2022 Yılbaşı Gecesi - Film Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,951
Puanı
1,061
0874359.jpg

Yılbaşı Gecesi (2022)

Tür: Komedi
Süre: 141 dakika

Yönetmen: Ozan Açıktan
Senaryo: Gülse Birsel

Oyuncular:
Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan Keskin, Şebnem Bozoklu

IMDb Linki
Uzun süredir evde kalmasına neden olan pandeminin artık sonlarına geldiklerini düşünen Didem, Yılbaşı Gecesi’nde tüm sevdikleriyle bir araya gelmeyi planlar. Günlerdir bu güne hazırlanan Didem, yılbaşı sabahında sokağa çıkma yasağı ilan edildiğini öğrenir. Bu durum üzerine Ozan, eşinin günlerce özenerek hazırladığı yılbaşı gecesinin kötü geçmemesi için, sitedeki komşularını partiye davet etmeye karar verir. Ancak asla bir araya gelmemesi gereken insanların partiye katılmasıyla Yılbaşı Gecesi’nde beklenmedik olaylar meydana gelir.​

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yılbaşında ailece izlemeye çalıştık ama olmadı. Karakterler gerçek dünyadan kopuk ve yapılan göndermelerin altı doldurulamamış. Gülse Birsel tam Aile Arasında ile eski kalemini yakaladı derken maalesef yine Jet Sosyete seviyesine dönmüş gibi duruyor.

4/10 (O da Fatih Artman ve Kubilay Tunçer'in oyunculukları hatrına :A)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,634
Puanı
1,060
Film gayet iyiydi. Birçok yerde güldüm ve eğlendim. Absürt sahneler tabii ki çok vardı fakat bu tür filmleri izlerken bunlara takılmıyorum ben. Sevdiğim filmler arasında girdi. Oyunculuklar zaten üst seviyedeydi.
------

7.8/10

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,347
Puanı
860
Çok güzel tatlı bir film olmuş ama hiç güldürmedi ya beklentimin çok altında kaldı. Keşke Ezgi Mola filmden ayrılmasaydı Şebnem Bozoklu pek olmamış. Aile Arasında gibi bir film gelir diye düşünmüştüm ama olmadı.

7.5/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,741
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tam yorum: yilbasi-gecesi-2022

Yılbaşı gecesi izlediğim bir film oldu ama gecemi şenlendiremedi ne yazık ki. :A

Aile Arasında sonrası büyük hayal kırıklığı oldu. Kötü oyunculuklar, abartılı karakterler, güldürmeyen bir senaryo, uzun ve tatsız konu... Her şeyi geçtim pandemi esprileri artık aşırı demode kaldı, yılbaşı eğlencesinde o günleri hatırlamanın bir gereği yoktu...

4/10