Yardım Edebilecek ??

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Merhaba arkadaşlar. Telefondan anlayanlara bir şey soracaktım. Ben iPhone 4 kullanıyordum. Bugün iPhone 6S aldım. Rehberimi yeni telefonuma nasıl aktarabilirim acaba?

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
sana bu konuda yardımcı olabilecek yegane isim
ünlü filozof düşünür ve siyaset adamı @beyazsoy :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Samsungda sim'e aktarıp oradan yeni teline aktarabilirdin ama İphone nasıl işliyor bilmiyorum.

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Apple hesabına aktaracaksın yeni telefonunda giriş yaptığın zaman otomatik senkronizasyon yapar zaten. Hiç yapamazsan Turkcell, Vodafone artık ne kullanıyorsan bayiisine git. Hayırlı olsun bu arada :)

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Apple hesabına aktaracaksın yeni telefonunda giriş yaptığın zaman otomatik senkronizasyon yapar zaten. Hiç yapamazsan Turkcell, Vodafone artık ne kullanıyorsan bayiisine git. Hayırlı olsun bu arada :)
Apple hesabıma nasıl aktaracağım ki ? (b)
Teşekkürler. :D
Evet bilmiyorum ingilizcede büyük harflerle i olmadığını.:) Smiley bile koymaya üşendiğim mesajda büyük küçük mü dikkat edeceğim.:)
Aa noluyo be :eek: İyi misin ? Bir şeyin filan yok dimi?

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Apple hesabıma nasıl aktaracağım ki ? (b)
Teşekkürler. :D

Aa noluyo be :eek: İyi misin ? Bir şeyin filan yok dimi?
Rehberine gir eski telefonundan orda ayarlar kısmında "içe/dışa aktar" gibi bişey olması lazım Samsung'ta var. Orada Apple hesabına aktarabilirsin veya Gmail hesabın varsa ona. Yeni telefona geçtiğini zaman aynı yerden aktarabilirsin.

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Rehberine gir eski telefonundan orda ayarlar kısmında "içe/dışa aktar" gibi bişey olması lazım Samsung'ta var. Orada Apple hesabına aktarabilirsin veya Gmail hesabın varsa ona. Yeni telefona geçtiğini zaman aynı yerden aktarabilirsin.

Beceremedim ya. Teşekkürler yine de. :(

Resul Yıldız

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
2
Puanı
5
Web Sitesi
dizibilgi.tv
Merhaba arkadaşlar. Telefondan anlayanlara bir şey soracaktım. Ben iPhone 4 kullanıyordum. Bugün iPhone 6S aldım. Rehberimi yeni telefonuma nasıl aktarabilirim acaba?
Ben bu sıkıntıyı yaşadığım için çözümünü en iyi bilenlerdenim. Öncelikle İphone 4 ayarlardan İcloud kısmına girip bir hesap açıyorsun. Dikkat et her İphone'nin 3 adet icloud hesabı açma şansı vardı. Rehberi ve diğer bilgileri yedekliyorsun sonra yeni iphone den icloud'a girip yedekleri al diyorsun işlem tamam

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Ben bu sıkıntıyı yaşadığım için çözümünü en iyi bilenlerdenim. Öncelikle İphone 4 ayarlardan İcloud kısmına girip bir hesap açıyorsun. Dikkat et her İphone'nin 3 adet icloud hesabı açma şansı vardı. Rehberi ve diğer bilgileri yedekliyorsun sonra yeni iphone den icloud'a girip yedekleri al diyorsun işlem tamam
Oldu galiba. :D Çok teşekkürler. :Z