TVen Yürüyen Ölüler 3. Bölüm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
gWlLl0.png

.TVen

En iyilerin kanalı
Previously on TVen's the Yürüyen Ölüler;
sokak sanati ile denizz19 baş başa kalmıştır... Deniz saati bir türlü bulamaz ancak vaktinin daraldığını anlamıştır ve aramayı bırakıp çadırdan çıkar, kafasını zombilerin geldiği yöne doğrultur; "Abimden kalan tek hatıra bu saatti, şu mahluklar yüzünden geride bırakmak zorundayım" der. Ani bir hamleyle doğrulur...

sokak sanati: Bu saati mi arıyordun? (Gülümseyerek elinde saati sallamaktadır)
denizz19: Neden aldın onu? O saat benim için çok önemli kaybettim sandım.
sokak sanati: Eee al o zaman! (Saati zombilerin geldiği kapıya doğru fırlatır)
denizz19: Ne yapıyorsun sen?! (Saati almak için hızla kapıya yönelir)

sokak sanati Deniz'in arkasını dönmesini fırsat bilerek silahını çıkarır ve Deniz'i bacağından vurur... Deniz acılar içinde yere yığılır. Bacağı kanlar içindedir, yerde acıyla kıvranmaktadır...

denizz19: Ahhhh ahhhh! Pi pi pis pislikk herifff, ahhh!
sokak sanati: Canım benim, sen ölmeden bana ölüm yok demiştim ya hani artık rahat rahat ölebiliriz ahaha. Hadi ben grubun yanına gidiyorum, sürüne sürüne gelirsin peşimden, tabii o sıra zombiler seni yemezse. Çüzzz!
denizz19: Aşağılık!!!! Hayır şimdi ölemem, burdan kurtulucam ve kurtulduğumda da bedelini çok ağır ödeyeceksin, bunun bedelini ödeyeceksin! Ödeyeceksin!!!

sokak sanati gülmeye devam eder ve zombilerin girmeğe çalıştığı çitlere iki el silah sıkarak kilidi kırar zombiler silahın da etkisiyle çitleri tamamen kırmıştır ve kampın içine doğru girmektedir. Deniz abisinden kalma saati parmağının ucuyla yakalar ve sıkı sıkı tutar; "abim senin hatıran için değerdi"....

__YÜRÜYEN ÖLÜLER 3. BÖLÜM (Sokaklardan Gelen Karanlık)__
7Nm28r.png
Bully: Buradan çıkmam lazım, çıkmam lazım... (Kaan yatağın altındaki demir parçasını alarak kilitli kapıya yönelir.) Kapının kilit bölümüne demir ile hızla vurur kapının kilidi gevşemeye başlayınca demiri bırakıp kapıya omuz atar, canı çok yanmıştır ancak kapı açılır, koca koridorda ölüm sesizliği vardır.

Bully hastane koridorunda yavaş ve emin adımlarla dolaşmaya devam etmektedir. Su boruları çürümüş, hastane malzemeleri yerle bir olmuştur. Bully aşağı kata iner, inerken merdivenlerden düşmemek için oldukça yavaş hareket etmektedir. Kaan koridorun sonuna korkarak bakar, zifiri karanlık vardır. Karanlığa doğru yaklaşır ve hastane çıkışına varır, hemen arkasında acil bölümünden sesler gelmektedir ancak geri dönüp bakacak cesareti yoktur, çürümüş demir kapıyı tüm gücüyle yüklenerek açar, Bully artık dışarıdadır.

Sahne 2 -
Zombiler Deniz'in çığlığını duyunca üzerine doğru gelmeye başlar... Deniz sürünerek kaçmaya çalışır ancak bunun kurtuluşu olmayacağını bilmektedir. Ölümle burun burunayken nasıl kurtulacağının yollarını düşünmektedir. Harunnn60 dağlık bölgeye varır...

vadikızı: Teyzem bonişim nerde?
Harunnn60: sokak sanati ile geleceklerdi.
vadikızı: Teyzem teyzem teyzemmmm!!!! Ne yaptın sen?! Ateşle barutu yan yana mı bıraktın!
Harunnn60: Şeyy..
Flashback; "Harunnn60: Ne yapıyorsun Tanrı aşkına? Tek bir silahla yüzlerce zombiyi mi öldürcen hadi gel.
sokak sanati: Zombileri öldüreceğimi nerden çıkardın? Hadi git burdan senden emir alacak değilim." Olamaz... Deniz'i öldürecek!
vadikızı: Koş kurtar bonişimi!
Harunnn60 koşarak kampa doğru yol alır...
----
sokak sanati arkasına bile bakmadan yola koyulur yeni kamp bölgesi mağaralara orman tarafından gitmeye karar verir.. Tam o esnada çalılıkların arasından *YıldırıM* çıkar.

*YıldırıM*: sokak sanati sokak sanati!
sokak sanati Öfff nerden çıktı şimdi bu..
Yıldırım: Sana önemli bir şey söylemem lazım. (Bacağını göstererek zombi tarafından ısırıldığını söyler)
sokak sanati: Aman Tanrım!
Yıldırım: Ne yapacağım ben şimdi, ölmek istemiyorum sokak.
sokak sanati Deniz'i öldürdüğü için grupta kalamayacağını bilmektedir bu yüzden zaman kazanmak için aklına dahiyane bir fikir gelir; Yıldırım ısıralı ne kadar oldu?
Yıldırım: Yarım saate yakın. (Alnından terler akmaktadır)
sokak sanati: Benimle gel seni grubun oraya götüreceğim, sana orda gerekeni yaparız.
Yıldırım: Geç kalmadık mı?
sokak sanati: Hayır hayır, geç değil sen benimle gel.. Acele et! (sokak sanati planı çoktan kurmuştur ısırılan Yıldırım zombiye dönüşecek ve o kargaşada erzakları çalıp kaçtığını kimse anlamayacaktı)
-----
denizz19: Ahhh! Yanarım yanarım da böyle basit bir oyuna kurban gideceğime yanarım. Allah kahretsin...
Bir zombi Deniz'in ayağından yakalar... Deniz ayağıyla itelemeye çalışır iyice paniklemiştir. Bir tane daha zombi gelir Deniz daha da debelenmeye başlar. Harunnn60 nefes nefese kampa varır, gözleri kocaman olmuştur; "Deniz Denizzzz!!"

Harun elindeki silahla zombilerin üzerine koşarak ateş eder, Deniz Harun'u görünce yeniden kurtulmak için gayret etmeye başlar, ancak ne olduğunu anlamadan bir zombi Deniz'i kolundan ısırır. Harun hemen çevresindeki zombilere ateş açarak Deniz'i sırtına alır.

Deniz: Harun ısırıldım, kolumu kesmen gerek!
Harun: Ne?!
Deniz: Zombi kolumdan ısırdı. Kolumu biran önce kesmezsen ben de zombiye dönüşüceğim.
Harun: Burda yapamayız seni yeni kamp bölgesine götüreceğim!
Deniz: Acele et!
---
sokak sanati ve Yıldırım yeni kamp bölgesine varır. Yeni alan bulundukları yere yakındır ancak burası daha yüksek ve çevresi devasa kayalıklarla çevrili bir alandır. Küçük küçük mağraları vardır.

sokak sanati: Yıldırım sakın kimseye ısırıldığını söyleme, eğer söylersen sana yardım edemeden öldürürler.
Yıldırım: Tamam tamam ama artık dayanacak gücüm kalmadı.. (Terler içinde bitkin bir haldedir)

Kampatakiler korkuyla mağraların dışında orta alanda oturmaktadır. sokak sanati ve Yıldırım kimsenin dikkatini çekmeden ilerler. Yıldırım'ı bir ağacın dibine yaslayarak "buradan ayrılma sana ilaç getiricem, iyileşiceksin!" (Yıldırım'ın konuşacak hali kalmamıştır) sokak sanati erzakların olduğu yeri aramaya başlar herkes getirdiği silah ve yiyecek malzemelerini arka taraftaki bölüme koymuştur sokak sanati çantasını açıp ezakları doldurur; "Artık gitme vakti!"
----
Kampta toplanan üyelerde sessizlik hakimdir, kendini kahin olarak tanıtan yatutarsa birden ortaya atılır.

yatutarsa: Hepimiz öleceğiz! Hissediyorum... Ölüm çok yakın, "sokak"lardan bir karanlık tepemize çökecek. Bu karanlık öyle siyah ki göz gözü görmeyecek, aahhhh ahhhh ölüm is coming!
RüzgarGülü: Hadi benim ki viski kafası ulan bunun ki neyin kafası?! (Grup üyeleri güler)

Gruptakiler yatutarsa'nın deli olduğunu düşünmektedir ancak yatutarsa kendisinin bir cadı olduğunu ve hislerinin bu yüzden kuvvetli olduğunu öne sürmektedir.
YAZAN: mrt-06
3. BÖLÜM SONU
YÜRÜYEN ÖLÜLER'DE GELECEK BÖLÜM
vadikızı gruptaki üyelerle tedirgin bir şekilde oturmaktadır bir anda sokak sanati'nı kamptan çıkarken görür, koşarak peşine takılır... Bully içinde bulunduğu durumu anlamlandırmaya çalışırken yolda büyük bir sürprizle karşılaşır. Yıldırım artık zombiye dönüşmüştür, DarkLeqend ve Yakamoz-Asi su almak için arkaya doğru yürür, Yıldırım Yakamoz'un üzerine atlar.... Dizide kim, hangi karakter? YARIN...

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,431
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060

Deniz hem bacaksız hem kolsuz mu kalacak yarın öğreneceğiz. :A

Bayıldımm ay burdada biliyorum @sokak sanati ile @denizz19 ateşle barut olduğunu :Fpeşine düştüm bakalım ne yapacam bonişimi kurtarırm inşallahh:F:F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Soluksuz okudum. Ben efsaneyim. Saniyesinde plan kurup uyguluyorum.:A

@yatutarsa çok güldürdü. Gül ile iyi ikili olmuşlar.:F

Deniz'i orada da leşe çevirdim. @*YıldırıM* üzgünüm hazin sonun için ama gider atak işe yaradın.:A

Yaa bu @vadikızı ne ayak. Kendisi dizi de bana engel olabileceğini mi düşündü.:A

@Bully bildiğin Rick olmuş @mrt-06 :D Kesin ben kaçınca onunla karşılaşacağım bende Daryl'in abisi gibi bi karakter olacağım.:F

Bayıldımm ay burdada biliyorum @sokak sanati ile @denizz19 ateşle barut olduğunu :Fpeşine düştüm bakalım ne yapacam bonişimi kurtarırm inşallahh:F:F

Bonişinin leşi çıktı ne kurtulması. Kolu kesin gitti. İnşallah bacağını da ısırırlar oda gider.:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060

Deniz'i orada da leşe çevirdim. @*YıldırıM* üzgünüm hazin sonun için ama gider atak işe yaradın.:A

Yaa bu @vadikızı ne ayak. Kendisi dizi de bana engel olabileceğini mi düşündü.:A

@Bully bildiğin Rick olmuş @mrt-06 :D Kesin ben kaçınca onunla karşılaşacağım bende Daryl'in abisi gibi bi karakter olacağım.:F

Bonişinin leşi çıktı ne kurtulması. Kolu kesin gitti. İnşallah bacağını da ısırırlar oda gider.:A

:F:FKurban ol sen bana emii sana @denizz19 bonişimi yedirirmiyim ben bee

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060

:Fbacağınıda almadan yetişirim ben ölmesine izin vermemm

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

@yatutarsa TWD dışı bir karakter ben ekleme yaptım, kendisi bir erkek cadı. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061