Yıldızlar Yarışıyor 7.Sezon | 1.Hafta Sonuçları

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yıldızlar Yarışıyora Çetin Tekindor ile şampiyon olduktan sonra 1 sezon ara vermiş son sezonda yer almamıştım oyüzden 1.başlayarak sahalara güzel dönmüşüm :Z

@Bully yiğitin böyle etkili replikli ezel sahneleri zirvelere oynayacak görünüyor kaana tam puan veridiğime dahil sözlerede cevap vereyim içerdeki uğul yücel ve buradakı ramiz dayılı sahneleri kaanın listesine ben koydum tamamen benim önerim ile listesine ekledi :Z

@denizz19 @sokak sanati ikinizede zirvelerde yer vermiştim 3.cülüğü paylaşmışsınız :Z

@mrt-06 benden güzel puan almıştın ama geneli düşük olmuş keşke yaşlı seçiminden vazgeçeseydin :(

@eskici kurtulmuşsun ama o ayyaş ile şansın yok :A

@turkuazz hazara 4 benden buldunmu öp basına koy diğer haftalar 4 ü özleyebilirsin :A

@mesmeso61 üzülme ayoll görkemi yöneten yıldırım forumdan ayrıldı @MayısKralı onu diskalife edip seni 2.haftaya ekler forumdan gitti çünkü :A
O halde her hafta 4 puan olsun bazı haftalar 5 te olsun:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O halde her hafta 4 puan olsun bazı haftalar 5 te olsun:A:A
ortalama alabilirsin yüksek sosyete ile en azından selin ve ayyaş gibi 2 ecünnü duruyor sana 1-2 gelmez gibi :F

Dur bakalım şımarma hemen, zaten bu sahneyle fark yapmanı bekliyorduk, normal sahnelerde de görelim bi Halit beyi :A Aynen bu hafta ben de birinci sayılırım aslında :F

Evet iş başa düştü yine ben hesapladım sonuçları :D
hahah ohh vlla zaten bu yarışmada @MayısKralı racap yapmıyor sahneler olduğu gibi koyuluyor geriye sunucuyu zorlayan 2.şey puan hesaplama kalıyor onuda hesap makinesi olarak seni kullanıyor hayallerde olan sunuculuk vlla :A :A :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ortalama alabilirsin yüksek sosyete ile en azından selin ve ayyaş gibi 2 ecünnü duruyor sana 1-2 gelmez gibi :F

hahah ohh vlla zaten bu yarışmada @MayısKralı racap yapmıyor sahneler olduğu gibi koyuluyor geriye sunucuyu zorlayan 2.şey puan hesaplama kalıyor onuda hesap makinesi olarak seni kullanıyor hayallerde olan sunuculuk vlla :A :A :A
Bile bile kullandırtıyorum kendimi napim, forumun admini olarak duruma el koymak durumundaydım. ss

Ama böyle devam edecekse All-Star'a katılmamamı çok bekler, zaten de çok hevesli değilim aynı sahnelerle yarışmaya :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bile bile kullandırtıyorum kendimi napim, forumun admini olarak duruma el koymak durumundaydım. ss

Ama böyle devam edecekse All-Star'a katılmamamı çok bekler, zaten de çok hevesli değilim aynı sahnelerle yarışmaya :A
çetin bey ile bende pek katılasım yok ama tarihide uymuyor 10 temmuzdaymıs sanırım ben 20 temmuzdan sonra olamıcam pek yanı istesemde katılamam sanırım :A

bukadar acele edilince hem yarıştığımız sezondan keyf almıyoruz bu sezona önem verilmiyor çünkü yenisi gelecek diye koşturuyoruz :F

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Tebrikler Çiğdem bence az fark olmuş daha da olmalıydı:)
Size de tebrikler Kaan,Sokak Sanati senin de karakterinin adı Kaan şimdi bunun üzerine şaka yapmak isterdim ama sabah sabah çekilmez şimdi:D
Tebrikler Deniz.Bu sahneye denk gelmiştim yeni bölümde zamanında iyi güldürmüştü:D
kendime gelirsek 1 puanla iyi kurtarmışım.Genel eleştirilere doğru kabul ediyorum.Benim için adamın bakışları yetmişti sahneyi kullanmak için:):)
geçmiş olsun @mesmeso61 normalde bu sahne elenmezdi ilk haftadan.Ama herkes güçlü gelmiş nerdeyse sağlık olsun:):)