Zayn - Pillowtalk (Yeni Klip)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Şarkı 50 milyonu dün devirdi. 57 milyon şuan. İstikrara devam ve 100 milyon olur ay sonuna.:Z
İlk içime şarkı sinmemişti hatta neyse güzell bir şarkı yazayım demiştim. :D Sonra birkaç defa dinleyince şarkının iyi olduğunu anladım. Dinliyorum arada.
Klip konusuna gelince maddi sıkıntıları filan olabilir demişsin banada mantıklı geldi.

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İlk içime şarkı sinmemişti hatta neyse güzell bir şarkı yazayım demiştim. :D Sonra birkaç defa dinleyince şarkının iyi olduğunu anladım. Dinliyorum arada.
Klip konusuna gelince maddi sıkıntıları filan olabilir demişsin banada mantıklı geldi.

Maddi sıkıntı olur mu bence olmaz aslında koskoca 1D'den ayrıldı ve neler kaldırmıştır oradan ama ilk başta kaliteli yönetmen vs bulması vizyon genişliğinin tam açık olmaması gibi sebeplerden klip çok hoş değil bence de.:D Sıkıntı maddiyat olamaz orada belki dedim ama imkansız.

Şarkıda Zayn ses show yapmış. Sesini çok iyi kullanmış ben ona bayıldım zaten.:X

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şarkı 65 milyon olmuş.:Z Sportify'de ise şahaneler yaratmaya devam.:Z

Bu arada şarkının aralarında tiz bir ses geliyor.(nara nara mara aaa gibi bir şey.:p) Ariana'nın sesine benzetiyorum nedense ben. Sizde benzetiyor musunuz.(b) @Ahmad @yigit_00 @Forumdash @Titanium

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060

Bu arada şarkının aralarında tiz bir ses geliyor.(nara nara mara aaa gibi bir şey.:p) Ariana'nın sesine benzetiyorum nedense ben. Sizde benzetiyor musunuz.(b) @Ahmad @yigit_00 @Forumdash @Titanium
Baya iyi gidiyor aynen. Ama bir 'Sorry' değil. :D

Sen deyince dikkatli dinledim, evet anımsatıyir baya. :D

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Emin olamadim. :D
Google'de de aratdim bulamadim, wikipedia'sinda olsaydi kesin yazardılar. Orda da göremedim. :F
Ay senin için ne kadar aradim.ss

Ama o da olabilir bence. :D

Ayy canım benim.:bhr: Hayır Zayn'ın sesinin çapı çok geniş bence o bile çıkartmış olabilir.:Z

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461

Ben ilk defa dinledim galiba kendisini, bildiğin sesi çalarak çağ atlamış diyebilirim. :D Baya benziyor. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ben öncelikle klibi çok beğendim. Bol efektli klipleri severim. Başarılı olmuş. Avatarlık anlık sahneler çok. Yasak almasa gif olarak da kullanırdım ama @OzaN gös yoruyor diye gifleri yasaklamış:ppp:

Neyse şarkıyı çok beğenmedim ama rast geldiğimde de kapatmıyorum. Nakarat kısmında kırmızı yerden sonra acayip bozuyor. Çok kötü ama siyah yerlerdeki çıkışı ise mukemmel! @sokak sanati @Ahmad
So we'll piss off the neighbours
In the place that feels the tears
The place to lose your fears
Yeah, reckless behavior
A place that is so pure, so dirty and raw
Be in the bed all day, bed all day, bed all day
Fucking in, fighting on
It's our paradise and it's our war zone
It's our paradise and it's our war zone

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben öncelikle klibi çok beğendim. Bol efektli klipleri severim. Başarılı olmuş. Avatarlık anlık sahneler çok. Yasak almasa gif olarak da kullanırdım ama @OzaN gös yoruyor diye gifleri yasaklamış:ppp:

Neyse şarkıyı çok beğenmedim ama rast geldiğimde de kapatmıyorum. Nakarat kısmında kırmızı yerden sonra acayip bozuyor. Çok kötü ama siyah yerlerdeki çıkışı ise mukemmel! @sokak sanati @Ahmad

Beni o kısım rahatsız etmedi ama biraz ergen işi kaçmış orası o var.:( Siyah kısımda bence de show yapıyor ve sesini muhteşem kullanıyor.