Yıldızlar Yarışıyor 6.Sezon | 1.Hafta / Oylama Başladı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
öylemi dedi? malatyaya gelecegine göre kökleri dayaniyor demek oraya. ankara mevzusunu okudum kesin degilmis ama yani hala umudun var. bu kiz yaparmi yapar gecenlerdede buzlu soguk havada sehir disina cikti arabasiyla.
gidip bir ren geyiğine toslar inşallah ankara macerası başlamadan biter umarım :)
bana malatyada eltilerim görümceklerimmmi var dedi bişeyler söyledide tam şimdi hatırlamıyorum mesajı ona yakın bişeydi :)

yader

Üye
Reaksiyon puanı
129
Puanı
45
gidip bir ren geyiğine toslar inşallah ankara macerası başlamadan biter umarım :)
bana malatyada eltilerim görümceklerimmmi var dedi bişeyler söyledide tam şimdi hatırlamıyorum mesajı ona yakın bişeydi :)
elti görumcesi olmasi icin malatyali biriyle evli olmasi gerekmezmi ? :D öyle beddua etme o buyuk geyik denk gelirse ölum kacinilmaz

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
elti görumcesi olmasi icin malatyali biriyle evli olmasi gerekmezmi ? :D öyle beddua etme o buyuk geyik denk gelirse ölum kacinilmaz
ama görüyormusun beddularım bile coğrafyaya ve yöreye göre cuk diye oturuyor :) oraları görmeden dosiden daha fazla bilgi sahibiyim isveç konusunda :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
Arkadaşlar son sahne yollama süresi yarın 20:00. Sahnelerinizi maksimum 3,5 dakika olacak şekilde yollarsanız sevinirim. Özelden bekliyorum sahnelerinizi ve recaplarınızı. Sahnelerini belirtilen saate kadar yollamayanlar -5 puanla başlayacaklar oylamaya bilginize.

@Bully @sokak sanati @dosimosi @xemrexxx @vadikızı @MayısKralı @mrt-06 @Billy Kane @turkuazz @eskici @Ice_Cool_23 @batuhankaralar

Sahnelerini özelden yollayanlar üstüne almasınlar. :)
zamanlarla oynamaniz heves kaçırıyor.
isteğim yok oldu birden :T:
daha yolun başında başladı sıkıntı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
birde bunlar inatçı olur şimdi :) ankara keçisi meşhurdu başkada ankarada bişey yok :) bir ankaralı turgut var onu zaten @Bully ile @mrt-06 temsil ediyor birde ankara keçisi onuda @dosimosi temsil ediyor ankara işi tamamdır :)
birde bana yalan söylüyor köklerim malatyaya dayanıyor diye insan bu kadar yalancı olmaz :)
Inatçı olduğum doğrudur.
Yalancılık kısmı sana ait. öyle bir söylemim olmadı. bedduanıda okudum.
itirafa dokunmayacam ama okuyacağın gün hala gecerli olmadığını bil. yada yeni bir tane dahada yazarim tarihte atarim şimdiki güncel hali derim.
defterin kapandı bugün

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Peki kırmayayım zaten bunlar hep @sokak sanati nin suçu :F :F

Başa Şener Şen ve sona Bully'yi (@destere nin isteği) oylayacam :F

sona hep @Bully düşsünde baştakiler değişebilir farketmez:) yeterki sonuncu elenene kadar hep sonuncu olarak kalsın yani sonuncuda istikrarını bozma :)

Ben başta olayımda :D başkasına karışmam
herkes kendini kurtarma derdinde :) ankaralı turgutu hemen sattın :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
sona hep @Bully düşsünde baştakiler değişebilir farketmez:) yeterki sonuncu elenene kadar hep sonuncu olarak kalsın yani sonuncuda istikrarını bozma :)

herkes kendini kurtarma derdinde :) ankaralı turgutu hemen sattın :)
ben 1 haftadır diyorum burda desteklemeyeceğim diye.
ne çabuk unuttun. senin defteri kapattım Haftaya onunkinide kapatacağım.