Ve D Smartı olmayanlara Müjde geldi. Galatasay Schalke maç Az tv'de.

WesTxCoasT

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,448
Puanı
609
Burak keşke digitürk alsaydınız belgesel ve spor kanalları çok daha iyi d smartı kapattırdık valla. :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
D-smart digitürkten 1000 kat daha iyi ama normal uydu da ikisinden 1000 kat daha iyi.Yani şöyle:
Normal Uydu>D-Smart>Digitürk

- - - Ekleme - - -

Digitürkte normal kanallara bile para ödüyorsun ama d-smart ta normal kanallar bedava

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Burak keşke digitürk alsaydınız belgesel ve spor kanalları çok daha iyi d smartı kapattırdık valla. :D

Orası öyle tabii aga ama o kanallara birde ayriyetten para ödüyorsun.Biz nisanda nasipse digitürkü kapattırıp normal uydu alacağız:)En iyisi:D

- - - Ekleme - - -

Ne diyon sen :D

Digitürkte tüm süperlig maçları neo geograpic belgesel kanalları beko basket ligi ingiltere ligi daha bir çok şey ntv spor hd mesela sayarım daha :D

Biliyorum aga biliyorum.17 tane spor kanalı var.Biz digitürkü ilk aldığımız zaman 1 yıl tüm kanallar bedavaydı.

yasir69

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
12
ya ben alıcak olsam lig tv nin gs maçlarını alırım sadece... dsmart zaten ayda yılda bır :D:D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Vallaha bana derseniz digi mi d smart mı diye benim tercihim d-smart digi güzel değil

- - - Ekleme - - -

Vallaha bana derseniz digi mi d smart mı diye benim tercihim d-smart digi güzel değil