TRT Dizisine Beleş Reklam

cevaa

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
[h=2]Alem FM'in en çok dinlenen radyo programcısı Nihat Sırdar, TRT'de yayınlanan bir diziye beleş reklam basıyor.[/h] GAZETECİLER.COM (ÖZEL) - Alem FM'in radyo programcısı ve Akşam'ın köşe yazarı Nihat Sırdar, TRT'de yayınlanan bir dizinin reklamını yapa yapa bir hal oldu.

Dinleyicilerinin sabır sınırlarını zorladığının farkında olmayan Sırdar, diziyi "hak etmeyen" övgülere boğuyor. Doğruculuğu ile bilinen Nihat Sırdar'ın bu dizi hakkındaki "PR" sevdası haliyle merak konusu oldu.

DAYAKLA GÜNDEME GELEN DİZİ

Nihat Sırdar'ın öve öve bitiremediği her fırsatta reklamını yaptığı Leyla ile Mecnun dizisi TRT'de yayınlanıyor. Medyanın gündemine ise geçtiğimiz ay setteki dayak iddiası ile gelmişti. Başroldeki kadın oyuncu rol arkadaşından dayak yemiş ve bu skandal sonrasında dizinin kadrosunda değişikliğe gidilmişti.

Dizinin setinde yaşanan bu skandala rağmen Leyla ile Mecnun dizisinin "gönüllü PR"ını yapan Nihat Sırdar, sabah yayınlanan radyo programında sıkça bu diziden bahsediyor. Bu sabah da adet olduğu üzere Leyla ile Mecnun reklamını basan Nihat Sırdar, sanırız bu tutumu ile dinleyicisini "Mecnun" ettiğinden habersiz...

NİHAT SIRDAR'A YAKIŞMIYOR

Nihat Sırdar benzin zamlarına karşı başlattığı "damat halayı eşliğinde dörtlüleri yakma" eylemi ile gündeme gelmişti. Toplumsal meselelerde yaptığı çıkışlarla tanıdığımız Nihat Sırdar'a böylesi ucuz ve zorlama PR işi yakışmıyor.
Vasat bir dizi olan Leyla ile Mecnun'a gösterdiği bu aşırı ilgi, "Nihat Sırdar'ın bu diziyle özel bir bağı (çıkarı) mı var" dedikodularına yolaçıyor.

180298_146685062060073_139115119483734_282297_6585085_n.jpg

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
bende olsam geniş aile'yi överdim ama yine de kendisine yakışmayan hareketler:)
haberi yazan diziyi sevmiyor herhalde
ayrıca adamın tepkisi herhalde dövülen başrol oyuncusuna yönelik sette kadın dövülen diziyi nasıl överler demeye getiriyor:)

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
herkesin zevkleri farklıdır renkler ve zevkler tartışılmaz bence:)
bana göre en iyi dizisi avrupa avrupa severek izliyorum:)

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
herkesin zevkleri farklıdır renkler ve zevkler tartışılmaz bence:)
bana göre en iyi dizisi avrupa avrupa severek izliyorum:)

Elbette ki renkler ve zevkler farkli :) :) Saygi duyuyorum, herkes kendi fikirlerini söylüyor..

Ayrica sen Leyla ile Mecnun dizisine bayilmiyormuydun ya? Genis Aile'den sonra 2.süper dizim felan diyordun.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
bana mı diyorsun cevabını vereyim
1. ikinci favori dizim behzat ç'ydi
2.leyla ile mecnun'un ilk 20 bölümünü severek izledim ama sonra bıraktım:)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
TRT1'in bence en popüler ve en iyi dizisi şuanda nasıl böyle bir diziye vasat , övgüleri hak etmeyen bir dizi derler hiç anlayamıyorum.