Yılın En Şık Adamı Zayn Malik

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sokak sanati yeni bir haber konusu açtı

Yılın En Şık Adamı Zayn Malik

unnamed-1.jpg

İngiltere'nin sevilen grubu One Direction'dan ayrıldıktan sonra hem müzik hen sanat kariyerindeki hızlı ilerleme yaşayan ZAYN Malik yine ödüllendirildi.​

GQ dergisi tarafından her yıl düzenlenen GQ Men of the Year'ın 2017 ödüllerinde, Yılın En Şık Erkeği ödülü 24 yaşındaki şarkıcı ZAYN Malik'e gitti.​
Orijinal formatta oku

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gigi boşa sallamaz zaten.:p

Bence Türkiye'de çokça bulunabilecek bi tipi var. Ama karizma olarak özellikle gri ve sarı - pembe saç stili iyiydi.:X Rihanna gibi ne saç yapsa güzel duruyor adamda:F

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Ne yaparsa yapsın yakışan sayılı isimlerden bence. Kolay kolay beğenmem çok yakışıklı olmamasına rağmen tarzı ile direk ön plana çıkıp dikkat çekiyor. Özellikle benim dikkatimi :A @sokak sanati

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ne yaparsa yapsın yakışan sayılı isimlerden bence. Kolay kolay beğenmem çok yakışıklı olmamasına rağmen tarzı ile direk ön plana çıkıp dikkat çekiyor. Özellikle benim dikkatimi :A @sokak sanati

No erkeğe pembe saç rengi yakışır mı yaa. O bile yakışıyor çocuğa.:F

Ama şu gerçek. Bağcılara koysan kimse yadirgamaz. Adam tam bağcılar GoP çocuğu.:F

images (1).jpg

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben söyleyenlerin yalancısıyım. :A Gerçi olsaydı da saklayacağını sanmıyorum.

Bende olacağını sanmıyorum. 1D gayet grubu bi şeydi hayranların gözünde. Hepsini birbirine yaptılar. Bi Naill'i görmedim. Larry diye meşhur bi kitle var. Harry ve Louis'in kısaltması. Birde Zayn Liam vardı. Oda çok saçmaydı. Sırf fanları laf çıkarmasın diye ayrı ayrı geziyorlardı çocuklar. Psikolojileri bozuldu bence bu yüzden.:F @Ahmed iyi bilir bu konuları.:A

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Bende olacağını sanmıyorum. 1D gayet grubu bi şeydi hayranların gözünde. Hepsini birbirine yaptılar. Bi Naill'i görmedim. Larry diye meşhur bi kitle var. Harry ve Louis'in kısaltması. Birde Zayn Liam vardı. Oda çok saçmaydı. Sırf fanları laf çıkarmasın diye ayrı ayrı geziyorlardı çocuklar. Psikolojileri bozuldu bence bu yüzden.:F @Ahmed iyi bilir bu konuları.:A
Hahahahah çıkmasında da bunun etkisi var zaten bence. Zaten olsaydı şaşardım. Hayaller Zayn hayatlar Cemil İpekçi :F

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
sana ne zaman kötü puan verdik bee :F

katılmadın başkan ettik ama destere başkan gmreve dönecek bu sezon 2.yarısına yetişir herhalde yarışmanın ekimde gelir diye düşünüyoruz :A :A :A

Erken başlatırsan Sia ile geç başlatırsan Selena ile katılacağım:A Destereye çok etki ediyor bu iki isim. Biri olumlu biri olumsuz.:A

Hep Kaan üstte yer alıyordu dizi yarışmasında:A