#YamaçıKimVurdu | Çukur

Yamaç'ı Kim Vurdu?

• Aliço

Oy: 2 28.6%
  • Celasun

Oy: 1 14.3%
  • Cumali

Oy: 0 0.0%
  • Emmi

• Kemal

• Medet

• Meke

• Metin

Oy: 3 42.9%
  • Selim

Oy: 1 14.3%
  • Vartolu

• Kullanılan toplam oy
    7

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çukur 2. Sezon Afiş.jpg

Başrollerini Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Perihan Savaş, İrem Altuğ, Öner Erkan, Necip Memili, Berkay Ateş ve Erkan Avcı'nın paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum'un kaleme aldığı Çukur'un 3 haftalık aradan önce yayınlanan bölümünde Yamaç vurulmuştu.

Yamaç'ı kimin vurduğu büyük bir merakla beklenirken, Yamaç'ı vurmuş olabilecek kişiler dizinin sosyal medya hesaplarından #YamaçıKimVurdu etiketi ile yayınlandı.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Alternatifler belli olmuş, tahminleri alalım. :A

Bu arada sanırım her karaktere Yamaç'ı vurdurmuşlar, setten fotoğraf falan sızar düşüncesiyle sanırım ki Medet'in vururken fotoğrafı vardı. :A

@Çiğdem- @Forumdash @MasacRE- @serhatt @S.G.A.T. @MEnes @ömer karataş
@mesmeso61 @sokak sanati @Polat Şaşmaz @batuhankaralar @vadikızı @Arslan Bey @Felon @xemrexxx @kerem @Doğu @Dosi
Dizi kadrosunu atmayı bizde bilirdik :A :A :A @xemrexxx @serhatt

Şu Celasunlu video ne onu anlamadım ben :F

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Dizi kadrosunu atmayı bizde bilirdik :A :A :A @xemrexxx @serhatt

Şu Celasunlu video ne onu anlamadım ben :F

Cumali ve Vartolu kavga ediyorlardı o esnada, onları ele zaten. Kalabalık olsun diye koymuşlar. Selim'de fragmandan anladığımız kadarıyla Yamaç vurulurken görüyor onu. Onu da ele. Kalan isimlerden birisi işte. :A

Burada yazan karakterlerin hepsinin Yamaç'ı vururken sahnesi var sanırım, tek tek paylaşıp gizem yapıyorlar işte. Hepsi vurmuş olabilir gibisinden. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Cumali ve Vartolu kavga ediyorlardı o esnada, onları ele zaten. Kalabalık olsun diye koymuşlar. Selim'de fragmandan anladığımız kadarıyla Yamaç vurulurken görüyor onu. Onu da ele. Kalan isimlerden birisi işte. :A

Burada yazan karakterlerin hepsinin Yamaç'ı vururken sahnesi var sanırım, tek tek paylaşıp gizem yapıyorlar işte. Hepsi vurmuş olabilir gibisinden. :A
Şu Aliçonun sesi olayını bir bakalım önce :A :A :A

İçerde de aynı böyle yapmışlar miniği falan omu yaptı diyorlardı ama videoda gösterdikleri çıkmamıstı :F Ne anketiydi o @MasacRE- @xemrexxx

Bunlar kimi gösteriyorsa o masumdur Celasunuda eleyelim :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,960
Puanı
1,060
Alternatifler belli olmuş, tahminleri alalım. :A

Bu arada sanırım her karaktere Yamaç'ı vurdurmuşlar, setten fotoğraf falan sızar düşüncesiyle sanırım ki Medet'in vururken fotoğrafı vardı. :A

@Çiğdem- @Forumdash @MasacRE- @serhatt @S.G.A.T. @MEnes @ömer karataş
@mesmeso61 @sokak sanati @Polat Şaşmaz @batuhankaralar @vadikızı @Arslan Bey @Felon @xemrexxx @kerem @Doğu @Dosi
Çarpışma konusunda kafana fırlattığım dissleri farkettinmi bilmem? ama 60 diss atmışım şuana kadar ve o güzel tablo bozulmasın diye geri çektim :A @MEnes
Ve beni Çarpışma'da etiketlemeyip, burada etiketlemen sende hatların karıştığını gösteriyor :A Burada yazılan karakterlerin yarısı kim bilmem izlemediğim için ama madem anket var, sallayıp atarım oy :A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Noldu aranıza kara kedi mi girdi :A Vah vahhh
Aaa sende bir kedisin kara olmasanda :A :A :A @Sherlock
d1d486fdfa0.png