Z Nation 3.Sezon Onayını Aldı!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Z Nation 3.Sezon Onayını Aldı!

Z-Nation-Wallpaper-150x150.jpg

Syfy'ın zombili bilim kurgu dizisi Z Nation'dan sevindirici haber geldi.

Dizinin 2.sezonu yayınlanırken Syfy diziye 3.sezon onayını verdi. Reytinglerde kanalın en çok izlenen dizisi olan Z Nation yoluna tam gaz devam ediyor.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Castei

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,699
Puanı
185
Dizi başladığında ilk bir iki bölümünü izlemiştim pek dikkatimi çekmemişti, beğenmemiştim hatta 3.sezona geleceğini düşünmüyordum, diz için bi başarı bence :) İzleyicileri için de iyi bir haber :)

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
bu dizinin absürd ve avangart olması izletiyor sürekli bi yerden bişey çıkıyor bide murphy izlettiriyor kendini 3. sezon kararı çok doğru bu diziden baya sezon çıkar bence eğer sıkmazsa

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bu dizinin absürd ve avangart olması izletiyor sürekli bi yerden bişey çıkıyor bide murphy izlettiriyor kendini 3. sezon kararı çok doğru bu diziden baya sezon çıkar bence eğer sıkmazsa
ilk sezonu bitirmiştim ikinciye başlayamadım özellikle dediğin gibi murphy çok iyi onun sayesinde dizi izleniyor diyebilirim :) diğer oyuncularda pek bişey yok özellikle o kuzey kutbundaki tek yaşayan kertenkele kılıklı vatandaşı hiç sevemedim :)

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
ilk sezonu bitirmiştim ikinciye başlayamadım özellikle dediğin gibi murphy çok iyi onun sayesinde dizi izleniyor diyebilirim :) diğer oyuncularda pek bişey yok özellikle o kuzey kutbundaki tek yaşayan kertenkele kılıklı vatandaşı hiç sevemedim :)
bak o amerikada baya bilinen bir oyuncu Dj Qualls bide bu son sezonda zenci hatun baya öne çıktı :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
bak o amerikada baya bilinen bir oyuncu Dj Qualls bide bu son sezonda zenci hatun baya öne çıktı :D
son sezona başlamam lazımda fırsat bulamadım :) zenci hatun dediğin ilk sezondaki warren değilmi ?
onu bende seviyordumda dizide yeterince yararlanamıyorlar kadının böyle resimleri var ama dizide pekde kullanamıyor yeteneklerini :)
images

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
son sezona başlamam lazımda fırsat bulamadım :) zenci hatun dediğin ilk sezondaki warren değilmi ?
onu bende seviyordumda dizide yeterince yararlanamıyorlar kadının böyle resimleri var ama dizide pekde kullanamıyor yeteneklerini :)
images
evet bu aman tanrım didim fena fotoları varmış

Cassandra da fenaydı rahmetlik oldu