Yaşım Kaç'a Sürpriz Konuk!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,945
Puanı
1,061
DleBQTwWwAABrVi.jpg

Kanal D'nin sevilen yarışma programı Yaşım Kaç'a sürpriz konuk!

Yapımcılığını Medyapım'ın, sunuculuğunu Behzat Uygur'un üstlendiği programın bu akşam ekrana gelecek olan 5. bölümünde yaşı tahmin edilecek isimler arasında Uygur'un kardeşi Süheyl Uygur da yer alacak.

Yaşım Kaç, yeni bölümüyle bu akşam 23.00'te Kanal D'de!

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Şahane Pazar'ı özledik. Bu program yerine onu akıl etseniz keşke. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Kanal D ve Medyapım saçma sapan programlar yerine Şahane Pazar'ı getirse sezonda bile reyting getirir :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Efsane, efsane olarak kalmalı bence hiç gerek yok böyle hamlelere. :A Rezil olurlar falan yazık olur. :A
Sanırım 2017 kış aylarındaydı youtubede tekrar yapacaklarını açıklamışlardı ama tv de olmalı zaten @Yiğitt ler 2000 li yılların efsane adamını getirmişler şimdi adını unuttum :F

Yeni döneme yapılabilir bence 10 yıldır her yıl Şahane Pazar dedikoduları dönüyor bıkmadan usanılmadan :A :A :A @serhatt

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sanırım 2017 kış aylarındaydı youtubede tekrar yapacaklarını açıklamışlardı ama tv de olmalı zaten @Yiğitt ler 2000 li yılların efsane adamını getirmişler şimdi adını unuttum :F

Yeni döneme yapılabilir bence 10 yıldır her yıl Şahane Pazar dedikoduları dönüyor bıkmadan usanılmadan :A :A :A @serhatt
Bugün yarışmanın ilk 2 turunu izledim, izleyeceğimi söylemiştim sana. :A

Süheyl Bey'e 67 yaşında dediler, adamın saçında beyaz yok. :A Süheyl, yeni bir projemiz var ama şimdi açıklamayacağım dedi, efsane geri mi dönüyor cidden acaba :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bugün yarışmanın ilk 2 turunu izledim, izleyeceğimi söylemiştim sana. :A

Süheyl Bey'e 67 yaşında dediler, adamın saçında beyaz yok. :A Süheyl, yeni bir projemiz var ama şimdi açıklamayacağım dedi, efsane geri mi dönüyor cidden acaba :A
Aaa bak programı izlemedim babam maç izliyordu :(

Şuan senden duydum ama Sühelin geldini öğrenir öğrenmez benim aklıma Şahane Pazar geldi :F Şimdi daha umutlandım sayende :Z:Z:Z

Sühely hep Behzatı abisi olarak seslenir yarışmada öyle duyururdu kendisinin büyük oldunu öğrenince çok şaşırmıştım :A :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa bak programı izlemedim babam maç izliyordu :(

Şuan senden duydum ama Sühelin geldini öğrenir öğrenmez benim aklıma Şahane Pazar geldi :F Şimdi daha umutlandım sayende :Z:Z:Z

Sühely hep Behzatı abisi olarak seslenir yarışmada öyle duyururdu kendisinin büyük oldunu öğrenince çok şaşırmıştım :A :A :A
İkisini yeniden bir arada görmek güzeldi. :D Bakarsın sonra netten ya da tekrarından :D

Bir TV projesi olacak anladığım kadarıyla, boşuna çıkarmamışlardır onu. :A Artık Şahane Pazar mı olur, yeni bir şey mi olur göreceğiz. :D

Ona hepimiz şaşırdık zaten, Süheyl'in saçında beyaz yok, Behzat'tan 5 yaş büyükmüş. :A

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
O 5 dakikada 3defa kahkaha attım keşke Uygur kardeşler yeniden bir projede buluşsa..
şuna da değinmek istiyorum adama 67 yaşında diyen bir zihniyet yetişiyor tiyatronun duayeni izinden giden oğlunun yaşını bilmez ama di caprionun bondun yaşını ezbere bilirler..

Son düzenleme: