Yıldızlar Yarışıyor All-Star | Çeyrek Final Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Serenayın şampiyon olduğu sezonda bu kuralı yapmıştın bence çok iyiydi bu kural çünkü finalde elenmiş yarışmacılar için de hiç olmazsa finalde olma şansı oluyordu birde finalde sadece 2 yarışmacı olduğunda bence heyecan daha az oluyor tam tersi finalde yarışmacı fazla olunca heyecan daha oluyor tabiki bu benim fikrim:)
Evet ben şampiyon olurken finalde 4 kişi vardı ama final dediğin 2 kişiden oluşur ya 4 kişiden oluşması saçma bence :D

Hem çeyrek ve yarı finalde eleme olmayınca yarışma heyecanını da yitiriyordu, önümüzdeki 2 hafta eleme olduğu için heyecan büyük olacak mesela :A

Bence sadece 1. final puanı almalıydı, olmamış :A @MayısKralı
52 final puanın var be gözün doysun. ss

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Evet ben şampiyon olurken finalde 4 kişi vardı ama final dediğin 2 kişiden oluşur ya 4 kişiden oluşması saçma bence :D

Hem çeyrek ve yarı finalde eleme olmayınca yarışma heyecanını da yitiriyordu, önümüzdeki 2 hafta eleme olduğu için heyecan büyük olacak mesela :A

Oy kullan :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860

4 lü final heyecanlı olmuyormu bence baya heyecanlı oluyor.ayrıca final deyince illaki 2 kişi olması şart değilki bu yarışmadan yarışmaya değişir..ayrıca 4 lü finalde elenmiş olanlar hiç olmazsa finalde yarıştım diyecek:)tabiki bu benim fikrim son karar yarışma sunucusunundur:)

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
4 lü final heyecanlı olmuyormu bence baya heyecanlı oluyor.ayrıca final deyince illaki 2 kişi olması şart değilki bu yarışmadan yarışmaya değişir..ayrıca 4 lü finalde elenmiş olanlar hiç olmazsa finalde yarıştım diyecek:)tabiki bu benim fikrim son karar yarışma sunucusunundur:)

Çeyrek final ve yarı final heyecanlı olmuyordu ama :(

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,477
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com