Yabancı Dizi Önerileri

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
İzle bakalım 2-3 bölüm çok beğenirsen, bende bakabilirim. Ama Ray Donovan ve Fargo'dan aşağı olursa izlemem.:)
konu seveceğim bir tarzda ama oyuncular biraz düşük kalibrede yoksa konu olarak çok iyi , mesela bir the wire dizisi bana göre bir harikaydı, onu çağrıştırıyor ama onun iki puan altında oyunculuklar .. ..
ilk bölümüne bir bak boş zamanında, sende beğenirsen birlikte devam edelim ..:)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
power diye bir dizi var ilk bölümüne baktım konusu bilindik uyuşturucu mafyası ve çetelerle alakalı, farklı bir konu değil ama ilk bölümü bayağı hoştu, dizinin ilk sezonuymuş 5 bölüm yayınlanmış daha....
@Forumdash @sürgünüm @OzaN @xemrexxx @Çiğdem- @Harunnn60 dizi hakkında bilginiz, ilginiz ve alakanız varmı ???
Konusunu açtiğimda peke izleyecek gibi durmamişssin :X İndirmiştim ilk bölümü ama alt yazısı hemen çıkmamaişti ve biraz alt yazısız göz atmiştim pek bi durgun gelmişti ben de sildim.

Evet, severek izliyor-dum :T Bitirdiler kör olmayasıcalar :bağır: Maggie Q ve Ted'in kızı (HIMYM) için izliyordum.Neyse Maggi Q yeni sezonda yine benle :X

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Konusunu açtiğimda peke izleyecek gibi durmamişssin :X İndirmiştim ilk bölümü ama alt yazısı hemen çıkmamaişti ve biraz alt yazısız göz atmiştim pek bi durgun gelmişti ben de sildim.

Evet, severek izliyor-dum :T Bitirdiler kör olmayasıcalar :bağır: Maggie Q ve Ted'in kızı (HIMYM) için izliyordum.Neyse Maggi Q yeni sezonda yine benle :X
konuyu hatırlamıyorum :) harbiden açtığın konuya ben ne yazdım kötümüdür dedim :)
aslında bir şaheser değil ama sıkılmadan izlenebilecek güzel bir dizi gibi duruyor :)

Valla benim ilgimi çekmedi ama başlık açarım isterseniz size. :):)
hiç bir on onbeş dakikasına baktınmı ? yoksa konuyu ukuyup pasmı geçtin :)
puanı 8.1 miş yani sekiz üstü güzel olur sonra düşmese dahada güzel olur :)
şimdilik başlık açma istersen bakalım izleyeck çıkacakmı :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
konuyu hatırlamıyorum :) harbiden açtığın konuya ben ne yazdım kötümüdür dedim :)
aslında bir şaheser değil ama sıkılmadan izlenebilecek güzel bir dizi gibi duruyor :)

hiç bir on onbeş dakikasına baktınmı ? yoksa konuyu ukuyup pasmı geçtin :)
puanı 8.1 miş yani sekiz üstü güzel olur sonra düşmese dahada güzel olur :)
şimdilik başlık açma istersen bakalım izleyeck çıkacakmı :)
Yok kötü bişey dememişsin ama izlemeyide düşünmemişsin:X @sürgünüm'e outlander'ı teklif etmişssin hatta:X

Bu arada IMDB 7.4 olmuş:(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,046
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Aksiyon gerilim seviyorsanız Shooter(Tetikçi) ve Black Hawk Down(Kara Şahin Düştü) tam size göre.Kesinlikle tavsiye ederim bu ikisini türkçe dublaj indirin internetten izleyin 4-5 sene önce çekilen filmler ama hala zirvedeler şu ikisinin üstüne film çıkmadı.
Konumuz yabancı dizi önerileri :)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
24'ü izlemeye karar verdim ama bölümleri çok uzun geldi(8 sezon :D) .İzleyenlere sesleniyorum başlasam mı acaba?

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,046
Puanı
1,061
Valla benim ilgimi çekmedi ama başlık açarım isterseniz size. :):)
gelen bilgilere göre ikinci bölüm tam açıyor :) yani olayı kaçırma derim ikinci bölüme geçelim bir an önce :)
Konumuz yabancı dizi önerileri :)
bana dizi önerin bakayım :D bilim kurgu olur gençlik olur senaryosu çok amerikan değilse drama da olabilir :X @Çiğdem- sen de düşün bir işe yara:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bana dizi önerin bakayım :D bilim kurgu olur gençlik olur senaryosu çok amerikan değilse drama da olabilir :X @Çiğdem- sen de düşün bir işe yara:F
@destere ile birlikte sende arrowa başla emre şuan en iyi dizilerde top üçüm arasında hem öyle aşırı fantastik olayı yok gerçekçiliği çok yüksek :-)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,046
Puanı
1,061