X Factor: Star Işığı | Yarışma Yorumları

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ahmet fenomen olabilir. Çok sempatik bir yarışmacı sesi de süper daha ne olsun. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
pek izlemedim ama zaping denk geldiğim kadaniyla donersiz osesin içine küçük emrah kaçmış hali))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
"X Factor Türkiye" bariz Mahsun dizileri gibi olmuş. Paso ajitasyon, arada bir şarkı falan var...:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Yarişmayı indirip izledim. En çok merak eden ve bekleyenlerdendim. Keşke öyle kalsaymişim diyorum.Uzun uzun eleştirebilirim. Studyo harcinde pek beğendiğim bişey yok. O sesi full izlemem ama elemeleri hep izlerim netten vakit buldukça. 2 yarişmanın elemelerini kıyaslayınca o ses açık ara yapar. Keşke bu yarişmada da studyo kadar juriye de özenilseymiş:(

Sesler iyi gerçekten burda hakkını vereyim. (Fırçacı hariç, arebesk sevmediğimden olsa gerek)
İncir'i söyleyen cocuk daha önceleri nerelerdeydi??? Sesi çok iyiymiş. :ok:O ses'e katıldımı acaba? Katıldıysa ve dönmedilerse yuh derim onlara.
Şu almanyadan gelen yarişmacılar. Kıza aşık oldum resmen:A Çok güzel olmasının yanı sıra sesi duruşu gülüşü herşeyiyle tam bir işik:X Oğlanı pas geçsin. Umarım yarı finalde bi bahene bulunup o cocuk yok edilir.
Şişman kız tamamen acitasyon hiç iyi değildi hayat hikaeyisi. Sesi iyiydi. Gerisinde kanal zaplatir adam:bağır: Neymiş anasına demiş popstar'a katılmak istemişte anası yollamiş kilosu yüzünden.O ses vardı bee ona niye katılmadın? Hemde orda gerçekten ses yariştiriliyordu.
Fırçacı adam:( Ona çok üzüldüm yaa:( Sesi iyiydi gerçekten. "Aza kanaat edemeyen coğu bulamazmiş" sözü burda kullanılır heralde:( 900TL babası alıyormuş 350TL'de kardeşi nasıl mutlulukla anlatti geçiniyoruz diye:T

Juri berbat. Ziynet ve sempatik halleri hariç, keşke "ah diyene vah diye ağlamasa" yoksa Ziynet iyiymiş gerçekten. :bhr:
Armağan bildiğin armağan işte ama tek farkla daha çok acitasyona yöneltiyor. Emre Aydın jurinin ağir başlısı, efendisi herkese evet demeyen, herkesin evet demesi için ağzının içine baktiği müzisyen jüri üyesi. Öbür adam öbür adam boş boş facebook şarkısına güldü durdu:T:

Montaj bi Acun'un ekibi kadar değil. Acun'un yarişmalarinin bu kadar çok izlenme sebebi montajdır. Hızlı geçişler doğal sesler. O ses'te bi alkış oldugunda gerçekten studyodaki sesi duyarsınız. Ama Xfactor'eki alkkış seslerini dinleyin bildiğin radyocularin kullandiği alkış sesleri efektinden.

Studyo muhteşem olmuş seyirciyi dolduramamişlar:( Studyo tam istediğim gibi büyük geniş ferah ve aydınlık:F Aydınlık diyorum ışıklandırmalar mavi. YST bi ara yeşili denemişti acayip kötüydü. Mavi ton her zaman kendine çeker studyo olarak:X haa bu arada alt bant yazılarindaki kırmızılıkta mavi olsa güzel olur.

Kadir doğulu:F:F Keşke sunmsaydı yada her hafta o yürüyüş sahnesini göstermez umarim. Adam heycanla aktif bir sunum yapıcakmiş gibi yürüyor ama içine konuşma girince o hava bozuluyor. Bi sesi kısık o görüntüleri izleyin yarişma çok iyi dersiniz. Ancak sakin sunumlarda iş görür ki bu da canlı yayın sırasında olur.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ben jüriyi beğendim. Özellikle tanımadığım adamdan umutsuzdum ama gayet sempatik gözüktü.

Yalnız acıtasyon konusuna ben de katılıyorum. Hiç gerek yok böyle şeylere. Çok yapmacık duruyor ağlamaları falan. Bu konuda çok eleştiri gördüm reytinglerin de iyi gelmesi sonrası artık bu yola başvurmazlar inşallah. :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Montaj hatası var galiba ses yok?? :F:F

Kızım sen kim konservatuar kim. Birde müzikal diyor senin sesin mi yeter ona. :F

Son düzenleme:

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
X factor Star ışığı çok güzel yarışma çok beğendim:)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Şaka gibi cidden. :F Evde çekiyorlar yarışmayı, acaba orijinal formatta da mı böyle. (b)

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,407
Puanı
1,060
Bu akşam 21:00'de başlıyor. Bol reytingler alır umarım. Medyapım'ı çok severim, bilirsiniz. :D Bu gece 2'de de tekrarını izleyeceğim netten. :) :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
X Factoru çok sevdim bundan sonra her Çarşamba ve Perşembe X Factordayım. :kiki::kiki: