Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | 1.Hafta / Oylama Başladı

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,630
Puanı
1,061
Oyları Musa Uzunlar'a bekliyoruz, özellikle Poyrazcı ve Vadici ekipten tam destek alacağıma eminim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Şener Şen zaten gönüllerin birincisi bence burada elenmeli. :A
kendi aranizda anlasip basin 1 i benim icin hava hos.
belki yarisma stresinden sevdiklerimi kirarim uzaklasirim.
onlari kirmaktansa ilk hafta elenmeye raziyim.
senin lafinlada diyeyimde Bu ustaya 1 vermek haddinizeyse yapin

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Takılıyorum ya niye bu kadar ciddisin. :bilmem:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@dosimosi nin hali dünden beri böyle sanki isveç göllerine düşmüş kazayla buzdan ördeğe dönmüş ? :) oysa eskiden ne kadar sempatik bişeydi zamanla insan ne pis oluyormuş :) gerçi kendinden biliyorsundur kazma codmin :) sana niye anlatıyorsam kötüyü kötüye şikayet ediyoruz bizimkiside laf işte :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
@dosimosi nin hali dünden beri böyle sanki isveç göllerine düşmüş kazayla buzdan ördeğe dönmüş ? :) oysa eskiden ne kadar sempatik bişeydi zamanla insan ne pis oluyormuş :) gerçi kendinden biliyorsundur kazma codmin :) sana niye anlatıyorsam kötüyü kötüye şikayet ediyoruz bizimkiside laf işte :)
Ben senin bütün hakaretlerini alttan alıp şakaya vuruyorum birde kötü diyorsun bana. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
çokmu ciddi geldi lafim? :D smile koymadim diyemi :A

yorgunluktandir desti destos :D
ilk gunlerim iş yerinde ve daha erken yatmaya alismadim. uzun yolculuk normal yani @mrt-06
idare edin biraz :D

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Yalnız burası fav10, usta falan dinlemez yapıştırır 1 puanı millet o yüzden hazırlıklı ol bence bu duruma sonra şok olma :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben senin bütün hakaretlerini alttan alıp şakaya vuruyorum birde kötü diyorsun bana. :A
sen başlattın hogathayla aramıza girmeye ne gerek vardı:) tam fındık toplamak için randevulaşıyorduk kızla araya girdin batırdın tüm planlarımı :)

Senin gibi değer bilenler olursa bir süre ilerleriz.
maksat şampiyonluk değil eğlenmek :D
@MasacRE- nasılda tehdidini savurmuş helal olsun:) işte biz sıvacılar böyleyiz rakibe aman tanımayız :)en ufak bir uyuşukluk sezdikmi karşıdan anında yerin dibine batırırız :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Senin gibi değer bilenler olursa bir süre ilerleriz.
maksat şampiyonluk değil eğlenmek :D
Ben değer bilirim de forum geneli öyle değil pek. Zaten şu ana kadar takip ettiğim programlarda sadece Barış Akarsu benim albümümde kazanmıştı onun dışında desteklediğim bir isim hatırlamıyorum kazanan :D Yani benim desteklediğim isimlerin kazanma ihtimali düşük pek uyuşmuyoruz forumdakilerle :A

sen başlattın hogathayla aramıza girmeye ne gerek vardı:) tam fındık toplamak için randevulaşıyorduk kızla araya girdin batırdın tüm planlarımı :)

@MasacRE- nasılda tehdidini savurmuş helal olsun:) işte biz sıvacılar böyleyiz rakibe aman tanımayız :)en ufak bir uyuşukluk sezdikmi karşıdan anında yerin dibine batırırız :)

Tehdit etmedim ya uyardım sadece :D Sonuçta ilk kez yarışıyor, jüri geçmişi de çok değil. Kendini hazırlasın diye şey ettim sadece :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben değer bilirim de forum geneli öyle değil pek. Zaten şu ana kadar takip ettiğim programlarda sadece Barış Akarsu benim albümümde kazanmıştı onun dışında desteklediğim bir isim hatırlamıyorum kazanan :D Yani benim desteklediğim isimlerin kazanma ihtimali düşük pek uyuşmuyoruz forumdakilerle :A

Tehdit etmedim ya uyardım sadece :D Sonuçta ilk kez yarışıyor, jüri geçmişi de çok değil. Kendini hazırlasın diye şey ettim sadece :A

@dosimosi sanıyorki her hafta oturduğu yerden şener şen kendisine kamyon dolusu puan getirecek kendiside öyle yan gelip yatacak öyle bir dünya yok :) @sokak sanati na sorsun ariana gibi dünyalar güzeli bir kızı bile finale çıkarmak için son bir aydır uykusundan yemeğinden sosyal hayatından elini ayağını çekerek finale getirebildi ona rağmen finalde şapa oturacak :) bu işler böyle yan gelip yatmakla kimseye oy vermezler:) şener şen ismi bir yere kadar biz ondan çok onunla yarışanın performansına bakıcaz yeri gelir arada bir şarkı söylemesi lazım yeri geldiğinde bizi isveçte ağırlaması lazım yeri geldiğinde nefret ettiklerinden bile hoşlaşıyor gibi yapması lazım:) ama kız çaylak işte anlamıyor bu işlerden umarım elenir :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,328
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
@dosimosi sanıyorki her hafta oturduğu yerden şener şen kendisine kamyon dolusu puan getirecek kendiside öyle yan gelip yatacak öyle bir dünya yok :) @sokak sanati na sorsun ariana gibi dünyalar güzeli bir kızı bile finale çıkarmak için son bir aydır uykusundan yemeğinden sosyal hayatından elini ayağını çekerek finale getirebildi ona rağmen finalde şapa oturacak :) bu işler böyle yan gelip yatmakla kimseye oy vermezler:) şener şen ismi bir yere kadar biz ondan çok onunla yarışanın performansına bakıcaz yeri gelir arada bir şarkı söylemesi lazım yeri geldiğinde bizi isveçte ağırlaması lazım yeri geldiğinde nefret ettiklerinden bile hoşlaşıyor gibi yapması lazım:) ama kız çaylak işte anlamıyor bu işlerden umarım elenir :)
Ben @Bully nin yoklugunda Gökhani savundum herkese birinci olmustu. sonra Bully döndu birincilik elinden gitti :D
az tecrübeyle harikalar yaratim
@OzaN Candan icin ne yapti? ama yari finale gitti. ben en azindan özel avatar bile ayarladim. Candan gidebiliyorsa ileriye Şener Şende gider