Diğer Z Nation - Dizi Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Syfy'ın yeni zombili bilim kurgu dizisi Z Nation, geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı.

İlk sezonu 12 bölümden oluşacak diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu konu altından yapabilirsiniz...

z_nation_promo_poster.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Z nation adlı zombili dizinin ilk bölümünü izledim benlik değil ama işte eğlenmek için fena değil :)
dizi yeni başlamış ilk bölümü daha yeni yayınlanıyor sanırım , imdb puanına bakmadan ilk bölümüne bir göz atın isterseniz burdaki zombiler daha bir farklı koşuyor zıplıyor otobüs kullanıyor dipçik gibi çocuklar :)
zombili dizi severler yada TWD izleyen arkadaşlar bir göz atabilir ..
TWD nin kalitesine uzaktan yakından yaklaşması mümkün değil, fakat zombili olsunda çamurdan olsun diyen arkadaşlar çıkabilir özellikle harun :) bazı arkadaşları etiketleyeyim belki bakan olur :)

@Harunnn60 @Forumdash @Çiğdem- @xemrexxx @yatutarsa @legolas9900 @sokak sanati @OzaN

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Z nation adlı zombili dizinin ilk bölümünü izledim benlik değil ama işte eğlenmek için fena değil :)
dizi yeni başlamış ilk bölümü daha yeni yayınlanıyor sanırım , imdb puanına bakmadan ilk bölümüne bir göz atın isterseniz burdaki zombiler daha bir farklı koşuyor zıplıyor otobüs kullanıyor dipçik gibi çocuklar :)
TWD nin kalitesine uzaktan yakından yaklaşması mümkün değil, fakat zombili olsunda çamurdan olsun diyen arkadaşlar çıkabilir özellikle harun :) bazı arkadaşları etiketleyeyim belki bakan olur :)

@Harunnn60 @Forumdash @Çiğdem- @xemrexxx @yatutarsa @legolas9900 @sokak sanati @OzaN
Ben bu diziye bakıcam :D boşlukta izlenebilir :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

ayoll dizi 13 eylülde yayınlanmıs 1.bölümü :kiki::kiki::kiki:
bugün ise 2.bölümü yayınlanmış :-):-) ama sen olmasan fark etmicektim @destere
ben mutlaka izlicem 2 bölümede bakıp kalitesini anlayabilirim umarım güzel bir yapımdır :-)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ayoll dizi 13 eylülde yayınlanmıs 1.bölümü :kiki::kiki::kiki:
bugün ise 2.bölümü yayınlanmış :-):-) ama sen olmasan fark etmicektim @destere
ben mutlaka izlicem 2 bölümede bakıp kalitesini anlayabilirim umarım güzel bir yapımdır :-)
ben dün gördüm ilk bölümünü hemen izleyiverdim :) twd yi özlemişiz o yüzden ona benzer ne bulursak yapışıyoruz :)
izleyici sayısı arttı, artık @OzaN konu açmalı bence :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ben dün gördüm ilk bölümünü hemen izleyiverdim :) twd yi özlemişiz o yüzden ona benzer ne bulursak yapışıyoruz :)
izleyici sayısı arttı, artık @OzaN konu açmalı bence :)
2.bölümünde alt yazısı hazır bugün çıkmış onada bak bence :-):-)
bende 2 bölümünede bakarım akşam yada yarına
ayoll yorum yapanlar zombilerin koşmasından hızlı hareket etmesinden şikayetçiler
the walking dead ilk 2 sezonundakı zombiler benden daha hızlı hareket ediyordu :kiki::kiki:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2.bölümünde alt yazısı hazır bugün çıkmış onada bak bence :-):-)
bende 2 bölümünede bakarım akşam yada yarına
ayoll yorum yapanlar zombilerin koşmasından hızlı hareket etmesinden şikayetçiler
the walking dead ilk 2 sezonundakı zombiler benden daha hızlı hareket ediyordu :kiki::kiki:
twd deki zombiler bunların yanında hız olarak kaplumbağa kalır:) bu yeni dizide zombiler fırtına gibi, hemde bayağı zekiler :) taksi, otobüs, uçak, helikopter hatta uzay mekiği kullanabiliyorlar :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
twd deki zombiler bunların yanında hız olarak kaplumbağa kalır:) bu yeni dizide zombiler fırtına gibi, hemde bayağı zekiler :) taksi, otobüs, uçak, helikopter hatta uzay mekiği kullanabiliyorlar :))
evet ama ilk 2 sezonunda twd zombileride inanılmaz hızlı hareket ediyordu rick ve arkadaşları kaçmak zorunda kalıyordu sadece ama malesef sonrakı sezonlarda zombileri çok basitleştirdiler buda hoşuma gitmemişti:-):-)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
evet ama ilk 2 sezonunda twd zombileride inanılmaz hızlı hareket ediyordu rick ve arkadaşları kaçmak zorunda kalıyordu sadece ama malesef sonrakı sezonlarda zombileri çok basitleştirdiler buda hoşuma gitmemişti:-):-)
yavaş olması bence daha mantıklı, zombilerdeki hız dizideki gerlimi azaltıyor komediye dönüyor :) mesela şimdi yeni başlayan dizide korkmam gereken yerlerde gülüyordum :)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060

zombili dizi bana uzak amc ye yakın olsun :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben Zombileri seviyorum :D kötü de olsa bakarım :D
veeee Z Nation un ikinci bölümüde tamamdır :)

ilk bölüme göre zombiler daha bir normalleşmişti artık koşmuyorlar twd deki hıza yaklaştılar :)
kuzey ışığından hayattaki insanlara seslenen vatandaş Z, kertenkeleye benziyor ama bulunduğu ortam güzel kutupta karların içinde kendisine bir köpek buldu onunla oynaşıyor arada bir de hayatta kalan insanlara sesleniyor ..
murphy i kaliforniyaya götürecekler ama murphy de cesaret sıfır zombi görünce korkudan kendine zıçacak gariban
zenci ispanyol karışımı kadın nefretlik tiplerden..
on bin isimli şahıs, sapanla zombi avlıyor çok yetenekli kerata
gün ışığı adlı kadının geçmişindeki sırrı çözemedim neden öldürmeye çalıştılar hangi gruptan kaçıyor belli değil

dizide döküntü karakterler yerine bir kaç güzel veya sempatik kız olsaydı keşke bu haliyle sıkıyor :)

@OzaN niye diziyle ilgili konu açmıyorsun bizi ortalıkta süründürüyorsun anlamadım ?:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
veeee Z Nation un ikinci bölümüde tamamdır :)

ilk bölüme göre zombiler daha bir normalleşmişti artık koşmuyorlar twd deki hıza yaklaştılar :)
kuzey ışığından hayattaki insanlara seslenen vatandaş Z, kertenkeleye benziyor ama bulunduğu ortam güzel kutupta karların içinde kendisine bir köpek buldu onunla oynaşıyor arada bir de hayatta kalan insanlara sesleniyor ..
murphy i kaliforniyaya götürecekler ama murphy de cesaret sıfır zombi görünce korkudan kendine zıçacak gariban
zenci ispanyol karışımı kadın nefretlik tiplerden..
on bin isimli şahıs, sapanla zombi avlıyor çok yetenekli kerata
gün ışığı adlı kadının geçmişindeki sırrı çözemedim neden öldürmeye çalıştılar hangi gruptan kaçıyor belli değil

dizide döküntü karakterler yerine bir kaç güzel veya sempatik kız olsaydı keşke bu haliyle sıkıyor :)

@OzaN niye diziyle ilgili konu açmıyorsun bizi ortalıkta süründürüyorsun anlamadım ?:)
Ooo sen hemen 2.Bölümü izlemişsin :D