Yeni Dizi "Vadi" Yakında Fav10'da!

batuhankaralar

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
gWA6YO.jpg

Reyting rekortmeni senaryoların yazarı batuhankaralar'dan yepyeni bir dizi: Vadi!

Yeni sezonun iddialı kanallarından Tivi10, projelerini açıklamaya devam ediyor! batuhankaralar'ın senaryosunu yazacağı "'10 Orijinal" dizisi "Vadi", okuyucularını meraklandırmaya hazırlanıyor.

Sürükleyici ve şaşırtıcı hikayesiyle Vadi, yakında Fav10'da!

Dizinin konusu;

Türkiye'nin "Kurtlar Vadisi" operasyonuyla tanıdığı Polat Alemdar, 2 yıl önce piramit adlı küresel yapıyı çökertmiş ve bu başarılı operasyonun ardından derin devletten elini çekmiştir. Uzun bir tatile çıkan Polat, öğrendiği şok bir olayın ardından sahalara geri dönme kararı verir.

Polat'ın bu sefer karşı karşıya geleceği düşmanlar ne küresel güçler, ne de vatanperver görünümlü hainlerdir. Düşman vadinin içerisindedir ve onları çökertmek imkansızdır!

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,433
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
gWA6YO.jpg

Reyting rekortmeni senaryoların yazarı batuhankaralar'dan yepyeni bir dizi: Vadi!

Yeni sezonun iddialı kanallarından Tivi10, projelerini açıklamaya devam ediyor! batuhankaralar'ın senaryosunu yazacağı "'10 Orijinal" dizisi "Vadi", okuyucularını meraklandırmaya hazırlanıyor.

Sürükleyici ve şaşırtıcı hikayesiyle Vadi, yakında Fav10'da!

Dizinin konusu;

Türkiye'nin "Kurtlar Vadisi" operasyonuyla tanıdığı Polat Alemdar, 2 yıl önce piramit adlı küresel yapıyı çökertmiş ve bu başarılı operasyonun ardından derin devletten elini çekmiştir. Uzun bir tatile çıkan Polat, öğrendiği şok bir olayın ardından sahalara geri dönme kararı verir.

Polat'ın bu sefer karşı karşıya geleceği düşmanlar ne küresel güçler, ne de vatanperver görünümlü hainlerdir. Düşman vadinin içerisindedir ve onları çökertmek imkansızdır!
perşembe başlar tahminen nezaman başlatıcaksın benim sezon finali 29 haziranda benim kanalımda bir dizim

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,433
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Vadi kendi gününde ve saatinde olursa okurum ve rekor kırarsın ! Başarılar kardeş @batuhankaralar
4 yıl önce iyi gidiyordu ama biraz azaldı vadiciler forumdan en fazla 4 kişi kaldı vallahi ben bile kaçlara düştüm geçen yıl 2 lere felan ama bir anda toparladık batuhankaralın planı iyi planda ama Çiğdem bakarmı bilmem en son yazdıklarından sonra pek iyi gitmedi Aseratle mayısKralının sisteminde

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,433
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
bu aksiyon dizileri bir günde 5 yorum alıyor enfazla yorum alan fantastik diziler oluyor senin hedef kitlenden ikisi kaçtı hatta üçü onların eksiğini tamamlamaya çalış bende öyle yapıyorum @emree-29