eTV 'Vadikızı ve Çiğdem- ile Benim Stilim' Başlıyor!

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
seçimimiz sensin.png
Ekli dosyayı görüntüle 58063

Forumda yepyeni bir program başlıyor

Jüri koltuğunda kadınlara dislike atan erkekleri şaha kaldıran , bencilliğiyle göz boyayan destere'yi peşinden koşturan forumun güzellik abidesi ÇİĞDEM

ve

Forumun en sakini hatta saflık derecesine ulaşmış sabrı ile gönülleri fetheden ,kimine göre aşırı şefkat besleyen, kimine göre çok konuşan ve şefkatiyle bıktıran ,kimimizin annesi-ablası olan forumun eşşiz ve benzersiz kadını VADİKIZI

Yarışmanın İçeriği

Yarışmaya ister bayan isterse erkek karakter ile katılım sağlanabilmektedir. Seçtiği kişinin boydan fotoğrafını atarak jürinin yorumlamasına ve diğer katılımcı arkadaşların yorumlarına+puanlarına göre eleme yapılmaktadır.

Hem güldüren ,güldürürken eğlendiren aynı zamanda stilinizi belirleyen program , Sizde benim stilim diyorsanız aramızda görmek isteriz.

JÜRİLER
vadikızı
Çiğdem-

KONUK JÜRİLER
thequeer
xemrexxx
destere

SUNUCU
Gözlemci

YARIŞMACILAR
Ahmed
DarkLegenD
Yiğitt

Son düzenleme:

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gördüğüm en anlamsız ikili kesinlikle Çiğdem'in yanında @xemrexxx olmalıydı:F

Biz bilerek seçtik :A 2 anlamsız neler yapacak diye yoksa @xemrexxx i de kadroya almak isteriz :A

Hayırlı olsun, değişik format olmuş. :A

Değişik ama beğendim. :A Katılabilirim. :A
Ünlü birisiymiş gibi katılıyorsunuz mesala @Yiğitt Barış Arduç fotolarıyla oymuş gibi katılıp sohbet edecek :A :A :A

Ama yarışmacıları bulmak ortak konu açmak bizleri yönlendirmek sunucu olarak @gözlemci nin işi tabi o kurucak biz oynayacaz :A @Aserat biraz çalıştırsın @gözlemci yi önce :A :A :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,940
Puanı
1,061
Biz bilerek seçtik :A 2 anlamsız neler yapacak diye yoksa @xemrexxx i de kadroya almak isteriz :A
Ünlü birisiymiş gibi katılıyorsunuz mesala @Yiğitt Barış Arduç fotolarıyla oymuş gibi katılıp sohbet edecek :A :A :A

Ama yarışmacıları bulmak ortak konu açmak bizleri yönlendirmek sunucu olarak @gözlemci nin işi tabi o kurucak biz oynayacaz :A @Aserat biraz çalıştırsın @gözlemci yi önce :A :A :A
Biraz Parlak Takımı'nı mı andırıyor ne. :A

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Hayırlı olsun, değişik format olmuş. :A
Sağol canısı :bhr: Katılımını istiyorum :A
Değişik ama beğendim. :A Katılabilirim. :A
Süper valla :bhr: 5 kişi bulsak şimdilik yeter :A
Senin de katılımını bekliyoruz :A

Aynen ama senden de başka konuda yardım alacağım :A
Biraz Parlak Takımı'nı mı andırıyor ne. :A
O Parlak Takımıydı bunda parlak olmayanlarda takım kurabilir :A :A
Kanalı ne bunun yazmıyor sanırım , inş MayısKralı gibi sokak projesine dönüşmez @gözlemci :A :A :A
Şimdilik kanal bulamadım :A :A @Aserat isterse çalışabiliriz onunla :A
O değil de bu yarışma tam bana göre. :Z :Z

1.55

4.45

Kendine güvenen herkesi bekliyoruz :A
@gözlemci :love1: paşam sağol bu güzel sözler için beni çok iyi tanımışsın evet bekliyoruz katılımlarınızı:F
Bir yarışma daha çıkarıcağım şimdi dur hele az kaldı :A