Yalan Dünya 54. Bölüm Yorumları

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yalan Dünya Yeni Bölümüyle Bu Akşam 20.00'de Kanal D'de!

Bu Bölüm'de Neler Olacak?

RIZA BUNALIMDA

Deniz’e yaptığı evlilik teklifi reddedilen Rıza bunalıma giriyor.

Bora’larla halı saha maçı yapan Şehmuz, ağzından, gavur İzmir’liler lafını kaçırır ve komşularla arası açılır. İzmir’liliğine laf ettirmeyen Bora intikamını acı alır. Aylar önce yurtdışına köklerini öğrenmek için gönderdikleri örneklerin sonucu gelmiştir. Sonuçta oynama yapan Bora, Şehmuz’a köklerinin Yunanlılar’a dayandığını gösteren raporu verir. Zarfı gizlice açan Şehmuz, bunu sır olarak saklamaya çalışırken Vasfiye olaya el koyar. Canlı yayında milyonların önünde evlilik teklifi reddedilen Rıza, kimseye çaktırmaz ama çok bozuktur. Gururunu kurtarmak için de teklifin şaka olduğunu iddia eder. Kazadan sonra sürekli uyuyan Selahattin, Reis’ten uyanık kalmak için taktik alır. Fakat bu taktik Selahattin’in başına çok büyük bir dert açar. Emir’in kendisinden uzaklaşmasını istemeyen Nurhayat, ona açılmaya karar verir. Akıl almak içinde Zerrin’e gider. Fakat aldığı akıllar işlerin daha da karışmasına neden olur. Yaz sezonu gelip bikinilere giremeyen Zerrin ise, zayıflamak için bir formül bulur. Bulduğu bu çözüm onun her yere geç kalmasına neden olurken, beklenmedik bir başarı kazanmasına da sağlar. Setin kahve makinasını Tufan’dan alan Rıza eve kurar. Herkes makinadan çay kahve içmeye başlayınca Servet’in yapacak işi kalmaz. Fırsatı bilen Vasfiye hemen Servet’i doldurmaya başlar. Deniz başta olmak üzere kimseyi evlilik teklifinin şaka olduğuna inandırmayan Rıza, Deniz’e terasta şoke olacağı bir sürpriz hazırlar. Zerrin’in taktikleri ile Emir’i iyice kendinden uzaklaştıran Nurhayat sonunda ona açılır.

111.jpg

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bende Yalan Dünya izlemiyorum RevaN zaten şu aralar hiçbir dizi ve program izleyemiyorum Türkiye'de olan olaylardan ve LYS'den dolayı ama yinede etiket için teşekkür ederim. :)

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Bu bölüm çok iyi olacak. Fragman dehşetti ya, Vafiye teyze Orçun'a takılıyor ve olaylar olaylar... Kaçmaz bu bölüm :X

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809

Mentionlarda isimler kalmış otomatikmen geliyor. :( Bir dahakine etiketlemem. :)

- - - Ekleme - - -

Geçen defa da özet ve fragman iyiydi ama bölüm fos çıktı. Bir tek evlilik programı kısmı iyiydi. 6/10`luk bir bölümdü. :)

Önemli değil, teşekkürler.

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Çok beğendim bu bölümü. Malesef bazı yerlerini kaçırdım yarın tam izleyeceğim birkez daha netten.

Vasfiye Teyze kaç bölümdür vasattı bu bölüm çok beğendim formundaydı. :D Sesli güldürdü. :F

Servet'in beden dili dersi çok güldürdü. Gülistanın alışverişi de öyle.

Zerrin yine formundaydı. Özellikle koşu sahnesinde sesli güldüm. :D

Gülistan Selahattin ve Tülayı gördü artık kaçışları yok. Bakalım ne olacak?

Rıza Nurhayata tekrar evlenme teklifi etti. Denize üzüldüm.

Bölümün çok yıldızı vardı ama en öne çıkanlar şüphesiz: Vasfiye teyze, Gülistan, Zerrin ve Servetti. :D

8.9/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bölümün tamamını izleyemedim maalesef, ama izlediğim kadarıyla ilk sezona taş çıkartacak bir bölümdü her karakter ayrı ayrı muhteşemdi. Vasfiye Teyze yine fırtına gibi esti, Şehmus'la uğraşması çok komikti :D Diğer komik sahnelerden biri de Servet'in sahneleriydi :F

Bölüme puanım: 9.4/10

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yorumumu yapmışım nasılsa bugün bir daha netten izledim. Bu bölüm gerçekten müthiş olmuş. Geçen bölümün vasatlığı gitmiş üzerinden dizinin. Umarlm hep böyle devam eder. Ama reytingleri düşmüş. :T (A/B)
@Forumdash izledikten sonra yorum yap merak ediyorum yorumunu. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yorumumu yapmışım nasılsa bugün bir daha netten izledim. Bu bölüm gerçekten müthiş olmuş. Geçen bölümün vasatlığı gitmiş üzerinden dizinin. Umarlm hep böyle devam eder. Ama reytingleri düşmüş. :T (A/B)
@Forumdash izledikten sonra yorum yap merak ediyorum yorumunu. :D
Bu akşam Zerrin'e sesli gülemem diye yarin akşam izlicem :T

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzledim bölümü gece gece bol kahkaha attım :F Vasfiye bu bölüm müthişti.Eylem'le bi kere karşilikli sahneleri olsa :( Selahattin ve Tülay olayı inş ertelenmez.Gülistan'ın dersleride çok iyiydi.Özellikle nefreti :F:F Yunancaya "i" ekle orada bayaaa güldüm.Limon için Limoni, Lüfer için Lüferi :F:F Yazın devam etse keşke :X @RevaN

DR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İzledim bölümü gece gece bol kahkaha attım :F Vasfiye bu bölüm müthişti.Eylem'le bi kere karşilikli sahneleri olsa :( Selahattin ve Tülay olayı inş ertelenmez.Gülistan'ın dersleride çok iyiydi.Özellikle nefreti :F:F Yunancaya "i" ekle orada bayaaa güldüm.Limon için Limoni, Lüfer için Lüferi :F:F Yazın devam etse keşke :X @RevaN
Servet`in dersleri demek istedin galiba. :X

En sevdiğim sahne bir karış toz tutmuşsun ve @xBUGRAx `nın dediği Smayıl mıy mıy dediği sahneydi. :D Yazın devam etmesini istemem komediler yaza doğru düşer. Bu sene de düşüyor. Geçen sene totalde 3, A/B`de 5 reytinge düşmüştü. Bu sene de yavaş-yavaş düşüyor. Keşke daha erken sezon finali yapsa.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Servet`in dersleri demek istedin galiba. :X

En sevdiğim sahne bir karış toz tutmuşsun ve @xBUGRAx `nın dediği Smayıl mıy mıy dediği sahneydi. :D Yazın devam etmesini istemem komediler yaza doğru düşer. Bu sene de düşüyor. Geçen sene totalde 3, A/B`de 5 reytinge düşmüştü. Bu sene de yavaş-yavaş düşüyor. Keşke daha erken sezon finali yapsa.

Revan kanal d sana maaş mı verıyor hacı:X ne reytingi? Son 4-5 bölümdür sezon başindan beridir guldurmediği kadar guldurdu:X Bu gazla gitse yazın alacaği reyting suankinden 2 reyting fazla olur:X cok iyiydi akşamki bölüm:oley: