'Yalı Çapkını'nda Sürpriz Gelişme: İki Oyuncu Geri Döndü! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,326
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
GMq63XxW8AAt-Dc

Star TV'nin cuma akşamları ilgiyle takip edilen sevilen dizisi 'Yalı Çapkını'nda sürpriz gelişme.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin'in oturduğu, senaryosunu Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı diziye Baran Bölükbaşı (Tarık) ve Ediz Akşehir (Saffet) geri döndü.

Yalı Çapkını, yeni bölümleriyle her cuma 20.00'de Star TV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,264
Puanı
1,060
Ay yok artık yaaa. Konusuzluktan ne yapacaklarını şaşırdılar önce Pelin ve anası şimdi bunlar. :eek:

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram
Reaksiyon puanı
134
Puanı
44
diziyi sadece sosyal medyadan gördüğüm kadarıyla biliyorym. çok fazla tekrara düşmeye başladı. gitsin sonra geri gelsin. senarist yazamıyor.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
GMq63XxW8AAt-Dc

Star TV'nin cuma akşamları ilgiyle takip edilen sevilen dizisi 'Yalı Çapkını'nda sürpriz gelişme.

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin'in oturduğu, senaryosunu Mehmet Barış Günger'in kaleme aldığı diziye Baran Bölükbaşı (Tarık) ve Ediz Akşehir (Saffet) geri döndü.

Yalı Çapkını, yeni bölümleriyle her cuma 20.00'de Star TV'de!
Baran Bölükbaşı bıyıklıykene daha iyiymiş ya erkeğin makyajın bıyığıymış bıyık gidince yolunmuş tavuk gibi olmuş 😄

• Olmamış
Reactions: Emre Ozansoy

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,448
Puanı
1,060
  • Okudum
Reactions: Yakamoz-Asi
Reaksiyon puanı
104
Puanı
44
Özeti 1 reytinge düşen işten star tv israrla ne istiyor bilen varsa yazsın 🤣Yeni Sezona kalacaklarsa yeni bölümünü 1 reytingde görecekler