"Serenay Sarıkaya" Yerine "Gizem Karaca" !

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
"Serenay Sarıkaya" Yerine "Gizem Karaca" !

Medyapım'ın yeni sezon için hazırladığı "Beyaz Sayfa" dizisi için Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un partner olacağı bilgileri gelmişti.

Alınan haberlere göre "Emir'in Yolu" dizisinin reyting nedeniyle yayından kaldırılması sebebiyle 'Çağatay Ulusoy' dizi için gelen teklifleri hemen kabul etmeyeceğini ve bu yüzden dizi teklifini reddettiğini bildirdi.

Dizinin diğer başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya da Kadrodan Ayrıldı !

Dizinin başrolünü paylaşacağı beklenen "Serenay Sarıkaya"nın ise kadrodan nasıl ayrıldığı henüz belli değil ancak alınan bilgilere göre yeni başrol "Gizem Karaca"ya ait !

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Diziyi takip ederdim ama baş roller sağlam olmalı, Serenay olsaydı kesinlikle izlerdim şu an için Gizem yetersiz eğer diğer baş rol sağlamsa izlerim. Şu anlık takip etmicem diziyi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
gizem serenaydan daha iyi ayrıca serenay veya gizem diziyi batırmıyor zaten çağatay yoksa dizide dizi kesinlikle tutar ..

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Gizem Karaca çok güzel bir oyuncu ama iyi bir oyuncu değil. Bence başrol olmamalı, eğer başrol olursa dizinin pek şansı olmaz. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gizem Karaca çok güzel bir oyuncu ama rol aldığı son dizilerde çok şanssız. :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Gizemin oyunculuğunu beğenmiyorum. Ama güzelliğine söylenecek laf yok.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,590
Puanı
1,061
Gizem Karaca başrol için yetersiz kalır daha iddialı biri getirilmeli bence.

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Çağatay Ulusoy Ay Yapımla 2013 eylül ayı için anlaşmış Ay Yapımla çalışacak

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Çağatay'ın fanlarını yabana atma bence hele birde Engin Akyürek ile aynı dizide olursa hem Çağatay'ın yıldızı dahada parlar hemde o dizi büyük ses getirir

ben fanların sayısını umursamam ama dediklerinde engin akyürek kısa zamanda oyunculuğunu geliştiren kaliteli bir isim çağatayda kum gibi fan olsada iyi oyuncu değil ?

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Çağatay daha yolun başında henüz ilk dizisini çekti.Tecrübe kazanması şart ama Ay Yapım gibi güçlü bir yapımcıyla çalışacak olması Çağatay için iyi bir fırsat olacaktır :)

Yanlış anlaşılmasın Çağataycı değilim :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Çağatay daha yolun başında henüz ilk dizisini çekti.Tecrübe kazanması şart ama Ay Yapım gibi güçlü bir yapımcıyla çalışacak olması Çağatay için iyi bir fırsat olacaktır :)

Yanlış anlaşılmasın Çağataycı değilim :D

burak hakkıyı bilirsin bir çok dizide konu mankeni olarak oyunculuk yaptı ve onu ne ay yapım ne güneş yapım paklar bazı oyuncularda pardon oyuncu dedim bazı insanlarda rol yeteneği sıfırdır ne kadar uğraşırsan uğraş odundan oyuncu çıkaramıyorsun çağatayda bunlardan biri ??