Ufak Tefek Cinayetler - 15. Bölüm Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Star TV'nin sevilen dizisi "Ufak Tefek Cinayetler" bu akşam da izleyiciyi ekrana kilitleyecek.

Dizinin bu akşam yayınlanacak 15. bölümüyle ilgili yorumlarınızı da bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler... :bhr:

Etiketimiz: #çocuklar
IMG_7717.JPG

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,006
Puanı
1,061
Ön İzleme:

Serhan'ı da akıllı adam sanırdım. Daha Merve'den boşanmadan herkese Oya'yla birlikte olduğunu gösterme derdinde.

Hala yeni fragman Yok :D
Yeni fragmanın olmaması normal belli ki gizem yapmak istiyorlar 4. bölümde Merve'yi ölmüş olarak göstermeleri gibi. :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ön İzleme:

Serhan'ı da akıllı adam sanırdım. Daha Merve'den boşanmadan herkese Oya'yla birlikte olduğunu gösterme derdinde.

Yeni fragmanın olmaması normal belli ki gizem yapmak istiyorlar 4. bölümde Merve'yi ölmüş olarak göstermeleri gibi. :)
Çekimler mi azaldı bilmiyorum ama Aslıhan Gürbüzün hesabına baksam sürekli bir doğada böyle geziyor böyle. 4-5 gündür kadın dışarıda hep?Fark ettiniz mi(b)
@Ahmed

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,361
Puanı
1,061
Yangın olayı ortalama bir dizide endişelenmemizi gerektirecek bir şey değil aslında ama UTC'de ölüm olabilir. Arzu çok iyi bir insan, küçük oğlunun ölümü onu kötü işler yapmasını sürükleyebilir. Merve'nin kızı ölürse delirir. Ölüm olacaksa kıvırcığı kaybedeğiz bence. :(