Yabancı Dizi Önerileri

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Peki Survivor için toplum örf ve adetlerimize aykırı diyen Atacan'ın bize bu ahlaksız programı önermesine ne demeli :A @Sherlock
Ahlaksızlık bizden çıkmıyor neticede gavurlar yapmış, o açıdan bizim adetlerimizi bozacak bir durum yok. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kim ahlak diyorsa en büyük ahlaksız kendisidir :A @mrt-06
“Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur” İsmet İnönü
Örf ve adet görünce hemen damladım. Kimse muhafazakarlığımızı sınamasın. :A

4200AD8A-787C-483D-AFAD-F1CEE212EF36.jpeg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Too Hot to Handle

Demin Netflix'te gördüm, tam bizim forumluk bir iş. Sadece forum değil Türkiye'de de en çok izlenen 10 yapımdan biriymiş. Partnerini bulmaya çalışıyorlar ancak seks yapmak yasak. İlginç bir yapım 8 bölümlük. :A

Ekli dosyayı görüntüle 78930Ekli dosyayı görüntüle 78931
Ekli dosyayı görüntüle 78925Ekli dosyayı görüntüle 78932Ekli dosyayı görüntüle 78923

@Çiğdem @xBUGRAx @serhatt @Yiğitt @Özgür @xemrexxx @denizz19 @sokak sanati @Forumdash @Turkuazz @MasacRE @dreamy @Araf @Ahmed @S.G.A.T. @Silinmiş Üye @The_Erinch @Maskeli Fedai @cookies @Tolstoyevski @DarkLegenD
Gördüm bunu listeme eklemiştim, izleyelim aşkolar. :Z @Forumdash @kerem @Silinmiş Üye @Çiğdem

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bence kesin vardır. :A

İzleyelim birlikte keşke @Araf bunu seçseydi ortak izleme etkinlğinde. :A
Fi tarihinden kalma dizileri izleme etkinliği o yalnız, yeni dizi izlemiyoruz. Ben, @Sherlock ve @MasacRE önerdi dizi, üç diziyle çıktık. Sen de izleyecektin sözde, kaldı. Neyse iyi ki izlemedin, biraz zaman kaybı gibi gelmeye başlamıştı, bıraktım. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Too Hot to Handle

Demin Netflix'te gördüm, tam bizim forumluk bir iş. Sadece forum değil Türkiye'de de en çok izlenen 10 yapımdan biriymiş. Partnerini bulmaya çalışıyorlar ancak seks yapmak yasak. İlginç bir yapım 8 bölümlük. :A

Ekli dosyayı görüntüle 78925Ekli dosyayı görüntüle 78932Ekli dosyayı görüntüle 78923

@Çiğdem @xBUGRAx @serhatt @Yiğitt @Özgür @xemrexxx @denizz19 @sokak sanati @Forumdash @Turkuazz @MasacRE @dreamy @Araf @Ahmed @S.G.A.T. @Silinmiş Üye @The_Erinch @Maskeli Fedai @cookies @Tolstoyevski @DarkLegenD
Gördüm bunu listeme eklemiştim, izleyelim aşkolar. :Z @Forumdash @kerem @Silinmiş Üye @Çiğdem
Reality show bilemedim ne kadar sarar :X Bi tane daha var Netflixindi galiba. Kişiler ayrı odalarda birbirlerine soru soruyorlar. Sonra cıkıyorlardi. Sex yapıyorlar mı bilemem:A

Bunda sex yoksa neden izleyeyim. Bari cilveleşsinler. Kücük bi buse, alt duduş filan:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Too Hot to Handle

Gay yokmuymuş dizide. Bence kesin en sağda ki oğlan erkek ile olaca zenci kızda kızlarla. Netflix dizisi böyle oluyor:A
onedio denen ahlaksızlık yuvasında gördüm tanıtımını:A
İzleyeceğimden değil de bir ismini de söyleseydin bari be :A
Kim ahlak diyorsa en büyük ahlaksız kendisidir :A @mrt-06
Reality show bilemedim ne kadar sarar :X Bi tane daha var Netflixindi galiba. Kişiler ayrı odalarda birbirlerine soru soruyorlar. Sonra cıkıyorlardi. Sex yapıyorlar mı bilemem:A

Bunda sex yoksa neden izleyeyim. Bari cilveleşsinler. Kücük bi buse, alt duduş filan:A
Konusundan dolayı geçecektim hemen ama yasaktan dolayı tekrar bir izleyebiliriz dedim :A :A :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Too Hot to Handle

izledim harika görünüyordu :) Francesca :bhr:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Son düzenleme:

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,281
Puanı
1,060
Bilerek konu olarak açmadım... birkere hevesle konu olarak açtığımda isimsiz bir uyarı balonu gelmişti;" 2 kişiden fazla kimse konuşmazsa konu açılmaz diye" o nedenle öneri şeklinde yazdım; zaman bolluğunda izlenecek bir dizi.. tavsiye ediyorum ..

• Beğendim
Reactions: Angelica

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Güneşin gizemli bir şekilde önüne çıkan her şeyi ve herkesi yok etmeye başladığında Brüksel'den kalkan bir gece uçağının yolcularının ve mürettebatının sürekli batıya ve geceye doğru uçarak hayatta kalmaya çalışmasını konu edinen yapımın ilk sezonu, süreleri 35 ila 41 dakika arasında değişen 6 bölümden oluşuyor.
Tek sıkıntısı, IMDb puanının çok düşük olması.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch