X Factor'ün 4 Jürisi Belli Oldu

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Müzik yapımcısı iyi ama Mazhar Alanson kötü seçim bence..

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Demet Akalın, X Factor jürisinin dağıldığını komple değişeceğini yazmış Twitter'a. :eek:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,086
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
Benim anlamadığım niye yarışmada mazhar alonsonun olması kötü? o şarkıcı değil mi? hem cecelin ve gülşenden daha önce şarkıcı olan biri hem de bu ikisinden daha iyi bir şarkıcı. program da yaşlı zamanı geçmiş biri olunca neden "kötü olmuş" diyorsunuz? her şey şov değil. Jürileri beğenmeyen gitsin detone olmadığını iddia eden ve yarışmada halen bulunmaya devam eden kadınların programını izlesin.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Arkadaşlar bu programın jürisi Sinan Akçıl dedikleri zaman tutmaz demiştim ama Sinanı normal bulmuştum. Çünkü orda oturmasının nedeni daha çok "besteci" kimliği.

Gelelil jürilere. Bence Gülşen harika bir seçim. Ama yanına jüriyi diri tutacak, O Ses gibi samimiyyet yaratacak jüriler lazım. Mustafa Ceceli yapamaz bence bunu. Ruhsuz oturur öylecek. Daha canlı jüriler gelmeli. Şu an aklımda kimse yok aslında. Ama Gökhan Özen gelebilir. Eğlenceli yapabilir yarışmayı.

Mustafa Sandal ve ya Murat Dalkılıç gelse de fena olmaz. :)

Yanlarına bir tane de Gülşen gibi programı diri tutacak birisini alsalar süper olur.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Benim anlamadığım niye yarışmada mazhar alonsonun olması kötü? o şarkıcı değil mi? hem cecelin ve gülşenden daha önce şarkıcı olan biri hem de bu ikisinden daha iyi bir şarkıcı. program da yaşlı zamanı geçmiş biri olunca neden "kötü olmuş" diyorsunuz? her şey şov değil. Jürileri beğenmeyen gitsin detone olmadığını iddia eden ve yarışmada halen bulunmaya devam eden kadınların programını izlesin.

olaya estetik açıdan yaklaşıyoruz proğramı izlemeyende gülşeni izler ? mazharı kim izler?:)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,790
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Mustafa Ceceli'nin ayrılması isabet olur. Bence renk katamaz. Bir Gökhan veya Murat Boz olamayacağı çok açık. :)

Bence Murat Dalkılıç gelmeli. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Mustafa Ceceli'nin ayrılması isabet olur. Bence renk katamaz. Bir Gökhan veya Murat Boz olamayacağı çok açık. :)

Bence Murat Dalkılıç gelmeli. :)
Gülşen, Murat, Gülben, Gökhan olursa iyi olabilir.

Ya da daha iyi jüri adayları varsa söyleyin. :X