'Vuslat' Dizisinin Afişi Ortalığı Karıştırdı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
TRT1'de geçtiğimiz haftalarda yayınlanmaya başlayan 'Vuslat' dizisinin afişi ortalığı karıştırdı!

'Avlu' dizisinin başrol oyuncusu Ceren Moray, dizinin sokaktaki afişi çekip ''Yav bu nedir artık ya, kombinin üstüne serilmiş dantel gibi dizi'' yorumunu yaptı. Daha sonra tepkiler çığ gibi büyüdü!

'Vuslat' dizisinin başrol oyuncusu Baran Bölükbaşı, ''Dantel sever misin çocuk kadın?'' mesajını paylaşarak tepki gösterirken, dizinin diğer başrol oyuncusu Devrim Özkan ''Dantelin nerede durduğu değil, nasıl emeklerle ortaya çıktığıdır önemli olan. Emek, takdir değil saygı bekler. Saygılar'' mesajını yayınlayarak tepki gösterdi.

Ceren Moray ise gelen tepkilerin ardından ''Dantel kötü bir şey değildir. 100 küsür kişinin geceli gündüzlü emek verdiği işlerin karşılığını alması için güzel afişler, tanıtımlar iyi şeylerdir. Bir de şaka, espri, azıcık dışarı kafayı çıkarıp gülmeler filan bunlar en bi iyi şeylerdir. Yoksa efendim yanlış olmasın. Danteli seviyoruz, bizim canım dantelimiz.'' mesajını paylaştı.
vbvvbbv.png

bnbnbnbn.png

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Sanki afiş ortadan yırtılmış altından daha önce yapıştırılan reklam görünmüş gibi. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Ceren haklı bence. Kim izliyor TRT’nin böyle tuhaf dizilerini anlamıyorum. Oyuncuların tepki göstermesi normal ama Baran Bölükbaşı’nın üslubu o kadar çiğ ki. Ben olsam sırf inadına devam ederdim laf atmaya. Bence sevinsinler 2-3 reytinge düşecek dizilerinin reklamı oldu diye. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Ceren haklı bence. Kim izliyor TRT’nin böyle tuhaf dizilerini anlamıyorum. Oyuncuların tepki göstermesi normal ama Baran Bölükbaşı’nın üslubu o kadar çiğ ki. Ben olsam sırf inadına devam ederdim laf atmaya. Bence sevinsinler 2-3 reytinge düşecek dizilerinin reklamı oldu diye. :A

Ben izledim ilk bölümü 2.bölümünü daha izleyemedim ama beğendim konusu güzel Devrimle Kadir doğulu çok uyumlular :D

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Afiş bence de kötü ve Ceren e verdikleri tepki abartılı