TVen Yürüyen Ölüler 7. Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
gWlLl0.png
.TVen
En iyilerin kanalı
Previously on TVen's the Yürüyen Ölüler;
Çiğdem-: Harun! Acil konuşmamız gerekiyor...
Harunnn60: Ne oldu Çiğdem? Yüzün bembeyaz olmuş, iyi misin?
Çiğdem-: Harun bana silah lazım, birazda idare edecek erzak.
Harunnn60: Neden istiyorsun bunları?
Çiğdem-: Burada daha fazla duramam... (Hüngür hüngür ağlamaya başlar)
Harunnn60: Çiğdem, ne diyorsun sen? Niye ağlıyorsun?
Çiğdem-: Getirecek misin lanet olası şeyleri yoksa çekip gidicem, Harun lütfen bana bir şey sorma burdan gitmeliyim, kalamam!
Harunnn60: Ama.. ama... (Çiğdem sözünü kesip Harun'un elini tutar, gözlerine bakarak "lütfen" der. Harun ne olduğunu anlayamaz ve Çiğdem'İn istediklerini almaya gider)

--------
Bully yemek yedikten sonra bitkin düşer ve odada bulunan kanepeye uzanır, kısa süre içinde uyaya kalır. Dosi Bully'nin uyuduğunu kontrol etmek için yanına gidip bakar daha sonra Bully'nin açacağı kapıya yönelir.

Dosi: (Fısıldayarak) Az kalsın girecektin, nasıl kilitlemeyi unuturum burayı. Kilit aşağıda kalmış olmalı... (Kapıyı açarak girer, bu kapı evin altındaki mahzene açılmaktadır. Oda oldukça karanlıktır, Dosi ışığı açar.)

Mahzende iki zombi bulunmaktadır bu zombiler kollarından kelepçeyle bağlanmıştır, Dosi yanlarına gider.
Dosi: Yıllar önce sana sormuştum, neden söylemedin bana? Ellerinle hastanaye bıraktığını söylemek yerine öldü dedin, lanet olası! Pişman değilim ama, seni öldürdüğüme buraya bağladığıma, pişman değilim!

Zombi: Hırrrrrr (Yanına yaklaşan Dosi'yi tutmak ister) hırrrrr...
Dosi: Burada çürüyeceksin, bu sefer de bana yıllarca Bully'nin ölümünü yaşattığın için burada çürüyeceksin, çürüyeceksin Atacan (mrt-06) !!! Sen de... (Yanındaki kelepçeli zombiye bakarak)

-------
sokak sanati gözlerini açar, bembeyaz bir ışık gözüne çarpar. Önce bakamaz ancak zamanla gözleri alışmaya başlar ve gözlerini tamamen açar, parmağını bile oynatamayacak haldedir, yanına bakar ve vadikızı'nı görür (vadikızı yatmaktadır); burası da neresi?!
______YÜRÜYEN ÖLÜLER 7. BÖLÜM (İnsan Denekler)___
7Nm28r.png
Bully evin önüne çıkarak gökyüzünü izler...
Bully: Allah'Im hiçbir şey hatırlamıyorum, bunca şey nasıl oldu. Nasıl cehenneme döndü dünya, nasıl yıkıldı her şey... (Dakikalarca düşünür en sonunda geçmişten bir kesit aklına gelir.)
""Flashback
mrt-06: Kardeşim seni kurtaracağım, biraz daha dayan! (Bully mrt-06'nın arabasındadır)""
Bully: Dosi, dosi!
Dosi: Ne oldu? (Koşarak yanına gelir)
Bully: Atacan... Atacan nasıl öldü? En sonu onu gördüğümü hatırlıyorum, silik silik anılar halinde... (Dosi bu soru karşısında şok olur)
Dosi: Şeyy.. mrt-06 diğerleriyle birlikte öldü, ben kaçmayı başardım ama onlar başaramadı üzgünüm Bully...
Bully: Peki nasıl oldu?
Dosi: Immm biz bir markete girmiştik 6 kişiydik; ben, sokak sanati, mrt-06, Çiğdem, destere, RüzgarGülü. Ben dışardaydım, zombilerin gelmesine karşın gözetliyordum etrafı. Bekledim bekledim sonra kimse çıkmayınca içeriye girmek zorunda kaldım şeyyy hepsi kanlar içinde yerdeydi, karşımda zombileri görünce koşarak geri çıktım, arabaya binip olabildiğim kadarıyla uzağa kaçtım. Üzgünüm Bully hiçbirini kurtaramadım bir tek ben kaldım. Üzgünüm...
Bully: Aman Allah'ım... (Gözyaşlarını tutamaz)

----
sokak sanati ve vadikızı Fav10 Oyun Odası bölümündeki Hax Hastanesi'nin odasındadır.
sokak sanati: Buraya nasıl geldik, neresi burası? vadikızı, vadikızı uyan! (İçeriğe beyaz önlüklü iki doktor gelir)
turkuazz: Sonunda gözünüzü açtınız, cookies gerekli kontrolleri yaptınız mı?
cookies: Evet efendim, testleri yaptık. Sonuçlar istediğimiz gibi...
sokak sanati: Ne kontrolu, ne yaptınız bize?
turkuazz: Buranın güvenliği için kan testi yaptık. Sizi şehirde, radarlardan algılayınca tehlikeli bölgeye girdiğinizi gördük. Dışarıya çıkan grubumuz sizi kurtardı.
sokak sanati: Okla bayıltarak? Kurtarılmayı isteyen kimdi?
turkuazz: Oradan çıkmanız imkansızdı, her insan bizim için çok önemli, insan ırkını korumayı bir görev olarak üstlendik, sizi korkutmak istemezdik... Kendinizi toparlayın, dinlenmenize bakın lütfen.
sokak sanati: Ne dinlenmek istiyorum ne de başka bir şey, burdan gidicem!
turkuazz: Üzgünüm ama burdan çıkmanıza izin veremem.
sokak sanati: Sen kim oluyorsun da bana emir veriyorsun (kalkmaya çalışır ayakları üzerine basmak için doğrulur, tam o sırada cookies yanına giderek sokak sanati'nın boynundan iğne vurur, sokak sanati'nın vücudu felçli gibi kaskastı kesilir ve yatağa yığılır) "Ne yaptın bana pislik!"
cookies: Efendim, bize zorluk çıkaracaklar...
turkuazz: Haklısın uzatmanın anlamı yok ikisi içinde deney laboratuvarı hazırlayın, APZ15K maddesi vücutlarına enjekte edilecek. 14'deki başarısızlığı istemiyorum...
cookies: Evet APZ14L'de deneklerde başarısız olduk insan deneklerin biri kalp krizi geçirerek öldü, ikinci denekte direkt olarak dönüşüm gerçekleşti, üçüncü denekte ise yüksek ateşle birlikte ölüm gerçekleşti. Ancak geliştirdiğimiz APZ15K ile eminim ki panzehire ulaşıcaz...
turkuazz: Umarım cookies, hadi hazırlaklara başlayın. Bir daha iğne yapamayız...
cookies: Tamam efendim!
sokak sanati yapılan iğneyle kıpırdayamaz haldedir, vadikızı ise hala uyanmamıştır. cookies hızla odadan çıkarak hastanenin aşağı katına iner.

----
Harunnn60 erzakları Çiğdem-'e verdikten sonra kampa geri dönmüştür, destere'yi görünce yanına koşar; bende seni arıyordum!

destere: Ne oldu yürüyen ego... Çiğdem böyle derdi sana.
Harunnn60: Kes tatavayı da beni dinle, aranızda ne oldu bilmiyorum ama bir şeyler olduğu belli, şimdi beni iyi dinle ben buradan ayrılamam gurubu bir arada tutmam lazım ama sen Çiğdem'in peşinden gideceksin, ona göz kulak olacaksın.
destere: İyi de nereye gitti bilmiyorum ki.
Harunnn60: Kuzeye gideceğini söyledi, sana pusula vericem. O çok değerli destere, lütfen lütfen göz kulak ol Çiğdem'e...
destere: Merak etme Harun göz de olurum kulak da! (destere'nin yüzünde gülümse oluşur)

-----
Erzak bulmak için yola koyulan yatutarsa, RüzgarGülü, Yiğitt, pompy yürümekten yorulmaya başlarlar ancak gayretle yürümeye devam ederler, en sonunda pompy dayanamaz birden durur.

pompy: Yüce Betuş aşkına durun! Çok yoruldum, tek bir adım atacak halim yok...
yatutarsa: Arkadaşlar ilerde eminimki bir market ya da benzinlik bulacağız. (Fısıldayarak) - Somındeykenl!
RüzgarGülü: Şu ilerde gördüğümü siz de görüyor musunuz yoksa alkolsüzlükten beyin hücrelerim mi ölmeye başladı?!
Yiğitt: Eeee evet!
yatutarsa: Yanına gitsek mi?
RüzgarGülü: Yanında arabası da var, benim aklımdan geçenler sizin de geçiyor mu acaba?
-İç sesler-
yatutarsa: Büyümün neresinde hata vardı acaba?! Benzinlik görmemiz gerekirken kız geldi..
pompy: Betüş'a ne kadar benziyor!
Yiğitt: Ayy şansa bak karşıma parlak çıkacağına kız çıktı..
-
RüzgarGülü: Neyse gelin yanına gidelim, bakalım yolun ortasında ne yapıyor. Belki voktası vardır.. (Yolun ortasında arabasıyla bekleyen kızın yanına ilerlerler)
yatutarsa: Merhaba! (Kız birden karşısında dört erkeği görünce korkar ve elindeki bıçağa sarılır)
Yiğitt: Ayy ayy korkmayın biz kötü insanlar değiliz, grubumuz için erzak aramaya çıktık yürü yürü yorulduk ayoll, biraz dinlenmek istedik. Yolda beklerken sizi görünce yardıma ihtiyacınız var diye düşünerek yanınıza geldik.
Almila: Karşımda tanımadığım dört adamı görünce haliyle korktum, kusura bakmayın.
Yiğitt: Ayy sen ona 3.5 de. (Kahkaha atar, Almila gülümser)
Almila: Demek grubunuz var, şehre gidiyorsanız binlerce zombiyi geçmeniz gerek, gördüğüm kadarıyla silahınız bile yok. İlerde dedemin çiftliği var tanrı misafiri kabul edebiliriz! (Bu teklif karşısında minnettar olurlar)
Rüzgargülü öne atılır; çok yorulduk, bir gecelik bizi ağırlarsanız...
Almila: Dedem çok insancıldır... Fısıldayarak "Akşama ziyafete hazır olun ev halkı yemekler ayağımıza geldi"
S.G.A.T.: Görüyorum görüyorum babasının prensesi Almila bize sürpriz hazırlamış, canım kızım...
-----
vadikızı: Kıpırdayacak halim yok. (Doğrulmaya çalışır)
sokak sanati: Zorla kendini, şurdan kurtulalım söz seni bonişine götürüceğim söz!
vadikızı: Kim bunlar, bize ne yapacaklar?
sokak sanati: Bizi denek olarak kullanacaklar!
22 HAZİRAN PERŞEMBE 23.15'DE...

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061