ABC Wicked City 1. Sezon Yorumları

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
1.bölümden
konunun eski zamanlarda sanırım 70 lerde geçiyor olası güzel ayrıca katilimiz radyodan istek parça atıyor senarist güzel bişey düşünmüş orada bide o çocuklu kadında anne sevgisi arıyordu ama onuda mefta edecek galiba vatana millete hayırlı uğurlu olsun yeni bi seri katilimiz oldu :D

8/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
beni kandıramaz tek tek bölümle ilgili sahne soracağım bir yerde açık verecektir :))

yalnız benimde şimdi diziyle ilgili hiç bir sahne aklıma gelmiyor soracağımda nerden sorayım ? :)
dizide olmayan birşey söyle şu sahne güzeldi kaıtlıyormusun diye evet derse yakalanır bence cnm hahaha :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
lan diyorum ya yataktaki sahne tam senlikti katil oğlanın senin gibi sorunları var işte kızı bağladı :F
yataktaki sahnede birlikte olduğu kadında kafadan kontak biri tam partnerini buldu ikisi artık ortaklaşa girişirler kadınlara :)
arabadaki sahneler de güzeldi... adam heyecana gelmiyor :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1.bölümden
konunun eski zamanlarda sanırım 70 lerde geçiyor olası güzel ayrıca katilimiz radyodan istek parça atıyor senarist güzel bişey düşünmüş orada bide o çocuklu kadında anne sevgisi arıyordu ama onuda mefta edecek galiba vatana millete hayırlı uğurlu olsun yeni bi seri katilimiz oldu :D

8/10
the fall ı izlemişmiydin ? o dizideki katili görünce bu dizideki katil profilini pek sevmedim :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x2

Ben yine beğendim bölümü. Amerikalılar haftalarca katil ne zaman yakalanacak diye peşinde koşmak istemiyorlar ama biz yerli dizilerde 120-150 dakikalara alışık insanlar olduğumuz için 40'ar dakikadan 8-10 bölüm uzun gelmiyor.

Bu arada şu dedektifin kızı Tyrant'ta Emma Al-Fayeed'ı oynuyor.

İlk baştaki Mallory, Betty ve Kent sahnesi erotizm açısından doyurucu olmakla beraber, Mallory bıçağı eline aldığında Kent ile beraber kızın boğazını kesecek diye de korkmadım değil. Sonuç olarak finalde de ikisi kızı kestiler zaten. Betty'nin ne suçu var ki bunda diyen olabilir? Polis Kent'in robot resmini çizdiğinde gidip ihbar edecekti.

Birisi artist olacağım derdine düşmüş, Betty de kendisine söylenen iki güzel cümleye kanar. Kadınların bu kadar salak olması basit kaçmış geldi bana. Oysa Kent ankesörli telofandan arama yaptığında her şeyi hesap edip polisi boş bir depoya yönlendirip atlattı.
8/10

@crazymurat31 @destere

crazymurat31

Favori Üye
Reaksiyon puanı
384
Puanı
84
Web Sitesi
twitter.com
1x2

Ben yine beğendim bölümü. Amerikalılar haftalarca katil ne zaman yakalanacak diye peşinde koşmak istemiyorlar ama biz yerli dizilerde 120-150 dakikalara alışık insanlar olduğumuz için 40'ar dakikadan 8-10 bölüm uzun gelmiyor.

Bu arada şu dedektifin kızı Tyrant'ta Emma Al-Fayeed'ı oynuyor.

İlk baştaki Mallory, Betty ve Kent sahnesi erotizm açısından doyurucu olmakla beraber, Mallory bıçağı eline aldığında Kent ile beraber kızın boğazını kesecek diye de korkmadım değil. Sonuç olarak finalde de ikisi kızı kestiler zaten. Betty'nin ne suçu var ki bunda diyen olabilir? Polis Kent'in robot resmini çizdiğinde gidip ihbar edecekti.

Birisi artist olacağım derdine düşmüş, Betty de kendisine söylenen iki güzel cümleye kanar. Kadınların bu kadar salak olması basit kaçmış geldi bana. Oysa Kent ankesörli telofandan arama yaptığında her şeyi hesap edip polisi boş bir depoya yönlendirip atlattı.
8/10

@crazymurat31 @destere

aynen bizim türkler açısından güzel diziydi bizler beyendik ama işte onu amerikalılara söylicen adamlar herşeyin kısa yoluna alışmışlar