TVen İtiraf Ediyoruz 62.Bölüm

Ahmed

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
WhatsApp Image 2017-10-13 at 19.49.44.jpeg

Keyifli okumalar dilerim efenim.

1 hafta içinde bana özelden gelen itiraflar şöyle:

İtiraf 1
"Birkaç gün içinde foruma yeniden ara vereceğim. Fav10'nun yeri bende hep ayrı oldu, olacak da. Bu itiraftan ziyade bir veda yazısı gibi olacak. Çok iyi insanlar tanıdım burada. Çok güzel dostluklarım oldu. Bunların başında da Ahmed, mrt-06, Bully, Yiğitt, denizz19 xBUGRAx gibi isimler geliyor. Herkesle aram çok iyi oldu ama bende yeri ayrı olan isimlere buradan teşekkür etmek istedim. İyi ki varsınız."
-ozgur2113-

İtiraf 2
sokak sanati gider ayak mrt-06'ya çok çirkin bir iftira attı, tek amacı sürekli huzursuzluk çıkarmak olan sokak sanati'nin yaptıklarını nasıl göz ardı ediyorlar merak içindeyim. Her şeyden önce sessiz kalmak Atacan'a büyük haksızlık. Ayrıca madem arkadaşlarımızı savunmamız gözünüze batıyor, siz de adil davranıp onu tepemize çıkarmayın.
-Anonim-

İtiraf 3

Mayıs Yılanı naber?
MS başlayınca sende dilini soktun içine.:kiki:
-Anonim-

İtiraf 4
Deniz sen emekli olunca o kadar çok sevindim ki sonunda adalet yerini buldu. :Z 2.kez emekli olmayı başaran ilk ve tek üye sen olabilirsin. :X 3.kez emekliliğini bekliyoruz.:ZBenim tanıdığım Deniz yönetimsiz yapamaz illa o yönetim koltuğunda oturacak. :)
-Anonim-

İtiraf 5
Lordly geri dönmüs sessiz. Ama bu sefer gereksiz.
-Anonim-

İtiraf 6
Tolstoyevski şaka falan yapıyor galiba, geçen hafta Yiğit'e alttan laf sokmaya çalıştı. Yiğit'in buz gibi ve sert çıkışına cevap dahi verememiş. Anladığım kadarıyla Tolstoyevski konu başında Yiğit'i sinirlendirip ortalığı karıştırmaya çalıştı lafı söyledi ve çıktı. Yiğit tabi yine sinirlendi. Ama tartışma çıkarmayı beceremedi.
-Anonim-

İtiraf 7

mrt-06 foruma çok bağlı biri. Ve bir anda forumu bıraktığını düşünmüyorum. Bence sıkıldı, başka bir hesaptan foruma giriyor ve yorum yazıyor. Çünkü onu anımsatan 1-2 kişi üye oldu son dönemde.:)
-Anonim-

İtiraf 8

Ozanın eski rütbesine dönmesini doğru buluyorum. Birileri fazla kaptırmıştı kendini...
-Anonim-

İtiraf 9

10 Ekim yönetime yapılan darbeyi anlatayım sizlere. Girdim, Yiğit-denizz19-Aserat ve Harun favori üyeydi. Önce Aserat, ardından Harun yeniden yönetime katıldı. Yiğit ve denizz19 da favori üye kaldı. Sonra ikisi de emekli oldu, bu kadar değişim Ozanın ani ve yanlış kararlar verdiğinin göstergesi zaten
-Anonim-

İtiraf 10

Yiğit onca emeklerinden sonra bir gecede emekli edildi. veda filan da yapılmamış bir anda karar verilmiş. sonra aklıma sürgünüm geldi. oda sirra kadem basmis, bir zamanlarin flaş popüler erkek süper moduydu. bugün ozanın listesinde "buharlaşan" eski süper modları görünce birden aklıma geldi nedense.
nerelerdedir, neler yapıyor acaba. yiğit'in foruma bunca emeğine karşılık teşekkür bu mu? bu ne acimasız bir yönetim anlayışıdır ki onca değerli üyeyi kadin-erkek ayirimi yapmadan bir çirpida harcamistir. :) emeklilik bile sonradan verildi. :)
vefanın istanbul da sadece bir semt adı olduğunu bir kez daha gördük. :)
-Anonim-

İtiraf 11

Yiğitt emekli olmuş çok üzüldüm :( Kaanın forumu bırakması ve Atacanın kısa süreliğine ayrılmasın dan sonra forumu Yiğitt geçici olarak idare eder diyordum.Emekleri tartışılmaz yılı çoğunu askerlikte geçirdiği halde etkinlikte final de gördü seviliyor da . Olay ne bilmiyoruz ama Emekli olması beni üzdü çoğu forum üyesini de üzdüğüne eminim. Atacan gelince hemen bu konu ile ilgileneceğine eminim Atacanı en iyi tanıyan kişilerden biriyim :bhr: Şaşkınlığımı Üzüntümü belirtmek istedim :( :( :(
-Çiğdem-

İtiraf 12
-Kaldırıldı-

İtiraf 13

biz xemrexxx olarak bir itiraf yapmaya karar verdik
neyse 5 yılın 150 bin küsür mesajın sonunda forumda birçok kişinin değiştiğini gözlemledim. değişmeyen isimler de var elbette ki hogatha çiğdem ve baş düşmanı vadikızı teyzem. dosi de demek isterdim ama onunla o ka uzun konuşmadık o yüzden net bişi demiyorum adını anayım da burada da sonradan saçma yerlere gitmesin:Fneyse dişi üyeler dışında mrt-06 yılanı ilk gün nasılsa hala öyle kalmayı başardı. aserat da kaknemliğinden pek bir şey kaybetmeden devam ediyor.
en çok değişen 2 üyeden xantier olumlu yönde baya değişirken; sokak sanati resmen dibi boyladı.
vadici panpalarıma bişi demiyorum, reyisleri ne derse o yöne gidiyorlar yani öğlenden ikindiye değişmeleri normal.
yiğitt ve yıldırımdaki değişim baya köklü (! :A ) oldu gibi
s.g.a.t. da olumlu yönde gelişim kaydedenler arasında
ayıp olmayacaksa harunla buğranın forumda geldikleri zamanı pek hatırlamıyorum:Fdeniz yılanına da girmek istemiyorum kesin o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçratır yorumumu görünce:A
-xemrexxx-

İtiraf 14

Forumda yokluğu hissedilen o kadar çok üye var ki. Bully, mrt-06, yakup09, KayıpSehir, sürgünüm, ABAY_06, DarkLeqenD, EFE UYSAL, kvp-medya, Nisa ilk aklıma gelenler. Güzel zamanlara birlikte imza attık, yokluğunuz hissediliyor. :(
-Yiğitt-

İtiraf 15

Kurtlar Vadisi Vatan tutmayınca @takas ve birkaç yancısı herkese saldırmaya başladı. Birşey kabak tadı verdiği zaman hatalarını söylemek gerekiyor. Bu arkadaşlarda fanlıktan öte bir durum olduğu için eksikleri söyledikçe bir tek küfretmedikleri kaldı. Artık kabullenin film tutmadı gişede çakıldı ve bunun sonunda televizyonda yayınlanmayacak. Ha EDHO izlersiniz izlemezsiniz orası beni ilgilendirmez ama bu tutumunuz sürdüğü sürece 1 hafta online kalıp 1 ay banlanırsınız.
-batuhankaralar-

İtiraf 16
-Kaldırıldı-

İtiraf 17

Denizin daha önce sürgünüm üzerine kurduğu kumpas bu seferde Yiğit üzerine kuruldu. Daha önce sürgünüm ile kendisini yöneticilikten attıran deniz bu sefer de Yiğit'i attırdı, şaşkınlıkla izliyoruz
-Anonim-

İtiraf 18

Yiğit'e büyük haksızlık yapıldı bence, foruma bu kadar emek veren kişinin bu şekilde yönetimden çıkarılması çok kötü bir olay.
-Anonim-

İtiraf 19

Next next next

forum ne kadar demokratik oyleyyyhhh
forumda birden fazla admin var oyleygghh
ozan elini eteğini çekti forumdan oyleyygghh
ozan sen gitsene forumdan oyleyghhh

Stop stop stop

Ozan'ın yönetimi denizz19 ve Yiğitt ile sınaması sonrası yönetimin şişirilmiş bir balon olduğu bir kez daha görülmüştür. Editörlüğün zaten ne boş bir şey olduğu biliniyordu ama yönetiminde boş olduğu anlaşıldı. Bu forum üyelerin seçtiği modların değil, Ozan'ın modlar üzerinden yönettiği bir yer. Başa kim geçerse geçsin Ozan'ın belirlediği sınırlarda dolaşacak. Özellikle yeni üyeler ve editörler son olaydan sonra daha iyi anlamışlardır net kırmızı çizgileri. 2.Admin dediğimiz mrt-06 değil tek başına, çıkıp yanına tüm üyeleri alsa da Ozan'ın tırnağına zarar veremeyeceği bir kaos sistemi vardır. O gözümüzde hepimizin büyüttüğü üyeler emekli olunca ses çıkaran oldu mu? mrt-06 ve diğer modlar Ozan'ın sadece forumda ki üyelerin eleştirileri olursa onlarını gazını almak için yarattığı hayali modlardır. Bana kalsa bu şartlarda mod bile olamazlar ama dengeleri sağlamak ve sistemin önündeki düşman gereksinimini anlamak amaçlı yapılıyorlar işte. Şu son olaydan sonra bana katılmayan tek bir üye bile olamayacak.:)

Stop.

-Anonim-

İtiraf 20

Doğu gibi bir adamın Erdoğan sevdalısı olması.. :(
-Anonim-

İtiraf 21

Bu itirafları atıyorum. Burda genelde konuştuğum kişiler var. Konuşmadığım kişiler ile ilgili itiraf atacak değilim.
Bunları söylemek istedim çünkü muhabbetimiz oluyor ve bunları bilerek benimle muhabbet edin istedim yüzsüzlük olmasın.
Yiğit ile başlayalım. Forumda hiç yanlışını görmedim diyebileceğim üyelerdensin. Kısa sürede büyük yükseliş yaşadın tebrik ederim. Ama şu Kanal D ile ilgili bir eleştiri yapıldığında hemen olmamış demen biraz yapmacık ya da adlandiramiyorum itici oluyor. Yoksa iyisin.
Çiğdem biraz keşke mesafe koysan diyorum. Ya o kadar şey diyorlar oklava diyorsun ki şikayet edilecek yorumlar yapılıyor özellikle Emreden.
Emre az bir şey Muhtesem yüzyıl modundan çıksan diyorum. Yorumlarının çoğuna gülüyorum,gerçekten güldürüyorsun ama o Muhteşem Yüzyıl tarzındaki konuşmaların ve esprilerin baydı.
Aserat adını bile bilmiyorum.:A Kusura bakma bunun için. :A Öyle çok muhabbetimiz olmadi ama forumdaki en goze batmayan kişisin. Şu Hayat Şarkısı ve Poyraz iyi oranlar aldığında ve sen habire övgü dolu mesajlar yazdiginda üstüne gelmişliğim var.:AKusura bakma.
Deniz bazen laf sokucu lafları oluyor. Bunu geçen gün fark ettim. Hani şu itiraf konusunda Denizle de bir konu hakkında tartismistik Kırgın Çiçekler konusunda demiştim ya. İşte o mesaja cevabında. Sen hatanın anlamıştın falan demiştin. Burada ben büyüğüm falan havası yarattığını düşündüm kusura bakma ama madem konuşuyoruz şu anda söylemem lazım. Öyle degilse yazarsın.
Sokak sanati de adını bilmiyorum ki o kadar zamandır magnum lu falan konuştuk . Senin de Beren takintindan dolayı Sıtkım sıyrıldı ya. Biraz kop şu kadından.
Ahmed sen de hakkını yediğimi düşündün. Önce bir nedenini sorsaydin neden düşük puan verdin diye sonra yargisiz infaz yapsaydin keşke.
Lordly şu forumda en çabuk kıl olduğum kişi oldun diyebilirim. Vadici takas ve Polat Şaşmazı bile geçtin. Iticisin. Her halta bir igneleyici cümle falan. Sonra diyorsun benimle neden herkes uğraşıyor? Düzgün dur ugrasmasinlar. Bir de şu olmamışlaman her mesajımı sinirimi bozuyor. Orada 6 tane daha seçenek var. Ya aslında mükemmel bile demen istemem yazdığım yorumlara. Çünkü senden bildirim gelmesi dünyada isteyeceğim en son şey bile değil. Banlanacağın günlere diyorum.
-YıldırıM-

Konuya kalp atın. :hearteyes:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
şöyle üstten okudumda neyse
Dosi kadar başınıza taş yağsın emi (an itibariyle 56.2kg) :A
haydi iyi forumlar

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
sana soracak değiliz @YıldırıM :A

@denizz19 dedim sana ab dizileri izle diye işte yaptın total entrikaları eline yüzüne bulaşmış :A
@Dosi ne bitmez olayın varmış be, bu gidişle isveçi de ab den çıkarırsın sen:F
zamanında demiştim deniz marulu gizli ozocu diye işte görevini yaptı ve @OzaN yeniden admin oldu :A
özlenen üyeler kısmında katılmadıklarım var:X
@batuhankaralar ın itirafının içeriği güzel ama batuş yaptığı için tüm güzelliği gitti.ss
@ozgur2113 bizi saymamış inşallah bir dizimizde sedefini çuvala koyup boğaza atarız:A
@Yiğitt e ne haksızlığı yapılmış ayol forumu memeli oğlan kokutmuştu .ss

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Forumda bana sansür mü var anlamadım yine herkese itiraf var bana yok :F

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
yaptık ya melun .ss düzgün oku :A
Burada var mı ben göremedim :F

İtiraf 13
biz xemrexxx olarak bir itiraf yapmaya karar verdik
neyse 5 yılın 150 bin küsür mesajın sonunda forumda birçok kişinin değiştiğini gözlemledim. değişmeyen isimler de var elbette ki hogatha çiğdem ve baş düşmanı vadikızı teyzem. dosi de demek isterdim ama onunla o ka uzun konuşmadık o yüzden net bişi demiyorum adını anayım da burada da sonradan saçma yerlere gitmesin:Fneyse dişi üyeler dışında mrt-06 yılanı ilk gün nasılsa hala öyle kalmayı başardı. aserat da kaknemliğinden pek bir şey kaybetmeden devam ediyor.
en çok değişen 2 üyeden xantier olumlu yönde baya değişirken; sokak sanati resmen dibi boyladı.
vadici panpalarıma bişi demiyorum, reyisleri ne derse o yöne gidiyorlar yani öğlenden ikindiye değişmeleri normal.
yiğitt ve yıldırımdaki değişim baya köklü (! :A ) oldu gibi
s.g.a.t. da olumlu yönde gelişim kaydedenler arasında
ayıp olmayacaksa harunla buğranın forumda geldikleri zamanı pek hatırlamıyorum:Fdeniz yılanına da girmek istemiyorum kesin o kurnadan bu kurnaya çirkef sıçratır yorumumu görünce:A
-xemrexxx-

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Atacan ile ilgili fake üyelik itirafı saçma olmuş. Gelse kendi hesabıyla gelir neden fake üye olarak gelsin :A
Yine dosi, deniz, sokak sanatı. Bu konular yeterince konuşuldu, suyu çıktı artık geçiyorum.
@xemrexxx nin itirafı güldürdü :F Bana birşey yazmamış, olsun :D
Ozan 'ın yönetim kararlarının sorgulanmasını doğru bulmuyorum Yiğitt in kısa sürede eski görevine döneceğini düşünüyorum :)
Deniz de askerden sonra döner onu da ekleyeyim :D
Next-Stop itirafı gereksiz olmuş.
Kaç yıllık geçmişi var buranın ya, gelen gitmiş entrika baş malzeme olmuş :F

Ellerine sağlık @Ahmed :love1:

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ay hala sizli konuşuyorsun. Kraliçe Elizabethin taklitçisi Safiş modundan ciksan diyorum.

@Yiğitt emekli olmuşsun tebrik ederim. Anlamadigim emekli olmanın nesi kötü?
Ne güzel oturdukları yerden para alıyorlar. Bu da onun gibi bir şey değil mi? Ben olmak istiyordum forumda.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
Atacan ile ilgili fake üyelik itirafı saçma olmuş. Gelse kendi hesabıyla gelir neden fake üye olarak gelsin :A
Yine dosi, deniz, sokak sanatı. Bu konular yeterince konuşuldu, suyu çıktı artık geçiyorum.
@xemrexxx nin itirafı güldürdü :F Bana birşey yazmamış, olsun :D
Ozan 'ın yönetim kararlarının sorgulanmasını doğru bulmuyorum Yiğitt in kısa sürede eski görevine döneceğini düşünüyorum :)
Deniz de askerden sonra döner onu da ekleyeyim :D
Next-Stop itirafı gereksiz olmuş.
Kaç yıllık geçmişi var buranın ya, gelen gitmiş entrika baş malzeme olmuş :F

Ellerine sağlık @Ahmed :love1:
al sen biraz meme izle @Çiğdem- gelmeden sus bakayım:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İtiraf 2'den Deniz havası geliyor. :A
Yok ben itiraf yapmadım :D Yapsam isim vererek yapıyorum prensip olarak :D

Bana yapılan itirafların sayısı azalmış ama bir itiraf dikkatimi çekti :D Şu itiraf 17'ye güldüm biraz. Sürgünüm ile zamanında bir sebepten dolayı tartışmıştık ve evet atılmıştık ikimizde ama bunu neden tek taraflı olarak algılıyorsun diye sorayım sana :D Kavga iki kişiliktir ve sonuç olarak sürgünüm buradan ayrılırken benimle hiçbir sorunu yoktu hatırlatırım. :) Yiğit konusuna gelirsek bazı yanlışlar yapıldı kötü sözler söylendi falan ama ikimizde olgun insanlar olarak bir araya gelip aramızdaki buzları erittik. Yani öyle bir yazmış ki sanki onları yönetimden düşürmek için çabalamışım hissi yaratmış :F ben kendim de düşüyorum ne çıkarım olur ki :A

@ozgur2113 teşekkür ederim ben de seni seviyorum kara çucuk :A

İtiraf 4 niye sevindin ki sana o paradan koklatacağımı mı sandın :A ben zaten askere gideceğimden dolayı görevden alınmasam da emekli olacaktım :D Sen sanırım hiç yönetici olamamışsın bunun hazımsızlığı :A

@Yiğitt in görevden alınmasına ben de üzüldüm yalan yok evet yönetimsel kararlarda birtakım şeyler yaşandı ama Ozan'ın bir çırpıda yöneticilikten atması yakışı kalmadı doğruya doğru.

Ve son olarak @YıldırıM o sözüme bu kadar takıldığını bilseydim en baştan açıklama yapardım kaldı ki sen kendin söylersin bir sorununuz varsa bana söyleyin diye keşke bana deseydin. Hatanı anladın dememden kastım şuydu yani önceden Kezbanlar falan bir şey yazıyordun diziye sonradan ismiyle hitap etmeye başladığın için hatanı anladın ve düzelttin anlamında demiştim. :-)

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
İtirafların çoğu doğru ve gerekli. Bu forumu var eden bizleriz. Yiğit ve Deniz yıllardır bu forum için emek veriyor. @OzaN ın 5 yıldır ilk kez bu kadar net bir hata yaptığını görüyorum. Bize sormadan bu kadar köklü değişiklik yapılması forum üyelerine saygısızlık. Aserat ve Harun'un önce yöneticilikten çıkarılıp aynı gün içinde yeniden yöneticiliğe geri getirilmesi başlı başına fiyasko.
İşin zamanını çok fazla alıyor galiba Ozan admin. Bize sormayı geçtim adamların hakettiği gibi emekli olmasına bile izin vermemişsin kestirip atmışsın.
Artık bizim de bir diktatörümüz var. Hayırlı olsun.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beren'den kopma mı isteyen magnumum @YıldırıM seni kınımkınımkınayarak başlıyorum konuşmaya.:A

İtiraf 2'nin zamanında çok zoruna gittim belli ki şimdi arkamdan sallıyor. Gücüne gitmesi bu kadar.:)
O resimli itirafı hiç bir zaman kabul etmedim yaptığımı ispatlayan bir şeyde yok. Bilgisi yok fikri var arkadaşın.
Ayrıca ne olay olacakmış. Kim bana ne diyecekmiş. Orada kendimi çok güzel savundum. zamanında bana haksızlık yapanlara karşı bu itirafı yapanı savunmak kadar haklı bir durumum olamaz. Kanıtı bu itirafı yapanlar iftira atıyorlar. Sırf beni karalamak için. Yazık.:)

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Ve son olarak @YıldırıM o sözüme bu kadar takıldığını bilseydim en baştan açıklama yapardım kaldı ki sen kendin söylersin bir sorununuz varsa bana söyleyin diye keşke bana deseydin. Hatanı anladın dememden kastım şuydu yani önceden Kezbanlar falan bir şey yazıyordun diziye sonradan ismiyle hitap etmeye başladığın için hatanı anladın ve düzelttin anlamında demiştim. :-)
Tamam işte söyledim. 100 kişiye tek tek özel konu açıp söyleyeceğime adımı verip parantez içinde (adımı verip) söyledim. O kadar. Yoksa tek tek yorulurdum. Yazık bu parmaklara. Banyoda yapmam gereken şey için derman kalmazdı.