FF xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Benim foruma gelmemle kendisi kaçmıştı, kendisini ''egolu'' biri olarak düşünüyordum gelene kadar. Halbuki hiç öyle biri değilmiş. Sıcacık kalbi, tertemiz yüreği varmış. ''Forumda iyi ki tanıdım'' dediğim insanlardan. Yorumlarını okumayı seviyorum, Kanal D - FOX atışması yapmayı seviyorum. Kısaca forumun olmazsa olmaz isimlerinden artık, umarım nice yıllar aramızda olur...

:eek: Ego mu. :A Eski yorumlarım daha safçaydı etliye sütlüye karışmazdım niye öyle geldim ki. :D Teşekkür ederim. Ben de döndükten sonra gerçekten tanıdım seni ve iyi ki dedim. :bhr:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
:eek: Ego mu. :A Eski yorumlarım daha safçaydı etliye sütlüye karışmazdım niye öyle geldim ki. :D Teşekkür ederim. Ben de döndükten sonra gerçekten tanıdım seni ve iyi ki dedim. :bhr:
Eski yorumlarını görmedim aslında, profil foton ve kapağın çok havalı gelmişti. Rihanna fazla sevmem, daha doğrusu yabancı şarkıcı dinlemem + öyle ilgim de yok. Bir de profiline falan yazmışlardı, ilk geldiğim zamanlardı ya havalı geldin işte. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Soracaktım unutmuştum. :A Şu rehberde nasıl kayıtlı olduğunu gösteren uygulamayı kullansam tahmin ederdim. :F
Virüslüymüş o öyle diyorlar. :A

@yatutarsa'yı Emre gardaşım, @XanTier'i Meloş, seni Burkiş, @Ahmed'i SarıCivcüv olarak kaydettim. Telefon rehberimde normal isimde bir tek ben varım kendim Atacan diye. :F Herkesi lakabıyla ekliyorım. :A Niye böyleyim ben ya. .ss

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Eski yorumlarını görmedim aslında, profil foton ve kapağın çok havalı gelmişti. Rihanna fazla sevmem, daha doğrusu yabancı şarkıcı dinlemem + öyle ilgim de yok. Bir de profiline falan yazmışlardı, ilk geldiğim zamanlardı ya havalı geldin işte. :A

Ben de artık takip etmiyorum yabancı ünlüleri, şarkıları ergenlik hevesiymiş. :A Kapağımda Rihanna bana tweet atıyordu dimi şimdi hatırladım haklısın aslında. :F

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Virüslüymüş o öyle diyorlar. :A

@yatutarsa'yı Emre gardaşım, @XanTier'i Meloş, seni Burkiş, @Ahmed'i SarıCivcüv olarak kaydettim. Telefon rehberimde normal isimde bir tek ben varım kendim Atacan diye. :F Herkesi lakabıyla ekliyorım. :A Niye böyleyim ben ya. .ss

Atacan isim olarak tatlı zaten değiştirmeye gerek yok. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Son zamanlarda yaptığımız Avrupa Yakası muhabbetlerine doyum olmayan, kendisi çoğu zaman FOX dizileriyle vakit kaybetse de ara sıra zevklerimiz uyuşan, sinir etmekten hoşlandığım, benim gibi Gülse Birsel hayranı, yeni gelinim, zekice mesajlarıyla forumun olmazsa olmazlarından biri. İyi ki forumda dediklerimden. :bhr: Gerçi son zamanlarda biraz fazla coştu ama neyse. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Son zamanlarda yaptığımız Avrupa Yakası muhabbetlerine doyum olmayan, kendisi çoğu zaman FOX dizileriyle vakit kaybetse de ara sıra zevklerimiz uyuşan, sinir etmekten hoşlandığım, benim gibi Gülse Birsel hayranı, yeni gelinim, zekice mesajlarıyla forumun olmazsa olmazlarından biri. İyi ki forumda dediklerimden. :bhr: Gerçi son zamanlarda biraz fazla coştu ama neyse. :A

Kara Ekmek'ten sonra emin oldum içinde TOTAL'lik var ama dizginlemeye çalışıyorsun daha çok ortak zevkimiz çıkar salsan. :A Teşekkür ederim. :bhr: