Yalçın Hafızoğlu ile Müge Su Şahin 'Masum ve Güzel'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,099
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
hizir.png

Yalçın Hafızoğlu ile Müge Su Şahin 'Masum ve Güzel'de!

Yapımcılığını Avşar Flm'in, senaristliğini Burcu Över'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek'in oturacağı, başrollerinde; Bahar Şahin, Mine Tugay, Doğan Bayraktar, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Sude Zülal Güler'in yer alacağı dizinin hazırlık çalışmaları devam ediyor.

Yetimhanede büyüyen iki genç kızın etkileyici hikayesini ekrana taşıyacak olan dizinin kadrosuna son olarak 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yer alan Yalçın Hafızoğlu (Can) ile Müge Su Şahin (Elif) dahil oldu.

images.jpeg

Masum ve Güzel yakında!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,343
Puanı
860
Nasıl bir dizi olacak merak ediyorum :A
Mine Tugay, Erkan Meriç, Bahar Şahin, Müge Su Şahin için şans verebilirim

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,099
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de maalesef eskisi kadar sevemiyorum. :A Dizi de Bahar, Aslı ve Sude sayesinde radarıma girdi. :A
Bana bir mesaj atmıştı ve sana bahsetmiştim sanırım, ondan sonra soğudum kendisinden çok güzel. :A

Aslı Sümen o kadar iyi mi ki böyle projeden projeye koşuyor? Baht Oyunu'ndan sonra yıldızı parladı resmen.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Bana bir mesaj atmıştı ve sana bahsetmiştim sanırım, ondan sonra soğudum kendisinden çok güzel. :A

Aslı Sümen o kadar iyi mi ki böyle projeden projeye koşuyor? Baht Oyunu'ndan sonra yıldızı parladı resmen.
Bahsettiğinde değil de SS atınca dedim Allah bu nedir. :A

Baht Oyunu'nda cidden sevmiştim ve kariyeri devam edemez diye korkuyordum açıkçası. :A Cidden iyi. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Umarım burada da ben severim ama Sude Zülal Güler'den iyi olduğu kesin. :bhr: :A
Baht Oyunu sahnelerine bak genelde komik. :A Linçten korkuyorum ama bu Funda meselesi varken ve genel olarak Ada'yla kankalık ettiği zamanlar çok güzel sahne çıkardılar. :A

Bu arada Sude'ciğimden iyi ama o kız da gayet iyi neden nefret ediyorsun anlamıyorum. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,012
Puanı
1,060
Tolgahan Sayışman'ı, Aras Aydın'ı batırdı... Nefret etmemem için hiç bir neden yok. :A
He canım he he. :A Tolgahan kimdir biri onu batırsın, Aras Aydın kimdir biri onu batırsın. Senaryo desen vasat üstü. :A Kız kariyerinin başlangıcını burada yapıyor saymak lazım. :A

• Sinir Bozucu