Yarı Final | Gülşen vs Merve Özbey - En İyi 'Yıldız Tilbe'nin Yıldızlı Şarkıları' 🎵🎶

Hangi isim finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    27
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayır yok tabiki.
Sadece finalde de kullanabilirsiniz, veya hiç bir zaman.
Seni etiketten çıkardığım gün mü aklına esti :A oylamamış olan bir çok kişiye boşuna rahatsızlık vermeme adına aklıma gelenleri sildim bu kez.
Etiketten çıkardığını sonradan konuya girince fark ettim zaten. :A Aklıma forum listesini gezerken geldi. Baktım yarı final dedim yarı finalde çok şarkı yoktur kullanayım bari... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,347
Puanı
1,060
Hayır yok tabiki.
Sadece finalde de kullanabilirsiniz, veya hiç bir zaman.
Seni etiketten çıkardığım gün mü aklına esti :A oylamamış olan bir çok kişiye boşuna rahatsızlık vermeme adına aklıma gelenleri sildim bu kez.
İyi yapmışsın. :D:ok:

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Etiketten çıkardığını sonradan konuya girince fark ettim zaten. :A Aklıma forum listesini gezerken geldi. Baktım yarı final dedim yarı finalde çok şarkı yoktur kullanayım bari... :A
Dün hiç etiket yapmadım. Bu sabah yapayım dedim ve daha az önce fırlattım etiketi :A
Sana zahmet olmuş. Kapımız açık daima tabiki ama artık teklif var ısrar yok. İlk etapta toplu etiketi fırlatıyorum. İsteyen oyluyor :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,347
Puanı
1,060
Dün hiç etiket yapmadım. Bu sabah yapayım dedim ve daha az önce fırlattım etiketi :A
Sana zahmet olmuş. Kapımız açık daima tabiki ama artık teklif var ısrar yok. İlk etapta toplu etiketi fırlatıyorum. İsteyen oyluyor :A
Zeynep,@MEnes oy kullanırken bile pazarlık yapıyor pes vallahi :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ahahahaha yine Egones'i yedik... :A Yani şimdi içimden geldi ama işimizi garantiye alalım dedik... :A Ne olur ne olmaz Zey kuralcıdır kuralı öğrenelim dedik... :A (Aslında biliyordu ama bilerek sordu... :A )
Kural demek düzen demek, düzen demek güven demek, güven demek iyi bir katılım oranı demek ve herşey topluca oluyor emek :A
Teşekkürler katılım için bay MEnes

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kural demek düzen demek, düzen demek güven demek, güven demek iyi bir katılım oranı demek ve herşey topluca oluyor emek :A
Teşekkürler katılım için bay MEnes
Çok güzel kafiye yaptın seni tebrik ve takdir ediyorum... :A Onun dışında rica ederim ne demek. Finalde de aranızda olacağım. :A

• Harika
  • Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Buraları boş bıraktın kıydılar :(
Mecburdum... Aleyna BABA bana ihtiyaç duymaz, yapacaktır şovunu dedim ama tersi olmuş maalesef...

Üç fark ile mağlup olmuşuz... Burada da Gülşen yalnızca üç fark ile geride, gerçekten inanılmaz farkın açılmamış olması. Merve Özbey'in "Vuracak" performansı bence net bir şekilde, tartışmaya dahi konu olmayacak şekilde önde Gülşen'in "Delikanlım" performansından... Fakat işte şarkının ismi diye bir gerçek söz konusu...

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Mecburdum... Aleyna BABA bana ihtiyaç duymaz, yapacaktır şovunu dedim ama tersi olmuş maalesef...

Üç fark ile mağlup olmuşuz... Burada da Gülşen yalnızca üç fark ile geride, gerçekten inanılmaz farkın açılmamış olması. Merve Özbey'in "Vuracak" performansı bence net bir şekilde, tartışmaya dahi konu olmayacak şekilde önde Gülşen'in "Delikanlım" performansından... Fakat işte şarkının ismi diye bir gerçek söz konusu...
Aynen öyle. Gülşen'in popülerliği, şarkının en bilindik şarkı oluşu artı Aleyna bu şarkıyı seslendirmiş olsaydı dahi antisi çok olunca bu son kaçınılmaz.
Vuracak daha önce kazanmıştı, bu etklnlikte de kazanacak orası kesin ama finalde oyum Asil Gök'e gidecek eğer turu atlarsa o.

Aleyna'yı en favori dizide onun dizisi ile şampiyon yaparız :A @dreamy

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aynen öyle. Gülşen'in popülerliği, şarkının en bilindik şarkı oluşu artı Aleyna bu şarkıyı seslendirmiş olsaydı dahi antisi çok olunca bu son kaçınılmaz.
Vuracak daha önce kazanmıştı, bu etklnlikte de kazanacak orası kesin ama finalde oyum Asil Gök'e gidecek eğer turu atlarsa o.

Aleyna'yı en favori dizide onun dizisi ile şampiyon yaparız :A @dreamy
Aleyna BABA'nın antilerini bir türlü durduramadık, BABA'yı sevdiremiyoruz kendilerine... @dreamy @MasacRE

Yaşanırsa çok şaşırırım, baya şaşırırım, dehşete düşerim şaşkınlıktan... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060
Gülşenin yorumunuda beğeniyordum ama Merve Özbey ağır bastı onu dedim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...