Ufak Tefek Cinayetler Dizisinde Genç Yetenek!

Thequeer

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Star Tv'de salı akşamları ekrana gelen ve izleyicinin yeni göz bebeği olan Ufak Tefek Cinayetlere bu hafta daha önce Güneşi Gördüm, Karışık Kaset gibi filmlerde yer alanAslıhan Kapanşahin damga vurdu!
Başrollerini Tülin Özen ve Gökçe Bahadır gibi isimlerin paylaştığı ay yapım imzalı zirvenin yeni gözdesi Ufak Tefek Cinayetlerde bu hafta annesiyle yaptığı konuşmada oyunculuğu ile kendine hayran bırakan ve geleceğin yeni yıldızı olarak adlandırılan Aslıhan Kapanşahin Tülin Özen ile oynadığı sahnede izleyiciyi göz yaşlarına boğdu.

İşte o sahne :

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Annesini ilk suçkarken o kısmı izlemistim. Sonlarına bakamamıştım. Sonra izleyip yorumlarım :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Bu kız Paramparça'da da oynuyordu. Orada pek dikkat çekmiyordu ama burada bayağı iyi gerçekten. :D

Thequeer

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145

Thequeer

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Pazartesi günleri bekleriz artık dizimizde heyecan, komedi, dram her şey mevcut yani kesinlikle sıkılmazsın. Pazartesi etiket yaparım seni :Z
Yok artık kaç bölüm olmuş bana bi ön gösterim yap önce beğenirsem izlerim :A
Ay şu eti az aldım çünkü param yetmedi dediği kısım ne öyle ya :ozur:

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yok artık kaç bölüm olmuş bana bi ön gösterim yap önce beğenirsem izlerim :A
Ay şu eti az aldım çünkü param yetmedi dediği kısım ne öyle ya :ozur:
Kanka sen izlemeye karar ver ben sana her şeyi anlatırım ciddi söylüyorum bu dizide sıkılma şansın yok. Her karakter rolüne ciddi bürünmüş durumda ve keyifli sahneleri de oldukça fazla ben 97 bölümdür sıkılmadan ilk günkü heyecanla izliyorsam demek ki güzel ki izliyorum :D

@Thequeer bu da bir kavga sahnemiz :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Kanka sen izlemeye karar ver ben sana her şeyi anlatırım ciddi söylüyorum bu dizide sıkılma şansın yok. Her karakter rolüne ciddi bürünmüş durumda ve keyifli sahneleri de oldukça fazla ben 97 bölümdür sıkılmadan ilk günkü heyecanla izliyorsam demek ki güzel ki izliyorum :D

@Thequeer bu da bir kavga sahnemiz :A

Reklamı Kırgınlar'ın kendi bölümünde yapsan ne güzel olur. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Diziye başlamayı düşünmez misin canım :bhr: ?

Ruhsuz :A
Bu hafta baktım aslında yarısından fazlasına ama yorum konusunda yazmıştım çok sarmadı diye (ilk bölümleri izlemediğim için galiba) bu ana kızdan sonra her hafta arada bir göz atmak şart oldu :A Bundan sonra fragmanlara her bir şeye etiketkeyin ara sıra bakacağım :D

Thequeer

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Bu hafta baktım aslında yarısından fazlasına ama yorum konusunda yazmıştım çok sarmadı diye (ilk bölümleri izlemediğim için galiba) bu ana kızdan sonra her hafta arada bir göz atmak şart oldu :A Bundan sonra fragmanlara her bir şeye etiketkeyin ara sıra bakacağım :D
Kaliteli insan kaliteden anlıyor :bhr: Bu hafta en kötü bölümdü sahnelerde gereksiz yere çok fazla slowpass yapılmıştı ama ilk 2 bölümü izlemeni öneririm mutlaka, tamam canım etiketlerim :D