'Yan Oda'da Sürpriz Gelişme: Başlamadan Gün Değiştirdi! | Star TV

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,039
Puanı
1,061
Oyuncu değişikliği, isim değişikliği ve şimdi de birkaç gün kala gün değişikliği derken son dönemde gördüğümüz en amatörce süreçlerden biri yürütülüyor. Şahane Hayatım ve Sandık Kokusu benzer kitleye hitap etse de ikisinin de rutine binmeye başladığı bir ortamda taze soluk olarak dengeleri değiştirebilirdi. Onur Güvenatam gün değişikliğini kendi istemiş ama bu sezon aldığı kararların çoğunun elde patladığını düşünürsek işi kolay olmayacak. Bu arada aylardır yayın sırası bekleyen ve nihayet gün bastıktan sonra başka diziyle pişti olan Korkma Ben Yanındayım'a da üzülmedim değil açıkçası. :A

• Beğendim
Reactions: ahmetbey

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,437
Puanı
280
Oyuncu değişikliği, isim değişikliği ve şimdi de birkaç gün kala gün değişikliği derken son dönemde gördüğümüz en amatörce süreçlerden biri yürütülüyor. Şahane Hayatım ve Sandık Kokusu benzer kitleye hitap etse de ikisinin de rutine binmeye başladığı bir ortamda taze soluk olarak dengeleri değiştirebilirdi. Onur Güvenatam gün değişikliğini kendi istemiş ama bu sezon aldığı kararların çoğunun elde patladığını düşünürsek işi kolay olmayacak. Bu arada aylardır yayın sırası bekleyen ve nihayet gün bastıktan sonra başka diziyle pişti olan Korkma Ben Yanındayım'a da üzülmedim değil açıkçası. :A
KBY'nin ömrü taş çatlasa 6 haftaydı. Böyle 3 veya 4 olacak :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tutacağı varsa zaten nerede olsa tutar. Adını Feriha Koydum da zamanında Perşembe diye anons geçip son anda Cuma’ya alınmıştı.

• Aynen
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,246
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Diziyi çarşamba gününden cumartesi gününe aldıran yapım şirketinin ne halde olduğunu merak ediyorum bugünkü sonuçlardan sonra. Biraz daha bekleseler TKM ile birlikte günün dengesini değiştirebilirlerdi.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,437
Puanı
280
Dizi eceline geliyor. Tam Selma ve Tanerin düğün günü haftasında yeni dizi başlıyor.