Ziraat Türkiye Kupası Finali Diyarbakırda

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Konunun üstünü örtme çalışmaların beni daha da işkillendirdi :A
Haydaaaa :A Bu iddia ispat ister :A Ne yumoşluğunu gördün benim trollümün? :A
@Doğu ne diyor bu .ss Tamam tamam kapat konuyu git yarışma marışma sun :A
Hhahah Aaa ben biraz olaylı yer olduğu için bir şey olmaz inş dedim Maskeli Fedai de hemen hoşaf suratıyla geldi :F Maçta olanlar senin gibiyse zaten bir şey olmaz dedim gönlünü almak için övdüm ama övgüden de anlamıyor kı ayoll :A :A :A

Centilmen beyefendi erkek demek istedim yumuşak adam derken :A :A :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Konunun üstünü örtme çalışmaların beni daha da işkillendirdi :A

Hhahah Aaa ben biraz olaylı yer olduğu için bir şey olmaz inş dedim Maskeli Fedai de hemen hoşaf suratıyla geldi :F Maçta olanlar senin gibiyse zaten bir şey olmaz dedim gönlünü almak için övdüm ama övgüden de anlamıyor kı ayoll :A :A :A

Centilmen beyefendi erkek demek istedim yumuşak adam derken :A :A :A
Doğu bana kumpas kuruyor bu pis çirkin inanma iddialarına :A

@Çiğdem- övüyon mu sövüyon mu belli değil :A Bu arada maç izlerken hayatta sakin kalmam her türlü küfür vs ederim :A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,440
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

@Çiğdem- övüyon mu sövüyon mu belli değil :A Bu arada maç izlerken hayatta sakin kalmam her türlü küfür vs ederim :A
Bende sakin olamam ama fanatik olan birisinin yanında sakinim
Fanatik Beşiktaşlı kardeşim gibi sevdiğim arkadaşım var onun yanında maç Fenerbahçe Beşiktaş maçı seyrettim Ersun Yanal dönemi @Maskeli Fedai

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bende sakin olamam ama fanatik olan birisinin yanında sakinim
Fanatik Beşiktaşlı kardeşim gibi sevdiğim arkadaşım var onun yanında maç Fenerbahçe Beşiktaş maçı seyrettim Ersun Yanal dönemi @Maskeli Fedai

Aaa sakin olun maç için kavga edilmez :A Hem olay çıkmayacak diyorsun hem kavga gürültü diyordun sen de @Maskeli Fedai efendi :A :A :A

Ama biliyorum ben senin gibi yumuşak bir oğlan yanı beyefendi öyle şeyler etmez :F @Doğu