'Yeşil Deniz' Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,227
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
x1080

2014-2016 arasında 76 bölüm yayınlanan komedi-dram dizisi 'Yeşil Deniz' yeni bölümleriyle geri dönmeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını TFT Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Melis Babadağ gibi isimlerin paylaştığı yapım, TRT'nin yeni yılın ilk aylarında açılması planlanan dijital platformu için yeniden çekilmeye hazırlanıyor.

Serkan Özarslan’ın yönetmen koltuğuna oturacağı ve senaryosunu Ali Kara, İdris Meydi ile Serkan Birlik'in yazdığı dizi için eski oyuncu kadrosuna teklif götürüldüğü, hazırlık çalışmalarının ise yılbaşı sonrası hızlanacağı öğrenildi.

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,227
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,027
Puanı
1,061
Dijital platformlar özgün işler yapacak diye beklerken eski işleri teker teker hortlatmaya başladılar. :) Gerçi bu dizinin final bölümü olmadığı için mantıklı olabilir ama 70 küsür bölümü devirmiş bir hikayeye ne ekleyebilirler ki.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,390
Puanı
1,060
Telefondan, geceleri açıp birkaç bölüm izleye izleye bitirmiştim diye hatırlıyorum. :A
Bende telden zaman zaman seyrediyorum.Gerçi Hafta içi 13.15 trt 1 de ve 21.45 trt Türk teki kısa (45 dk lık) şeklinde yayınlanıyor.Bende bu diziye ilk olarak sabah ihtiyaç molası için kalkmıştım, öyle tv de zap yaparken denk geldim.Kalkış o kalkış sonra düzenli olarak seyretmeye başlamıştım.O zamanlar saatleri sabit değildi , sabah 8 ile 08.45 arasında değişken saat dilimleri arasında yayınlanıyordu , sonra
n'olur n'olmaz diye garanti altına alayım da :A araya girince birkaç gün yayınlanmamıştı.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
O eski tadı olmaz ki bence de TRT 1 de dönmeliydi zaten o son sezon da hiç cekilmemeliydi ;)