Zirve Yarışı İçin Stratejik Hamle!

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
hayret bi şey yeni bir haber konusu açtı

Zirve Yarışı İçin Stratejik Hamle!

yuksek-sosyete-yazili-medyanoz.jpg

Star TV ekranlarında her perşembe saat 20.00'da yayınlanan , baş rollerinde Hazar Ergüçlü , Engin Öztürk , Meriç Aral ve Ozan Dolunay'ın yer aldığı Bi Yapım imzalı drama dizisi Yüksek Sosyete için kanal yönetimi stratejik bir karar verdi.​

İlgiyle takip edilen dizinin karşısına bu hafta Kanal D ekranlarında yeni başlayacak olan ve uzun zamandır merakla beklenilen Bodrum Masalı gelecek. Star TV yönetimi Yüksek Sosyete'yi bu hafta özetsiz bir şekilde yayınlamaya karar verdi.​

18 Ağustos perşembe günü Kanal D ekranlarında ilk bölümüyle Bodrum Masalı ve Star TV ekranlarında özetsiz yeni bölümüyle Yüksek Sosyete saat 20.00'da ekrana gelecekler.​
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Ben Kanal D'nin Bodrum Masalı'nı neden inatla Yüksek Sosyete'nin karşısına koyduğuna anlam veremiyorum. İlk açıklandığı gibi BM Pazartesi, Vatan Haini de Perşembe olmalıydı.

hayret bi şey

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bodrum Masalı'nın açılışı çok yüksek reytinglerle yapacağını düşünmüyorum ama zirve şansı var. Çünkü her ne kadar Yüksek Sosyete özetsiz başlasa da asıl seyircisi 21.00'dan itibaren ekran başına geliyor. Türk izleyicisi artık bu konuda bilgili. Yeni bölümler saat 21.00'da başladığı için o saate kadar ekran başına gelmiyorlar. İki dizi için çok şaşırtıcı sonuçlar gelebilir. Yüksek Sosyete 4 reytingin altına düşebilir.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
cesur yürek in nesi rakip iki başrolü de tırt :F

ergen mergen bir sürü memeli var sana bodrum masalında:D
bodrum masalı ağustos ayını iyi reytingle götürür hatta eylülüde ama ekimden itibaren rezil olurlar :F

aa hadi oradan beee cesur yürek showun en reytingli işi olucak yıla damga vurabilir :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,615
Puanı
1,061
bodrum masalı ağustos ayını iyi reytingle götürür hatta eylülüde ama ekimden itibaren rezil olurlar :F

aa hadi oradan beee cesur yürek showun en reytingli işi olucak yıla damga vurabilir :F
kız senin oğlanlarda iş yok boşuna bekleme hepsini toplasan bir koriş ka reytingleri yok :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bence hatalı bir karar olmuş uzun özet verip reklamla 21.30'da başlatsalardı daha iyiydi. Zaten dizi tekrarlarla ilgi çekerse bu diziden izleyici çalar onun önüne geçemezler.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Tabiki tercihim yüksek sosyete olcak diğer gknin yandan yemişi diziyi izlemem :A (gkyi izliyodum o bana yeter ;) )

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu diziyi netten izleyeceğim, Kanal D'den dizi izlemek çok sıkıntı. Hem HD değil, oraya basıyorsun ora ayrı çıkıyor. Yani Bodrum Masalı'nı TV'den, ardından Yüksek Sosyete'yi de netten bakacağım. :)