Yıldız Tilbe - Yıldız'ın Şarkıları Vol.1/Vol.2 | Albüm Kapağı ve Şarkı Listesi

tolgab

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
6,640
Puanı
560
Vol.1
9ca8823d-Yildiz-Tilbe---Yildizin-Sarkilari-Vol.1--8f07.jpg

Vol.2

Yildiz-Tilbe---Yildizin-Sarkilari-Vol.2--1054.jpg

Son düzenleme:

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Keşke bu kadar şarkı ve şarkıcı olmasaymış. Favorilerim: Delikanlım, Buz Kırağı, Yalnız Çiçek, Kış Güneşi (HY), Emi, Yar, Bin Dereden, Ummadığım Anda (Röya). Eğer bu albümden bir hit çıkarsa o da Yalnız Çiçek olur.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Maşallah albümde olmayan yok, tüm Türk şarkıcıları toplamış Yıldız reis. :eek: Sıla, Murat Boz, Feride Hilal, Buray da olabilirdi ilk aklıma gelenler. :D

Niran Ünsal güzel söylemiş, Ferhat Göçer döktürmüş yine. Gülşen harika söylemiş sanki? En iyisi o olabilir belki de. :D Oğuzhan Koç da döktürmüş, bayıldım diyebilirim. Röya'ya yakışmış şarkı.

Serdar Ortaç da olmuş gibi sanki, şarkıyı tam dinlemek lazım.

Hande Yener ve Niran Ünsal niye aynı şarkıyı söylemiş yav? (b) @Forumdash

Vallahi alınır bu albüm. :D Arabada son ses offf...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hande Yener, Tarkan kıvamında ama yuksek tonda okumuş şarkıyı... Ama düzenlemesine BA-YIL-DIM:bhr: Devrim ile Hande uyumu muşteşem olmuş. Hele şarkının sonundaki "içimde herşey seni büyütür" yankıları şarkıyı orjinalinden bi tık yukarı çıkarmiş. @Billy Kane

Aleyna yepyeni bi hit yapmiş gibi :Z O Sen Olsan Bari'den sonraki düşüşünden sonra bu şarkıyla toparlayacak :A @MasacRE- @Çiğdem-

Mabel Matiz kendi yorumunu soundunu katmiş. O da bambaşka bi lezzet olmuş. 2 gündür bu 3 şarkıcıları dinliyorum. Diğerlerine pek şans vermedim :X

Maşallah albümde olmayan yok, tüm Türk şarkıcıları toplamış Yıldız reis. :eek: Sıla, Murat Boz, Feride Hilal, Buray da olabilirdi ilk aklıma gelenler. :D

Niran Ünsal güzel söylemiş, Ferhat Göçer döktürmüş yine. Gülşen harika söylemiş sanki? En iyisi o olabilir belki de. :D Oğuzhan Koç da döktürmüş, bayıldım diyebilirim. Röya'ya yakışmış şarkı.

Serdar Ortaç da olmuş gibi sanki, şarkıyı tam dinlemek lazım.

Hande Yener ve Niran Ünsal niye aynı şarkıyı söylemiş yav? (b) @Forumdash

Vallahi alınır bu albüm. :D Arabada son ses offf...
Ajda da söylemiş ama o geri çekmiş:A İlk Niran seçmiş sonra Hande'ye gitmişler Hande de onu seçmiş bişeyler bişeyler. Asıl soru 2 şarkıyı da neden koymuş:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hande Yener, Tarkan kıvamında ama yuksek tonda okumuş şarkıyı... Ama düzenlemesine BA-YIL-DIM:bhr: Devrim ile Hande uyumu muşteşem olmuş. Hele şarkının sonundaki "içimde herşey seni büyütür" yankıları şarkıyı orjinalinden bi tık yukarı çıkarmiş. @Billy Kane

Aleyna yepyeni bi hit yapmiş gibi :Z O Sen Olsan Bari'den sonraki düşüşünden sonra bu şarkıyla toparlayacak :A @MasacRE- @Çiğdem-

Mabel Matiz kendi yorumunu soundunu katmiş. O da bambaşka bi lezzet olmuş. 2 gündür bu 3 şarkıcıları dinliyorum. Diğerlerine pek şans vermedim :X

Ajda da söylemiş ama o geri çekmiş:A İlk Niran seçmiş sonra Hande'ye gitmişler Hande de onu seçmiş bişeyler bişeyler. Asıl soru 2 şarkıyı da neden koymuş:A
Niran sanki daha iyi gibi geldi kulağıma ama bu şarkı tam Hande'lik. Albüm çıksın da net kararımı veririm, şu an pek bir şey anlamadım. :D

Ama albümün yıldızları bence Gülşen ve Oğuzhan Koç olacak. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Niran sanki daha iyi gibi geldi kulağıma ama bu şarkı tam Hande'lik. Albüm çıksın da net kararımı veririm, şu an pek bir şey anlamadım. :D

Ama albümün yıldızları bence Gülşen ve Oğuzhan Koç olacak. :D
Oğuzhanı bilemicem de Gülşen de iyi :X Albüm resmi olarak dijitale düşmedi ama "korsan" olarak dinleyebilirsin:A Demet bile kendini paylaşip duruyor. En çok indirilenler diye korsana teşvik ediyor :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oğuzhanı bilemicem de Gülşen de iyi :X Albüm resmi olarak dijitale düşmedi ama "korsan" olarak dinleyebilirsin:A Demet bile kendini paylaşip duruyor. En çok indirilenler diye korsana teşvik ediyor :F
Demet pek güzel okuyamamış gibi geldi ya, hatta yorumlarda da ''Demet düz okudu'' diyenler falan olmuş. Bilemiyorum yani. :D

Sıla da olsaymış, bir o bir de Murat Boz eksik. :bhr:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

Vazgeçtim şarkısı tam Merve Özbey'e uyardı.
Dün tanıtımı dinledim. Bazıları olmamıştı

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Spotify hala yok :( Ne uyuşuk platform:T: Pazartesi de youtube yuklencekmiş(b) Yıldız birine cevap yazmiş öyle.
Evet yarın da Youtube'da olacakmış. :D Listeleri çok merak ediyorum. Tahminimce Delikanlım, Yalnız Çiçek, Vuracak ve Çat Kapı öne çıkan şarkılar olacak.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Evet yarın da Youtube'da olacakmış. :D Listeleri çok merak ediyorum. Tahminimce Delikanlım, Yalnız Çiçek, Vuracak ve Çat Kapı öne çıkan şarkılar olacak.
Kesinlik en çok Aleyna dinlenecektir. Hem yaz şarkısı diye:X Delikanlım yorum konusunda 2.ençok dinlenen çıkar. Diğer şarkıları pek dinlemedim dediğim gibi. Birazdan dinlerim.