'Zuhal Topal'la' FOX'tan Ayrıldı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'Zuhal Topal'la' FOX'tan Ayrıldı!

zuhal-topal.jpg

FOX'un sevilen ve ilgiyle izlenilen programı 'Zuhal Topal'la' FOX'tan ayrıldı!

Yapımcılığını Sobe Film'in üstlendiği, sunuculuğunu ise Zuhal Topal'ın yaptığı program geçtiğimiz sezon FOX'ta yayına başlamış ve aldığı reytinglerle çok konuşulmuştu. Uçankuş'un haberine göre Sobe Film'in, FOX TV’nin ödemeleri zamanında yapmadığı için sözleşmeyi feshettiği öğrenildi.

Zuhal Topal'ın yeni sezonda hangi kanalda olacağı ise merak ediliyor.
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Star'ı neden kabul etmemiş? Kanal d alır mı? Show da almaz seda var:X Uçankuş ne kadar güvenilir o da ayrı bir konu :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Star'ı neden kabul etmemiş? Kanal d alır mı? Show da almaz seda var:X Uçankuş ne kadar güvenilir o da ayrı bir konu :A
Sadece Uçankuş değil, Acun'da duyurmuş haberi. Zaten yayın tarihinin belli olmaması beni bu konuda düşündürmüştü, geçen yıl Ağustos'un ortasında başlayan programdı sonuçta. Esra Erol bile tarihi açıkladıysa hayli hayli açıklamalıydı. :X

Kanal D alsa keşke de sanmıyorum Kısmetse Olur adlı evlilik programı var zaten. Show-ATV-TRT1 almaz. Belki Star'la anlaşırlar diyecem de o da Hande Ataizi ile anlamış, Hande açıklama yapmış hatta.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Sadece Uçankuş değil, Acun'da duyurmuş haberi. Zaten yayın tarihinin belli olmaması beni bu konuda düşündürmüştü, geçen yıl Ağustos'un ortasında başlayan programdı sonuçta. Esra Erol bile tarihi açıkladıysa hayli hayli açıklamalıydı. :X

Kanal D alsa keşke de sanmıyorum Kısmetse Olur adlı evlilik programı var zaten. Show-ATV-TRT1 almaz. Belki Star'la anlaşırlar diyecem de o da Hande Ataizi ile anlamış, Hande açıklama yapmış hatta.

tv8 alır bence :D

Canol

Favori Üye
Reaksiyon puanı
379
Puanı
184
Kanald kismetse oluru yayinlayacagina zuhal topalin programini yayinlasin hem daha iyi reyting alir

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Atv zaten almaz geçen sene karalayan kanaldı:A Trt de almaz o tarz değil, Show tek seçenek kalıyordu o da Seda'yı kapmiş. Neden star'la anlaşmamiş madem böyle sorun vardı? Hande tutmazsa star tekrar geri alır mı? Bi de işin bu tarafı var:A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Atv zaten almaz geçen sene karalayan kanaldı:A Trt de almaz o tarz değil, Show tek seçenek kalıyordu o da Seda'yı kapmiş. Neden star'la anlaşmamiş madem böyle sorun vardı? Hande tutmazsa star tekrar geri alır mı? Bi de işin bu tarafı var:A
Zaten ATV'de evlilik programı var ne diye alsın? Show'da da var. :D Alırsa Kanal D veya Star TV alır. Keşke Kanal D alsa da 16.30 saat dilimine yıllar sonra değişik bir yapım yayınlasa.

Star'ın da 17.00 dolu ama o boşaltır, problem değil. Geçen yıl da kaç sezonluk iyi diziyi erkene alıp bitirdiydi. :D

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Fox la neden anlaşamadıklarını anlamadım para meselesine inanasim gelmiyor. Tv8 ya da star alır diyorum ama starın da elinde çok is yok mu, bi moda programı var, beni affet var, kismetse olur benzeri program var hande de var :D big brother a Noldu acaba :D :D

Tv8de geçen sezon Songül karliyi izdivaç programlarıni devlet istemediği için kaldirmamis miydi?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Fox la neden anlaşamadıklarını anlamadım para meselesine inanasim gelmiyor. Tv8 ya da star alır diyorum ama starın da elinde çok is yok mu, bi moda programı var, beni affet var, kismetse olur benzeri program var hande de var :D big brother a Noldu acaba :D :D

Tv8de geçen sezon Songül karliyi izdivaç programlarıni devlet istemediği için kaldirmamis miydi?
Songül Karlı açıklamasında evlilik programlarının amaç dışına çıktığını, bu nedenle bitirdiğini dile getirmişti. Programı ilk 100'e hiç giremiyordu, bahaneydi bence. :)

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Kanal D olur yeni kanalı bence. Kısmetse Olur ile daha farklı format çünki.
Ve eger her ikisi geçen sezonki reytinglerini alırlarsa Kanal D gündüz kuşağını alır götürür.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Zuhal'in ilk yuvası Star'dı, büyük ihtimalle oraya geri dönebilir. Öte yandan Kanal D'de de 2-3 sene önce program yapmıştı, yani ona geçmesi de mümkün.

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Songül Karlı açıklamasında evlilik programlarının amaç dışına çıktığını, bu nedenle bitirdiğini dile getirmişti. Programı ilk 100'e hiç giremiyordu, bahaneydi bence. :)

Yuz de yüz bahaneydi ama kanalla ortak kararımız başka program yapicaz falan da demişti ama yok ortalıkta :D

%70 Star %20 Fox diyorum