Yalı Çapkını'nda Dikkat Çeken Hata! | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,048
Puanı
1,061
t25_yali-capkini-54-bolum-izl-467.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını'nda şok anlar!

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un paylaştığı dizinin yeni bölümü yayınlanırken ekranın siyaha düşmesi ve sonraki sahneye geçilirken yapılan kurgu işleminin canlı olarak ekrana getirilmesi dikkatlerden kaçmadı.

İşte o olay:

• Güldürdün
Reactions: AhmetBayram

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,685
Puanı
1,060
Bir sezona 35 bölüm ve her bölüme 2,5 saat sığdırırsan olacağı bu. TV sektörü dizileri hem uzun süreleriyle hemde sınırsız sansürle çöplüğe dönmüş, yazık.

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061
Heyatım osuruktan nem kapılmış resmen :)))

Bu kadar art niyete gerek yok yani mesela bu dizinin bir rakibi var kızılcık şerbeti diye :) boşandıktan sonra 300 gün evlenmenin yasak olduğu ülkemizde millet boşanıp boşanıp 5-6 bölüm sonra evleniyor yani kimse de nasıl olabilir ya bu hata diye yorumlamıyor bunu :)))

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,104
Puanı
410

Bu kadar art niyete gerek yok yani mesela bu dizinin bir rakibi var kızılcık şerbeti diye :) boşandıktan sonra 300 gün evlenmenin yasak olduğu ülkemizde millet boşanıp boşanıp 5-6 bölüm sonra evleniyor yani kimse de nasıl olabilir ya bu hata diye yorumlamıyor bunu :)))
Kadın, boşandığı erkekle tekrar evleniyorsa 300 günlük iddet müddeti uygulanmaz 😉😉

Veya teşekküllü hastanede gebelik testleri yaptırıp negatif çıkarsa başka erkekle evlenirken de uygulanmaz 😉😉😉😉

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,206
Puanı
1,060

Aaaa iki diziyi de izlemeyen sen. Neden gocunuyorsun bu kadar? :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,048
Puanı
1,061

Dizinin senaryosuyla değil teknik durumuyla ilgili bir konuya niye bu kadar kudurdun. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,008
Puanı
1,061
Kadın, boşandığı erkekle tekrar evleniyorsa 300 günlük iddet müddeti uygulanmaz 😉😉

Veya teşekküllü hastanede gebelik testleri yaptırıp negatif çıkarsa başka erkekle evlenirken de uygulanmaz 😉😉😉😉

Aaaa iki diziyi de izlemeyen sen. Neden gocunuyorsun bu kadar? :F

Dizinin senaryosuyla değil teknik durumuyla ilgili bir konuya niye bu kadar kudurdun. :A
@offensive gacısı yasayı tam yaz bari son kararı yine hakim verir tabi bu durumda Ünal ailesi adalet sarayını rüşvete boğuyor sanırım 2 ayda 1 nikah yaptığına göre :F

@serhatt 40 kere dedim haksızlıklara göğüs geren işte Bnm xemrexxx :A

@Aserat sanırım kamera ya da sinema tv okudun bu işi 10 yıldır yapıyorsun hemen teknik hatayı anlamışsın zira kaynak zattiru zuttuk bir twitter kullanıcısı :F

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,206
Puanı
1,060
@offensive gacısı yasayı tam yaz bari son kararı yine hakim verir tabi bu durumda Ünal ailesi adalet sarayını rüşvete boğuyor sanırım 2 ayda 1 nikah yaptığına göre :F

@serhatt 40 kere dedim haksızlıklara göğüs geren işte Bnm xemrexxx :A

@Aserat sanırım kamera ya da sinema tv okudun bu işi 10 yıldır yapıyorsun hemen teknik hatayı anlamışsın zira kaynak zattiru zuttuk bir twitter kullanıcısı :F
Kız ne haksızlığı gizliden gizliye izlediğim diziye laf gelince kudurdum demiyor da. :F