TVen Yürüyen Ölüler 18. Bölüm

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Güzel bir bölüm olmuş emeğine sağlık kanke. @mrt-06 :X 3-4 bölümdür o fettanlığım yoktu, bu bölüm tekrar çıkmış. @Çiğdem-'e tokatın cezasını güzel vermişim. :A

@sokak sanati sende ne güzel savunuyorsun beni, yumruğumdan sonra mideye gömecektin Çiğdem'i acıkmıştın da zaten. :ppp:

@Tolstoyevski çok ters bir karakter canlandırıyor burada. :F @Aserat'in diyalogları da bana eski günleri hatırlatıyor. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu konularda ne diyeceğimi bilemiyorum yabancı olunca inşallah, Allah mı demek gerek yoksa Tanrı mı diyeceğiz, @Doğu bilir galiba evet. :A

İmam efendiyi çağırmak isterdim ama şimdi yatsı vakti gece namazına falan kalkmıştır o. Hiç meşgul etmeyelim:A

Güzel bir bölüm olmuş emeğine sağlık kanke. @mrt-06 :X 3-4 bölümdür o fettanlığım yoktu, bu bölüm tekrar çıkmış. @Çiğdem-'e tokatın cezasını güzel vermişim. :A

@sokak sanati sende ne güzel savunuyorsun beni, yumruğumdan sonra mideye gömecektin Çiğdem'i acıkmıştın da zaten. :ppp:

@Tolstoyevski çok ters bir karakter canlandırıyor burada. :F @Aserat'in diyalogları da bana eski günleri hatırlatıyor. :A

O yumruk korkuttu beni şahsen ne yapacağımı bilemedim Esroşum:bhr:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Teşekkürler kanke aman sezon finalini kaçırma fena sürprizler var. :A Fragmanı nasıl buldun bu arada? :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İmam efendiyi çağırmak isterdim ama şimdi yatsı vakti gece namazına falan kalkmıştır o. Hiç meşgul etmeyelim:A

Bunu kolay kolay affedemeyeceğim resmen film seyreder gibi seyretmişsin bravo sokakçım. :ppp:

Teşekkürler kanke aman sezon finalini kaçırma fena sürprizler var. :A Fragmanı nasıl buldun bu arada? :D
Fragman müthiş olmuş ama keşke sezon finali yapmasaymışsın. Çok erken oldu, 30'da yapsaydın en azından. :T: Ayrıca sezon finali gününü değiştir bence. O gün Bizim Hikaye var kankee, takip edemeyebilirim. Cuma'ya al ya da Çarşamba olsun. :X

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Forumun çoğu neden yok anlaşıldı. Bizde burada imansızlar olarak dizi yorumluyoruz. :A

@XanTier sinsi de bakıp çıkmış. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bunu kolay kolay affedemeyeceğim resmen film seyreder gibi seyretmişsin bravo sokakçım. :ppp:

Fragman müthiş olmuş ama keşke sezon finali yapmasaymışsın. Çok erken oldu, 30'da yapsaydın en azından. :T: Ayrıca sezon finali gününü değiştir bence. O gün Bizim Hikaye var kankee, takip edemeyebilirim. Cuma'ya al ya da Çarşamba olsun. :X

Yumruğu iyi yerleştirdin Hogathaya desteğe ihtiyacın yoktu. Şampiyon sensin.:A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

En başından 10-10 diye tasarladığım için yaptım kankem, gelecek sezonun hikeyesini yeni yazmaya başladım. :D Aaa fragmana yazdım artık sen Cuma okursun ya da Perşembe gecesi. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Telefondan harika atılmıyor mu peki, okuduğunu öyle anlardım. :A Yine mi misafirliktesin. :A

Telefondan harika atılmıyor mu peki, okuduğunu öyle anlardım. :A Yine mi misafirliktesin. :A
Atılmıyor :A
Gelince güzelce beğenip yorumlayacağım.
Beğenince de yorum yap falan diyeceksin :D

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061