'Yalı Çapkını'nda Şok Ayrılık! | Star TV

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
1711140833650.png

Star TV'nin sevilen dizisi 'Yalı Çapkını'nda şok ayrılık!

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrolünü paylaştığı OGM Pictures imzalı diziye bu akşam yayınlanan 63. bölümle birlikte "Nükhet" karakterini canlandıran Binnur Kaya veda etti.

"Yalı Çapkını" yeni bölümleriyle her Cuma Star'da!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Ellerinde böyle bir cevher vardı ve kullanmayı asla beceremediler. Üstüne üstlük kadını sezon sonunu beklemeden gönderdiler fakat ben bu gidişin kendi isteği olduğunu düşünüyorum zira o da farkındaydı bu durumun.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,333
Puanı
280
Kurtarmış kendisini. Akıllı bir sanatçının hali başka oluyor. Darısı Çetin Tekindor'a. Kendisini bu dizide gördükçe üzülüyorum.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,986
Puanı
1,060
Usta sanatçının oynadığı rolleri düşündükçe, burada ki konumu beni üzüyor. Senarist olsam bu rolü ona ben yakıştırmam. Kim yazıyor bilmiyorum ama usta aktör'ü daha önce izlemedigi kesin.
Senarist çok başka kafada biri olduğu için beni asla şaşırtmıyor. Çetin beyin bir hamle yapıp kendini kurtarması lazım.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
Uzun zamandır dua ettiğim gün sonunda geldi. :oley: Ne yalan söyleyeyim bir kere girdiyse 3. sezonda bile oynar diye korkmuştum ama Nükhet'in etkisiz eleman gibi takıldığı yorumlarını gördükten sonra dizide kalmak istemeyeceğini sezmiştim. Sezon öncesi teklif gittiğinde diziye yönelik kaygıları olduğunu ama yapımcı senaryonun düzeleceği yönündeki onu ikna ettikten sonra kabul ettiğini (sağlam bir kaynaktan) öğrenmiştim ama OGM'nin klasik vizyonsuzluğu şaşırtmadı ve böylesine iddialı ve potansiyelli bir karaktere dair hiçbir şey anlatılamadı kısacası sonu başından belliydi. Keşke en başından bu diziye hiç bulaşmasaydı ama en azından tanıdığı isimlerle yeniden çalışması ve para kazanması açısından faydalı olmuştur. En kısa zamanda bu hüsranı unutturarak bomba gibi bir işle TV veya dijitale bekliyoruz. :Z

• Aynen
Reactions: AhmetBayram

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,333
Puanı
280
Uzun zamandır dua ettiğim gün sonunda geldi. :oley: Ne yalan söyleyeyim bir kere girdiyse 3. sezonda bile oynar diye korkmuştum ama Nükhet'in etkisiz eleman gibi takıldığı yorumlarını gördükten sonra dizide kalmak istemeyeceğini sezmiştim. Sezon öncesi teklif gittiğinde diziye yönelik kaygıları olduğunu ama yapımcı senaryonun düzeleceği yönündeki onu ikna ettikten sonra kabul ettiğini (sağlam bir kaynaktan) öğrenmiştim ama OGM'nin klasik vizyonsuzluğu şaşırtmadı ve böylesine iddialı ve potansiyelli bir karaktere dair hiçbir şey anlatılamadı kısacası sonu başından belliydi. Keşke en başından bu diziye hiç bulaşmasaydı ama en azından tanıdığı isimlerle yeniden çalışması ve para kazanması açısından faydalı olmuştur. En kısa zamanda bu hüsranı unutturarak bomba gibi bir işle TV veya dijitale bekliyoruz. :Z
Keşke senaryoya Ç.Tekindor da karşı çıksa ne güzel olur

• Beğendim
Reactions: AhmetBayram

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Oh be sonunda kurtardı kendini :A Umarım bir daha OGM projelerinde görmeyiz :D