ABC Wicked City 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,784
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerika'nın ABC kanalında bu sezon yeni başlayan drama dizilerinden bir tanesi de Wicked City

Bir seri katil hikayesi olan diziyle ilgili bölüm yorumlarını sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

1200.2x1-800x400.jpg

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

The Faal'den (Azıcık da The Killing) sonra böyle bir dizinin ihtiyacını hissediyordum ilaç gibi geldi. Başrolde kraliçemiz Gillian Anderson gibi biri olsa daha iyi olurdu ama Six Feet Under'den Brenda'nın kardeşi Billy de fena değil.

Seri katilimiz de bayağı sapığın önde gideni çıktı. Özellikle öldürdüğü kurbanlarına radyodan istek şarkı da bulunması gayet yaratıcı fikirdi.

İlk bölüm itibariyle hikayeyi ve oyuncu kadrosunu tuttuğumu çok söylemeliyim. Kesinlikle izlemeye devam edeceğim.

8/10

@destere @Castei @turkuazz @legolas9900 @MelankoliK

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x1

The Faal'den (Azıcık da The Killing) sonra böyle bir dizinin ihtiyacını hissediyordum ilaç gibi geldi. Başrolde kraliçemiz Gillian Anderson gibi biri olsa daha iyi olurdu ama Six Feet Under'den Brenda'nın kardeşi Billy de fena değil.

Seri katilimiz de bayağı sapığın önde gideni çıktı. Özellikle öldürdüğü kurbanlarına radyodan istek şarkı da bulunması gayet yaratıcı fikirdi.

İlk bölüm itibariyle hikayeyi ve oyuncu kadrosunu tuttuğumu çok söylemeliyim. Kesinlikle izlemeye devam edeceğim.

8/10

@destere @Castei @turkuazz @legolas9900 @MelankoliK
1x1 yorumumu ayrıca yapmayayımda senin yorumla birlikte içiçe yapmış olayım :)

hikayesi harika sadece katil tam oturmadı kafamda the faal daki psikopat karakteri tam oturmuştu rolüne burdaki adam hafif duruyor the faal a göre?
polis rolündeki sfu nun bill i çok yakışmış rolüne
karende çok hoş, onları ailecek seviyorum ablasınada aşıktım kızın :)

@Çiğdem- le @xemrexxx yi kırk kez etiketledim dönüp bakmadılar oysaki the returned deki peder peter burda? tam onların aradığı parlak :)

@MelankoliK ve @Harunnn60 da izleyecektir zaten :)

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411

hikayesi harika sadece katil tam oturmadı kafamda the faal daki psikopat karakteri tam oturmuştu rolüne burdaki adam hafif duruyor the faal a göre?

@Çiğdem- le @xemrexxx yi kırk kez etiketledim dönüp bakmadılar oysaki the returned deki peder peter burda? tam onların aradığı parlak :)

Şu an liste kabarık hiç belli olmaz :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

nasıl etiketledin bee zaten konuya 2 mesaj yazılmış :F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
nasıl etiketledin bee zaten konuya 2 mesaj yazılmış :F:F:F
dün son izlediğiniz yabancı dizi bölümüne etiketlemiştim başka yerlerede etiketledimde işine gelene bakıyorsun tabi :)) sen git @Harunnn60 un konularına yaz durmadan,, adam bir kokulu sabunu bile göndermedi ama nedense bizden daha kıymetli ? :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dün son izlediğiniz yabancı dizi bölümüne etiketlemiştim başka yerlerede etiketledimde işine gelene bakıyorsun tabi :)) sen git @Harunnn60 un konularına yaz durmadan,, adam bir kokulu sabunu bile göndermedi ama nedense bizden daha kıymetli ? :))
2 gündür biraz kafam karışık forumla ilgilenemedim kusura bakma cnm ;););)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,086
Puanı
1,061

izledim ilk bölümü gayet iyiydi :D @Çiğdem- ibret almalı diziden :A

Forum İstatistikleri

Konular
170,135
Kullanıcılar
8,412
Son Üye
sunrays