Zengin Kalkışı: 3-1

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Celtic senden büyük takım mı? Sadece Avrupada değil ligde sonuncuyla da iki ön libero oynuyoruz. Kadıköy'de iki ön liberoyu kabul etmiyorum çok üst düzey bi takımla oynamıyorsak.
Eşit sayılır esite yakınsan da cif ön libero şart. Derinlerde de cif ön libero şart. Mersin de zaten Mehmet topal ön libero oynadı asit yaptı. Tek ön libero oynadı sayılır. (hocanın taktigi değil ama Mehmet topal baktı gelen giden yok öne çıktı))))

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Eşit sayılır esite yakınsan da cif ön libero şart. Derinlerde de cif ön libero şart. Mersin de zaten Mehmet topal ön libero oynadı asit yaptı. Tek ön libero oynadı sayılır. (hocanın taktigi değil ama Mehmet topal baktı gelen giden yok öne çıktı))))
Olmaz olmaz olmaz çift ön libero olmaz. Topal istediği kadar ileri çıksın Ozan'ın yaptıklarını yapamaz Josef de yapamaz.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Olmaz olmaz olmaz çift ön libero olmaz. Topal istediği kadar ileri çıksın Ozan'ın yaptıklarını yapamaz Josef de yapamaz.
Ozan ön libero zaten Oğuzhan sosa ve diego ortasaha sinejder ortasaha oyuncusu ozan çok kostuhundan ön taraftada iş yapıyor emre belezoglu gibi.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ozan ön libero zaten Oğuzhan sosa ve diego ortasaha sinejder ortasaha oyuncusu ozan çok kostuhundan ön taraftada iş yapıyor emre belezoglu gibi.
Ozan oyunun iki yönünü de oynayabiliyor. Son yıllarda şampiyonluklara başarılara bak biz ne zaman böyle saçma sapan bi orta sahayla oynadık?

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ozan oyunun iki yönünü de oynayabiliyor. Son yıllarda şampiyonluklara başarılara bak biz ne zaman böyle saçma sapan bi orta sahayla oynadık?
Ön libero dediğin ozan emre aurollo Selçuk melo apiyah gibi olur josef kontenjandan oynuyor. Fenerin şuanki hocası hoca değil aziz kukla sever

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben fenerin tek ön liberoyla oynadığını hatırlamıyorum.. emre ön libero yahu . Hatta Aykut abartıp 3 ön liberoyla oynadığı olurdu)))

Ön tarafın çok iyi olur her maç 3 gol atar oyna tek ön libero anlarım adamlar sana gelemiyor ne yapacaksın ön liberoyu

Katar maçında milli takım mı vardı ya Mehmet topal da stoperdi))))

Oguzhandan ön libero sabrinden iyi ortacı olmaz bilinç boşuna oguzhanin kesiyordu adamın fizik gücü yetersiz arsenal salaklar mı yolsasin ayağına bu kadar hakim bir futbolcuyu günümüz kaldırmıyor Oğuzhan alexleri

3. Şık tam komedi Selçuk ön libero yahu yanında melo ikili ön libero oynadı hep.

Beşiktaş da atibanin yanında veli oynadı(necip tam ön libero değil fiziki yapısı müsait değil) geçen sene liverpolu elediniz daha ne istiyorsun)))

Bu ikili ön libero Avrupa için şart
Arsenal maçlarını Oğuzhan sayesinde çok iyi oynadık. Liverpool maçında da Tolgay Arslan sayesinde galip geldik. Dikkat et ikisi de hücümcu orta saha oyuncusu.

Bu örnekleri vererek kendinle çelişiyorsun. :))

Neyse bu kadar yeter ömrümde senin kadar inatçı bir insan görmedim. Sabaha kadar tartışsak kendi bildiğinden başkasına doğru demeyeceğin için ben de parmak ve beynimi boşa yormayım. Hadi iyi geceler. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Arsenal maçlarını Oğuzhan sayesinde çok iyi oynadık. Liverpool maçında da Tolgay Arslan sayesinde galip geldik. Dikkat et ikisi de hücümcu orta saha oyuncusu.

Bu örnekleri vererek kendinle çelişiyorsun. :))

Neyse bu kadar yeter ömrümde senin kadar inatçı bir insan görmedim. Sabah kadar tartışsak kendi bildiğinden başkasına doğru demeyeceğin için ben de parmak ve beynimi boşa yormayım. Hadi iyi geceler. :)
Sen kendini haklı çıkarmak için gerçekleri eğip bukuyorsun Allahtan maçları izledim)))

Arsenal maçlarını iyi oynadınız da yendiniz sanırım))) ayrıca o maçlarda da iki ön libero vardı Hutchinson ve veli ben Oğuzhan oynamasın demiyorum ki

Liverpool maçında tolgay kaçıncı dakika girdi

Bilinç takımı salmasa geçen sene sampiondu Beşiktaş

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
böyle bir maç olmaz ya...anlayamadık maçı..1-0 önde götürdüğün maçı beraberlik dahi yetiyor ama maçı son 20 dakika kala yenik tamamlıyor..Beşiktaş iyi oynadığı maçı kaybetti..kaleci Tolga ilk iki golde çok büyük hata yaptı..özellikle ilk goldeki hatasını anlamış değilim..oyuncu daha uzaktan gelip golü attı..dikkat ettiyseniz orda kaleci çıkıp çıkmamakta tereddüt ediyor..buda ona pahalıya mal oldu..ikinci goldede kapattığı açıdan gol yedi..maçta bjk iyi oynadı sonlara doğru 10 dakikada maçı rakibe kaptırdı..oğuzhan ile Querasma maçta çok iyiydi..bu arada Querasmayı eleştiriyorlar bazı yorumcular ama bu maçta en iyi oynayan oyuncuydu daha nasıl oynasınki artık..Maçın en iyi oyuncularındandı..bu arada Şenol hocada yanlış yaptı bence..maç 1-1 iken Olcayı oyundan aldı..böyle bir hatayı nasıl yapar anlamıyorum..Olcayı oyundan almasıyla Necipi oyuna aldı takımın hızını kesti..o maç 1-0 iken yapsa anlarımda 1-1 iken maç böyle bir değişiklik yapması çok riskliydi..

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Burda tek suçu tolgaya atmamak lazım Beşiktaş 3 maç berabere kaldı grupta sadece Skenderbeu yendi Sinan engin abartmasını biliyor takımı çıkıp alsalardı o zaman önceki maçları iş buraya gelmeseydi..

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
ben bu sonucu biliyordum 2/1 düşünüyordum 0/1 bitti geçmiş olsun beşiktaşa ve Türkiyemize

adamlar evinde maç verir mi beceriksiz beşiktaşa buda ders olur bize her zaman sıkıştımı tutuşuruz bu sefer yandık :D