naş

1. Sezon Finali Tekrar. :D
@OzaN, @Prncss.., @Dr.Who, @RüzgarGülü, @BesaleT, @emreemreu, @Fks14, @xdragxx, @cevaa, @Almila, @BuraK, @Ulvi Ç., @Canol, @Frank Woods, @KK|Batman, @WesTxCoasT, @Arslan Bey, @darksaal, @RevaN, @Billy Kane, @takas, @fb_mehmet_fb, @Orcun_22, @yakup09, @Onur_35, @Master.1000, @dizi kolik, @hayret bi şey, @berkann, @beyazsoy, @Kubi-Lay, @ozgur2113, @primavera, @muhtesemyuzyil, @denizz19, @*Dream*, @adam4, @destere, @legolas9900, @xBUGRAx, @çocuklarduymasın, @utawleee, @xemrexxx, @ernkrbyk, @alekseyivanovic, @Lawrence, @mhmt53, @SuskunFelon, @Forumdash, @vhp, @Reytinger, @batuhankaralar, @nişancı, @34rcp44, @pompy, @DarthVADER, @Pasham, @yatutarsa, @KayıpSehir, @hızlı gonzales, @XanTier, @china_shangai, @liebe, @Leo.Runle, @gs_cimbom_gs_bekir, @charming, @Yakamoz-Asi, @44mlt, @SERHAT3456, @muffin, @eskici, @berenist