Ve Denys Boyko Beşiktaş'ta!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ve Denys Boyko Beşiktaş'ta!

denys-150x150.jpg

Beşiktaş uzun süredir gündeminde olan kaleci Denys Boyko'nun transferi için Dnipro ile anlaşmayı başardı.

Boyko ile daha önce anlaşan Kara Kartal oyuncunun kulübünü bonservis bedeli konusunda ikna etmekte büyük zorluklar yaşamıştı. Ancak Ntv Spor'un son dakika geçtiği habere göre, Beşiktaş Ukrayna ekibiyle 3,5 milyon Euro'ya yakın bonservis ücreti karşılığında anlaştı. Transferin KAP'a bildirilmesi bekleniyor.

Denys Boyko bu sezon 22 resmi maçta forma giyerken, Ukrayna Milli Takımı ile Euro 2016 kadrosunda yer alması bekleniyor.
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Ben açıyodum tam geç kaldım iyi bir resim arıyodum. :T:

Şimdi Tolga düşünsün.! :D Hayırlı olsun Beşiktaş adına iyi bir transfer gibi duruyor.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
iyi kaleci diyorlar birde stoper transferi gelirse bjk daha da tehlikeli olur

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Hiç maç keybetmememiz gerekiyor. Dünkü Alper Ulusoy faciasını görükten sonra Fener'in maç kaybedeceği gözükmüyor. :A
inş hiç kaybetmeyiz ne diyim :d: yalnız biz bu kafayla şampiyonluğu size verirsek hiç şaşırmam bir forvet birde orta saha lazım bize

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
inş hiç kaybetmeyiz ne diyim :d: yalnız biz bu kafayla şampiyonluğu size verirsek hiç şaşırmam bir forvet birde orta saha lazım bize
Aziz Yıldırım sezon sonu bırakacak galiba. Onun için şampiyon olmadan bırakmaz gibi geliyor. Bu yüzden şampiyonlukta ben sizi 1 adım önde görüyorum.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Aziz Yıldırım sezon sonu bırakacak galiba. Onun için şampiyon olmadan bırakmaz gibi geliyor. Bu yüzden şampiyonlukta ben sizi 1 adım önde görüyorum.
işte bırakmazda geçen sene 1 transfer yapsaydı biz şampiyonduk yapmadı kaybettk umarım bu sene de aynısı başımıza gelmez ona kalsa tabi ki şampiyon olarak bırakmak isterde istemek yetmez icraatde lazım yoksa ne fayda

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
işte bırakmazda geçen sene 1 transfer yapsaydı biz şampiyonduk yapmadı kaybettk umarım bu sene de aynısı başımıza gelmez ona kalsa tabi ki şampiyon olarak bırakmak isterde istemek yetmez icraatde lazım yoksa ne fayda
Sezon başında 30 milyon Euro harcama yaptnız ya. Biz buna karşın 18 milyon Euro'luk adam sattık. Siz de bayağı borç altına girmişsiniz Galatasaray gibi sermaye artırımında da bulunmuşsunuz bu kadar transfer yapmaya ne gerek var. Souza ve Ozan 7'şer milyon Euro'ya alındı 1'i fazla bunu herkes söylüyor. Orada Alper'i bile oynatırsın, Eskişehir'de orada oynuyordu zaten.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Sezon başında 30 milyon Euro harcama yaptnız ya. Biz buna karşın 18 milyon Euro'luk adam sattık. Siz de bayağı borç altına girmişsiniz Galatasaray gibi sermaye artırımında da bulunmuşsunuz bu kadar transfer yapmaya ne gerek var. Souza ve Ozan 7'şer milyon Euro'ya alındı 1'i fazla bunu herkes söylüyor. Orada Alper'i bile oynatırsın, Eskişehir'de orada oynuyordu zaten.
oda vitor un kazığı özellikle josef e verilen paraya yazık oldu iyi oyuncu ama elimizde mehmet topal varken hiç ihtiyaç yoktu orta saha da hep aynı tip adamlar olmuş oldu umarım bize pahalıya patlamaz

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
aynen onlar adamın aklını çelebilirler :D
Bir de şu var. Ersan'a Çin'den gelen teklif 7-8 milyon Euro'ya kadar yükseldi, yönetim bu parayı kaçırmak istemiyor. O paraya da Badstuber rahatlıkla alınır ama bizimkiler önce sezon sonuna kadar kiralayacaktır. Tabii sakat olmadığı zaman Guardiola'nın çok tuttuğu bir futbolcu bakalım bırakacak mı?

oda vitor un kazığı özellikle josef e verilen paraya yazık oldu iyi oyuncu ama elimizde mehmet topal varken hiç ihtiyaç yoktu orta saha da hep aynı tip adamlar olmuş oldu umarım bize pahalıya patlamaz
Galatasaray elindeki yıldızları çıkarabilir Sneijder'e çökün bence. :A

Son düzenleme: