Yeni Yılın İlk Bombası: 'Aşk-ı Memnu' Film Oluyor! Başrol Oyuncusu Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
farah-1.jpg

Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı eserinden iki kez televizyona uyarlanan 'Aşk-ı Memnu' bu kez de film oluyor!

Yapımcılığını TAFF Pictures'ın üstlendiği, senaryosunu Merve Göntem'in kaleme aldığı filmde daha önce Müjde Ar ve Beren Saat'in hayat verdiği Bihter Ziyagil karakterini başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah canlandıracak.

Hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam eden ve 1900’lerin büyülü atmosferinde geçecek olan Bihter adlı film, ülkemizde yayın yapan bir dijital platformda izleyici ile buluşacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,891
Puanı
360
Dijitale gelmesi çok daha iyi olmuş. Malum sinemalar kan ağlıyor. İddialı yapacaklarsa gelsin yoksa yapmak için yapmasınlar. Eski dönemde geçecek olması da güzel.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
1900 lerin o büyülü atmosferinde çekilecek olması beni heyecanlandırdı açıkcası bence Bihteri Farahta çok güzel yapar benim merak ettiğim Behlülü kim canlandıracak ve tabii diğer karakterleri bence çok güzel film olacak ya

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
Yurt dışında aynı eserler elli kez uyarlandığı ve farklı oyuncular tarafından canlandırıldığı için karakteri Beren Saat'in tapulu malı gibi görmeye gerek yok. Hele ki ondan önce aynı karakteri oynayan koskoca Müjde Ar gerçeği varken. :A Farah'ın Beren'e taş çıkaran yeteneği ve dönem atmosferi sayesinde ekranı istila eden balondan çok daha iyi bir iş çıkacağına şimdiden eminim. :Z

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Farah yine gündemde kalacağı proje seçmiş. Çünkü beğenen ve ya beğenmeyen herkes merak edip izleyecek, yorum yapacak.

Açıkcası ben oyuncu olsam bu filmi seçmezdim, hala çok gündemde olan bir iş ve karakter başka bir oyuncu ile bütünleştiği için tamamen ters tepe bilir. Bakalım.

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Kitabın yazıldığı 1899-1900 dönemlerinde geçecek olmasından dolayı dizisinden çok daha farklı bir uyarlama olacak, çoğu kişi bunun farkında değil sanırım. O dönemin yapısı, koşulları, sosyal yaşantısı çok daha farklıydı. Ana olay örgüsü aynı olsa da bu hem karakterlerin hem de yapımın ruhunu değiştiren çok büyük bir farklılık.

Ayrıca Farah muhteşem bir oyuncu, kendi jenerasyonunda filmografisine yaklaşabilecek tek bir oyuncu yok. Dolayısıyla yapılabilecek en iyi seçimlerden biri olmuş.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Kitabın yazıldığı 1899-1900 dönemlerinde geçecek olmasından dolayı dizisinden çok daha farklı bir uyarlama olacak, çoğu kişi bunun farkında değil sanırım. O dönemin yapısı, koşulları, sosyal yaşantısı çok daha farklıydı. Ana olay örgüsü aynı olsa da bu hem karakterlerin hem de yapımın ruhunu değiştiren çok büyük bir farklılık.

Ayrıca Farah muhteşem bir oyuncu, kendi jenerasyonunda filmografisine yaklaşabilecek tek bir oyuncu yok. Dolayısıyla yapılabilecek en iyi seçimlerden biri olmuş.

Sonuna kadar katılıyorum sana o atmosferde izlemek çok heyecanlı olacak ben şimdiden çok heyecanlıyım ya

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay